On-line auction

.

  • Alois Bílek

    (1887-1961)

    Dívka v kroji

    No.: 235613

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 02. 11. 2020 18:00

    dřevoryt, 20,6 x 17,2 cm, sign. PD ABílek, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Alois Bílek

    (1887-1961)

    Akt dívky II.

    No.: 235612

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 02. 11. 2020 18:01

    tuš, papír, 1928, 19,3 x 13 cm, PF 1929, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Jiří Wolker: Balada o nenarozeném dítěti

    No.: 182832

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    Planned termination: 02. 11. 2020 18:02

    7x litography, 7,5 x 9,5 - 21,5 x 15 cm, all sign. RD C. Bouda, , Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Václav Brožík

    (1851-1901)

    Postava muže v tóze

    No.: 235614

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 02. 11. 2020 18:03

    tuš, papír, 15,6 x 11 cm, zašpiněný a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Camillle Corot - kopie

    Stavení

    No.: 243983

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 02. 11. 2020 18:04

    olej, plátno, 33,5 x 41,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    No.: 244012

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 02. 11. 2020 18:05

    linoryt, 18,6 x 16 cm, ilustrace v Zakladatelé moderního umění, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Zvěstování panny Marie

    No.: 245132

    Auction price: 17.000 CZK (680 €)

    Planned termination: 02. 11. 2020 18:06

    oil, canvas, 65 x 70 cm, signed on reverse, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. Bubenicek and Frynta at The Secondary Technical School of Graphics in Prague, private study in the studio of L. Jirincova

    Current price: 17.000 CZK (680 €)

  • Alois Fišárek

    (1906-1980)

    Dívka s věnečkem

    No.: 243826

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    Planned termination: 02. 11. 2020 18:07

    watercolor, ink, paper, 1972, 29,8 x 21 cm, signed left/lower Fišárek 72, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, SVU in Brno and The Group of Moravian-Silesian Fine Artists

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

  • Josef Häring

    (1895-?)

    Stavení v horách

    No.: 241585

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 02. 11. 2020 18:08

    olej, plátno, 16 x 30 cm, sign. PD J. Häring, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Roman Havelka

    (1877-1950)

    les

    No.: 250705

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 02. 11. 2020 18:09

    litografie, 30 x 39,5 cm, sign. PD Roman Havelka, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Liska and Stibral at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. J. Marak at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, constituent member, chairman and honorary member of…

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Kamila Havlíková

    (1971)

    Stromořadí

    No.: 250681

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 02. 11. 2020 18:10

    olej, plátno, 2006, 60 x 50,5 cm, monogr. PD KH 06, rám, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Miloslav Hégr

    (1891-1968)

    Polní cesta

    No.: 227438

    Auction price: 9.999 CZK (400 €)

    Planned termination: 02. 11. 2020 18:11

    olej, sololit, 52 x 65,5 cm, rám, studied at the atelier of prof. Knirr in Munich, the disciple of prof. Becker-Gundahl at The Academy of Fine Arts in Munich, the disciple of prof. Preisler at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 9.999 CZK (400 €)

  • František Hlavica

    (1885-1952)

    Strašák

    No.: 220467

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 02. 11. 2020 18:12

    tuš, papír, 20,8 x 12,3 cm, sign. PN Hlavica 1914, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of H. Schweiger at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Club of Fine Artists Ales in Brno

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Tomáš Hrdinka

    (1901-?)

    Na Sázavě

    No.: 236360

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 02. 11. 2020 18:13

    oil on carton, 41 x 59,5 cm, signed lower/left Hrdinka, rám, verso inscription, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Ol. Chulkov

    Ležící akt

    No.: 233256

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 02. 11. 2020 18:14

    tužka, papír, 2002, 24 x 34 cm, sign. LN Ol. Chulkov 2002, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Adolf Kašpar

    (1877-1934)

    Tůje

    No.: 250715

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 02. 11. 2020 18:15

    litografie, 1919, 25 x 18,5 cm, sign. přední strana Kašpar, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Smutný hoch

    No.: 250704

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 02. 11. 2020 18:16

    litografie, 1936, 37 x 34,5 cm, sign. PD M. Kazdová 36, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied the preparation course at The Academy of Fine Arts in Prague, the disciple of J. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. T. F. Simon at AVU v Praze, member of The Hollar Association of C…

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Quido Roman Kocián

    (1908-1981)

    Jan Žižka z Trocnova

    No.: 227365

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 02. 11. 2020 18:17

    kolorovaná litografie, 1945, 25,5 x 18 cm, sign. PD Quido Roman Kocián, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Eliška Konopiská

    Dívka z profilu

    No.: 244114

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    Planned termination: 02. 11. 2020 18:18

    kombinovaná technika, karton, 90 x 60,5 cm, sign. PD E. Konopiská, rám, místy mírně zašpiněno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. F. Muzika at the School of Fine Arts and Crafts (UMPRUM, VŠUP) in Prague

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

  • František Kubíček

    (1872-?)

    Roubená stavení

    No.: 244084

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 02. 11. 2020 18:19

    olej, karton, 43 x 55 cm, sign. PD Kubíček, rám, původní adjustace, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Kubišta

    (1884-1918)

    No.: 244013

    Planned termination: 02. 11. 2020 18:20

    linoryt, 18 x 12,5 cm, ilustrace v Zakladatelé moderního umění, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Otto Laube

    (1927)

    Zátiší se džbánem

    No.: 244122

    Planned termination: 02. 11. 2020 18:21

    olej, plátno, 1976, 93 x 61 cm, sign. PD Laube 76, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jana Míčková

    Kocourek Sklíčko a sova Pálenka

    No.: 250662

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 02. 11. 2020 18:22

    kvaš, tuš, papír, 1971, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD Jana Míčková, ilustrace ke knize Gottfrieda Kellera a Marie Kornelové. Kniha vyšla s podtitulem Pohádka pro dospělé, historie o lidech, zvířatech, čarování a lásce., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • Vratislav Nechleba

    (1885-1965)

    Portrét

    No.: 235622

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 02. 11. 2020 18:23

    tužka, akvarel, papír, 34,5 x 25 cm, sign. PD Nechleba, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Pirner, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Němeček

    (1892-1958)

    Před chalupou

    No.: 250717

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 02. 11. 2020 18:24

    tempera, papír, 1957, 28,2 x 18 cm, sign. PD J. Němeček 57, rám, pasparta zašpiněna, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Zahrada v zimě

    No.: 250700

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 02. 11. 2020 18:25

    tuš, běloba, papír, 12 x 19,5 cm, sign. PD Š. B., rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Krajina s kostelíkem

    No.: 250721

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 02. 11. 2020 18:26

    olej, karton, 32 x 39 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Dívka v kroji

    No.: 236650

    Planned termination: 02. 11. 2020 18:27

    olej, karton, 38 x 55 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Světice

    No.: 244107

    Planned termination: 02. 11. 2020 18:28

    Benátky

    No.: 244511

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 02. 11. 2020 18:29

    akvarel, tuš, papír, 15,5 x 13,9 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)