Bidden items
LIST OF AUTHORS-
Neznámý autor (Movie posters - part I.)
Červený stan
No.: 338Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:37
Current price: 700 CZK (30 €)
Partie krásného dragouna (Květa Fialová)
No.: 339Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:38
Current price: 700 CZK (30 €)
Ať žijí duchové!
No.: 340Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:39
Current price: 800 CZK (34 €)
Andrejka
No.: 341Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:40
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
Heroin
No.: 342Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:41
Current price: 800 CZK (34 €)
Boj sa skončí zajtra
No.: 343Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:42
Current price: 800 CZK (34 €)
Vracenky
No.: 344Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:43
Current price: 800 CZK (34 €)
Partie krásného dragouna (Josef Bláha a Josef Vinklář)
No.: 345Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:44
Current price: 900 CZK (38 €)
Sen
No.: 346Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:45
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Pulp Fiction
No.: 347Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:46
Vlak
No.: 348Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:47
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Studené blesky
No.: 349Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:48
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Hvězdné války (Star Wars)
No.: 350Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:49
Current price: 1.800 CZK (75 €)
K. H. Bitstein (On-line auction)
No.: 266208Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:00
Current price: 800 CZK (34 €)
Diviš (On-line auction)
Kytice ve džbáně
No.: 282044Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:01
olej, plátno, 74 x 61 cm, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Ferdiš Duša (On-line auction)
(1888-1958)
Dívka z Teplé (Tonka Zmotláková)
No.: 267600Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:02
watercolor, pencil, paper, 24 x 16,5 cm, sign. lower/left F. Duša, rám, small stains on a paper, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of M. Slevogt, member of Koliba - the village of art work in Moravia, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Group of Fine Artists in Brno, Th…
František Elhenický (On-line auction)
(1890-1965)
Zátiší s ovocem
No.: 250706Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:03
olej, plátno, 34 x 43 cm, sign. LD F. Elhenický, klíno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
V. Fanta (On-line auction)
Břízy u potoka
No.: 260110Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:04
olej, karton, 30 x 40 cm, sign. PD V. Fanta, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Karel Fojtů (On-line auction)
(1939)
Pohled na statek v Provence
No.: 269983Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:05
olej, plátno, 75 x 60 cm, sign. PD K. Fojtů, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Vladimír Frydrych (On-line auction)
(1935-2015)
Koláž II
No.: 221405Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:06
Current price: 400 CZK (17 €)
(1935-2015)
Koláž
No.: 221404Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:07
Current price: 400 CZK (17 €)
(1935-2015)
Krapulax
No.: 221403Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:08
collage, paper , 30 x 45,5 (42 x 59,5) cm, monogr. lower/right VF, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the FAMU in Prague
Current price: 400 CZK (17 €)
(1935-2015)
Autoportrét v koláži
No.: 210704Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:09
koláž, papír, 59,2 x 42 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the FAMU in Prague
Current price: 400 CZK (17 €)
(1935-2015)
Dívky s šelmami
No.: 210703Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:10
koláž, papír, 29,8 x 45,4 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the FAMU in Prague
Current price: 400 CZK (17 €)
Jan Karel Janovský (On-line auction)
(1869-1931)
No.: 282045Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:11
olej, karton, 50 x 70 cm, sign. LD Janovský, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Jirous (On-line auction)
Kocába 1950
No.: 260106Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:12
akvarel, papír, 20 x 28 cm, sign. PD Jirous 57, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Zdeněk Kleindienst (On-line auction)
(1925-2012)
Portrét chlapce
No.: 251982Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:13
olej, plátno, 1986, 55 x 47 cm, sign. LN Z. Kleindienst 86, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Muller and P. Dillinger at The State Graphic School in Prague, the private disciple of F. Hornik, member of SCSVU
Emanuel Knížek (On-line auction)
(1889-1944)
Portrét muže
No.: 277665Auction price: 1.400 CZK (59 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:14
olej, karton, 40 x 37 cm, sign. PD Em. Knížek, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Jakesch, Bukovec, Zenisek and Nechleba
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Eliška Konopiská (On-line auction)
Dívka z profilu
No.: 282046Auction price: 4.800 CZK (200 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:15
kombinovaná technika, karton, 90 x 60,5 cm, sign. PD E. Konopiská, rám, místy mírně zašpiněno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. F. Muzika at the School of Fine Arts and Crafts (UMPRUM, VŠUP) in Prague
Current price: 4.800 CZK (200 €)
Jaroslav Kovář (On-line auction)
No.: 278332Auction price: 1.400 CZK (59 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:16
tužka, uhel, akvarel, papír, 63 x 51 cm, sign. PD Kovář, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná