On-line auction

.

  • Jiří Altmann

    Cirkus ´82

    No.: 267857

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:00

    dřevoryt, 1982, 16,6 x 12,6 cm, sign. PD Jiří Altmann 82, 55/200, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Tittelbach, Soucek and Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Květoslava Fulierová

    Cirkus ´82

    No.: 267858

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:01

    litografie, 1981, 15,3 x 12 cm, sign. PD Květa Fulierová 1981, 55/100, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Dobroslav Halata

    Cirkus ´82

    No.: 267859

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:02

    lept, 1982, 12,9 x 10,3 cm, sign. PD D. Halata 82, 55/100, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Jiřina Hartingerová - Tobolíková

    Cirkus ´82

    No.: 267860

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:03

    lept, 1982, 18,5 x 13 cm, sign. PD Hartingerová - Tobolíková 82, 55/150, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Cirkus ´82

    No.: 267861

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:04

    lept, 1981, 25 x 18 cm, sign. PD Hořánek 81, 55/69, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of…

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Jan Hrubý

    Cirkus ´82

    No.: 267862

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:05

    dřevoryt, 18,7 x 10,2 cm, sign. PD Hrubý, 55/70, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Chatrny at The Secondary School of Applied Arts in Brno, member of The Czech Union of Caricaturists, the group Universal obelisk

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Květa Jadrníčková

    (1921)

    Cirkus ´82

    No.: 267863

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:06

    lept, 1981, 14,7 x 10 cm, sign. PD K. Jadrníčková 81, 55/100, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Vladimír Kintera

    Cirkus ´82

    No.: 267864

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:07

    lept, 20,5 x 10,5 cm, sign. PD Vladimír Kintera, 55/100, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Vojtěch Kolařík

    Cirkus ´82

    No.: 267865

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:08

    lept, 1982, 13,2 x 9,8 cm, sign. PD Kolařík 82, 55/61, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Věra Krumphanzlová

    Cirkus ´82

    No.: 267866

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:09

    litografie, 17,4 x 14 cm, sign. PD Krumphanzlová, 55/150, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Rudi Lorenz

    Cirkus ´82

    No.: 267867

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:10

    litografie, 1982, 25 x 17,4 cm, sign. PD Rudi Lorenz, 55/110, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Václav Mathauser

    (1926)

    Cirkus ´82

    No.: 267868

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:11

    litografie, 1981, 26,3 x 17,6 cm, sign. PD Mathauser 81, 55/61, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Lubomír Netušil

    Cirkus ´82

    No.: 267869

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:12

    lept, 1981, 18 x 14 cm, sign. PD Netušil 81, 55/70, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Zuzana Nováčková

    Cirkus ´82

    No.: 267870

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:13

    lept, 16,8 x 25,2 cm, sign. PD nečitelně, 55/63, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague, the disciple of prof. L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the art group…

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Josef Paleček

    Cirkus ´82

    No.: 267871

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:14

    litografie, 1982, 17,4 x 14 cm, sign. DU Josef Paleček 1982, 55/95, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Lidicky, M. Salcman, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Jiří Pálek

    Cirkus ´82

    No.: 267872

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:15

    lept, 1981, 16,2 x 12,7 cm, sign. PD J. Pálek, 55/61, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Miroslav Stuchlík

    Cirkus ´82

    No.: 267873

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:16

    lept, 1982, 16,6 x 11,2 cm, sign. PD M. Stuchlík 82, 55/80, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied Applied Graphic at The Secondary School of Fine Arts in Prague

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Karel Urban

    Cirkus ´82

    No.: 267874

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:17

    lept, 1982, 22,2 x 14,4 cm, sign. PD Urban 82, 55/61, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Vladimír Veselý

    Cirkus ´82

    No.: 267875

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:18

    litografie, 1981, 26,2 x 17,7 cm, sign. PD Vlad. Veselý 81, 55/80, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. A. Fišárek and A. Strnadel at the School of Fine Arts and Crafts (UMPRUM, VŠUP) in Prague, member of The Union of Fine…

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Voves

    Cirkus ´82

    No.: 267876

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:19

    litografie, 21,4 x 15 cm, sign. PD Jiří Voves, 55/75, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Bohunka Waageová

    Cirkus ´82

    No.: 267877

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:20

    litografie, 1981, 20 x 11,5 cm, sign. PD Waagerová 1981, 55/70, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Kaiser and Mahelka, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jan Weber

    Cirkus ´82

    No.: 267878

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:21

    lept, 9,7 x 8,5 cm, sign. PD Weber, 55/65, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Zdeněk Zálešák

    Cirkus ´82

    No.: 267879

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:22

    litografie, 1981, 26,7 x 18,7 cm, sign. PD Zálešák 81, 64/65, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Uljana Zmetáková

    Cirkus ´82

    No.: 267880

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:23

    litografie, 1982, 25,4 x 21 cm, sign. PD Zmetáková 1982, 60/65, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Jaroslav Pavelka

    Barevná kompozice

    No.: 267927

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:24

    malba na textilii, 1996, 14 x 10 cm, sign. PD Pavelka 96, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jaroslav Pavelka

    Černobílá kompozice I.

    No.: 267928

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:25

    akvarel, textil, 1996, 14 x 10 cm, sign. PD Pavelka 96, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jaroslav Pavelka

    Černobílá kompozice II.

    No.: 267929

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:26

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jaroslav Pavelka

    Abstraktní kompozice I.

    No.: 267930

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:27

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jaroslav Pavelka

    Abstraktní kompozice II.

    No.: 267931

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:28

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jaroslav Pavelka

    Abstraktní kompozice III.

    No.: 267932

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:29

    Current price: 400 CZK (17 €)