On-line auction

.

  • J. Kincl

    No.: 232703

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 25. 05. 2020 19:02

    olej, sololit, 33 x 47,5 cm, sign. PD JKincl, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • T. Šrámek

    Zima

    No.: 232704

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 25. 05. 2020 19:04

    olej, karton, 1939, 40 x 54 cm, sign. LD T. Šrámek 39, rám,

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • L. Příhoda

    Podzimní krajina

    No.: 232705

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 25. 05. 2020 19:06

    olej, plátno, 40,5 x 60,3 cm, sign. PD L. Příhoda, vzadu zbytek nalepeného jmenného seznamu,

    Current price: 800 CZK (29 €)

    Kleopatra

    No.: 232706

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 25. 05. 2020 19:08

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Kytice lučních květů

    No.: 232708

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    Planned termination: 25. 05. 2020 19:10

    akvarel, dřevoryt, papír, 16,5 x 10,5 cm, sign. PD JosefHodek, zažloutlý, při horním okraji pomuchlaný papír,

    Current price: 350 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

    Tanečnice

    No.: 232726

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 05. 2020 19:12

    pastel, litografie, papír, 21 x 15,5 cm, PD. monogr. S, pasparta, na papíře hnědá skvrnka, pasparta mítně otřepená,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • F. Dobruský

    Podled na Malou Stranu

    No.: 232892

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 25. 05. 2020 19:14

    olej, plátno, 46 x 67 cm, sign. PD F. Dobruský, rám,

    Current price: 800 CZK (29 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Národní divadlo (Z knih Vorlíčkové)

    No.: 232905

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 25. 05. 2020 19:16

    dřevoryt, 7,8 x 7,2 cm, sign. PD Kuneš,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Pohled na Karlův most (Ex libris Josef Kučera)

    No.: 232906

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 25. 05. 2020 19:18

    suchá jehla, 6 x 9 cm, sign. PD Pavel Šimon, 69/99, , the disciple of prof. V. Pukl, F. T. Simon and A. Pelc at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Lávka- Praha

    No.: 232913

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 05. 2020 19:20

    litografie, 1967, 35 x 50 cm, sign. PD L. Stejskal, č.2/100, papír při okraji pomuchlán, nezasahuje do tisku, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Man…

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Národní (Ex libris Jan Beránek)

    No.: 232915

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 25. 05. 2020 19:22

    ocelorytina, 1943, 3 x 4,2 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Pražský hrad (Knihy rodiny Beránkovy)

    No.: 232918

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 25. 05. 2020 19:24

    dřevoryt, 14 x 8,9 cm, PD značeno ve štočku KK, při okrajích lehce pokrčený papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Ladislav Horáček

    Pražský hrad

    No.: 232933

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 05. 2020 19:26

    pastel, papír, 1972, 25,5 x 32 cm, sign. PD Horáček,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • P. Kotík?

    Zahrada

    No.: 233400

    Auction price: 6.000 CZK (215 €)

    Planned termination: 25. 05. 2020 19:28

    pastel, papír, 1956, 29,2 x 39,3 cm, sign. LD P. Kotík 56, rám

    Current price: 6.000 CZK (215 €)

  • Jaroslav Králík

    (1924-1999)

    Ulita

    No.: 234330

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 25. 05. 2020 19:30

    suchá jehla, 1985, 14,7 x 10,7 cm, sign. PD J. Králík, č. 40/100,

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Poutník

    No.: 234805

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 25. 05. 2020 19:32

    dřevoryt, 1961, 19,3 x 28,5 cm, sign. PD JosefHodek, č. 5 /200, na listu s básní L. Stehlíka "Kolikrát ještě", pod básní podepsán L. Stehlík, J. Hodek použil list jako PF 1962 , uprostřed přeloženo, papír při okrajích pomuchlán,

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Jan Konůpek

    Stopy (Ex libris Rudolf Richard Hofmeister)

    No.: 234825

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 25. 05. 2020 19:34

    dřevoryt, 12,5 x 7,7 cm, DU značeno ve štočku KNK, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Mareš

    (1932-1984)

    Řeka mezi domy

    No.: 234888

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 05. 2020 19:36

    litografie, 1976, 17 x 25,5 cm, sign. PD Jiří Mareš 1978, č. 41/120, a.t., papír u pravého horního rohu pokrčen,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Karel Benetka

    Vidíš, jak ti prospěl ten osmidenní zájezd na velikonoční ostrovy!

    No.: 234915

    Auction price: 750 CZK (27 €)

    Planned termination: 25. 05. 2020 19:38

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 15 cm, sign PD Benetka, zezadu autorská razítka,

    Current price: 750 CZK (27 €)

  • Karel Benetka

    On pivo nepije. Dejte mu koňak

    No.: 234916

    Auction price: 750 CZK (27 €)

    Planned termination: 25. 05. 2020 19:40

    Current price: 750 CZK (27 €)

  • Karel Benetka

    Vrátili mi z banky peníze za ty mé korunové dluhopisy

    No.: 234917

    Auction price: 750 CZK (27 €)

    Planned termination: 25. 05. 2020 19:42

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 15 cm, zezadu autorská razítka, papír vlevo nahoře lehce pokrčen,

    Current price: 750 CZK (27 €)

    Last auctioneer: ID1**5 History of bids

  • Karel Benetka

    Je to tak, Škrholo. Loutky se vodí shora, maňásci zdola a politici ze strany

    No.: 234921

    Auction price: 750 CZK (27 €)

    Planned termination: 25. 05. 2020 19:44

    tuš, papír, 22,5 x 15 cm, sign. PH Benetka, zezadu autorská razítka,

    Current price: 750 CZK (27 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Pohled na pole

    No.: 234928

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 25. 05. 2020 19:46

    akvarel, papír, 1946, 30 x 44 cm, rám, na rámu oděrky, skloprasklé,

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Mezi stromy

    No.: 234929

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 25. 05. 2020 19:48

    akvarel, papír, 28,5 x 42,5 cm, sign. PD J. Matějka, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Pohled na les

    No.: 234930

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 25. 05. 2020 19:50

    akvarel, papír, 1948, 29 x 41,5 cm, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Holan

    Strom ve větru

    No.: 235037

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 25. 05. 2020 19:52

    uhel, akvarel, papír, 1954, 49,5 x 36 cm, sign. PD Holan 54, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 600 CZK (22 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Petr Lander

    (1931-2016)

    Perpetuum mobile Edisonovo

    No.: 235045

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 05. 2020 19:54

    fix, papír, 29,3 x 20,8 cm, sign. DU Petr Lander, na papíře drobné skvrnky,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jana Krotká

    Na houpačce

    No.: 235110

    Auction price: 550 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 05. 2020 19:56

    tempera, papír, 2003, 12,5 x 17,5 cm, sign. LD Krotká 2003, rám,

    Current price: 550 CZK (20 €)

  • Jana Krotká

    Rozhovor

    No.: 235111

    Auction price: 700 CZK (25 €)

    Planned termination: 25. 05. 2020 19:58

    tempera, papír, 2005, 19 x 18 cm, sign. LD Krotká 2005, rám,

    Current price: 700 CZK (25 €)

  • Otakar Strýhal

    (1914-2000)

    Pivoňky

    No.: 236383

    Auction price: 2.000 CZK (72 €)

    Planned termination: 25. 05. 2020 20:00

    oil on carton, 1958, 63 x 43 cm, monogr. S, rám, verso inscription, label, frame damaged,

    Current price: 2.000 CZK (72 €)