On-line auction

.

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Labská krajina

    No.: 246157

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 12. 08. 2020 18:01

    litografie, 29 x 50,5 cm, sign. PD Antonín Homolka, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Benda at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. W. Nowak and T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Na břehu

    No.: 246179

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 12. 08. 2020 18:02

    litografie, 26,2 x 38,7 cm, sign. PD Ant. Homolka, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Benda at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. W. Nowak and T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Kozina

    (1881)

    Pražský hrad

    No.: 246247

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 08. 2020 18:03

    lept, 23,2 x 31,2 cm, sign. PD B. Kozina, znečištěný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Meyer

    (1895-1952)

    Řetězový most

    No.: 246248

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 08. 2020 18:04

    lept, 23,5 x 32,2 cm, sign. PD , znečištěný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Břízy u potoka

    No.: 246207

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 12. 08. 2020 18:05

    lept, akvarel, 19,5 x 14,6 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Downtown New York City from the Harbor

    No.: 246154

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 12. 08. 2020 18:06

    tisk, 15,5 x 10,8 cm, značeno PD v tisku nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

    Sklopený zrak

    No.: 246244

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 12. 08. 2020 18:07

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Sklopený zrak

    No.: 246243

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 12. 08. 2020 18:08

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Portrét manželů

    No.: 246266

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 12. 08. 2020 18:09

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Náměstí sv. Marka v Benátkách

    No.: 246160

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 08. 2020 18:10

    mědirytina, 12,5 x 17,8 cm, mírně zašpiněný papír, zejm. mimo tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Certifikát o překročení rovníku

    No.: 246125

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 08. 2020 18:11

    tuš, papír, 1956, 29,5 x 43 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Motýl

    No.: 241625

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 12. 08. 2020 18:12

    smalt na plechu, 19,7 x 19,7 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Kaple sv. Václava

    No.: 246246

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 12. 08. 2020 18:13

    lept, 38,4 x 33,3 cm, sign. PD V. Röhling, znečištěný, natržený a poničený papír po stranách, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of F. Zenisek

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Různí autoři

    Polní práce, Spánek, Polední odpočínek, Pradleny

    No.: 246251

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 12. 08. 2020 18:14

    3x litografie, 1x linoryt, 1935, 43 x 31 cm, dva listy signovány, Umělecká beseda svým členům na rok 1935, 4 grafiky: V. Sedláček, B. Vaníček, O. Kerhart, A. Moravec, text F. Skácelík, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (23 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Pasáček koní

    No.: 246261

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 12. 08. 2020 18:15

    litografie, 20 x 14 cm, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Fritz Silberbauer

    (1883-1974)

    Garten im Sonnenschein

    No.: 246208

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 12. 08. 2020 18:16

    lept, 13,3 x 16,5 cm, značeno v desce Fritz Silberbauer, Verlag der Gesellschaft für Vervielfältigende Kunst, Wien, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Národní divadlo v Praze

    No.: 246128

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 12. 08. 2020 18:17

    lept, 27 x 21,5 cm, sign. PD Souček, zašpiněný a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Maxmilián Švabinský

    Růže

    No.: 246257

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 12. 08. 2020 18:18

    litografie, 8,5 x 6,5 cm, sign. PN Šv, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairman of the union of artists at The Czech Academy of Science and Arts…

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Václav Švarc

    (1886-1956)

    Hrad

    No.: 246155

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 12. 08. 2020 18:19

    suchá jehla, 10,8 x 12,8 cm, sign. PD V. Švarc, č. 1, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Hynais at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Bedřich Valdauf

    (1899-1977)

    Odpočinek

    No.: 246217

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    Planned termination: 12. 08. 2020 18:20

    dřevoryt na japanu, 10,5 x 10 cm, sign. PD Valdauf, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 350 CZK (13 €)

  • Bedřich Valdauf

    (1899-1977)

    Akty v přírodě

    No.: 246216

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 12. 08. 2020 18:21

    dřevoryt na japanu, 1942, 15,1 x 10,8 cm, sign. PD B. Valdauf 42, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Bedřich Valdauf

    (1899-1977)

    Léto č. 2.

    No.: 246215

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 12. 08. 2020 18:22

    dřevoryt, 25 x 21,4 cm, sign. PD B. Valdauf, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Bedřich Valdauf

    (1899-1977)

    Pohled na městečko

    No.: 246214

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 12. 08. 2020 18:23

    dřevoryt, ruční papír, 13 x 15,4 cm, sign. PD B. Valdauf, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • V. Vayer

    Ve Zlaté uličce

    No.: 195850

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 12. 08. 2020 18:24

    lept, 19,5 x 14,7 cm, sign. PD V. Vayer, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID7**1 History of bids

  • Miroslav Barvirčák

    Malíř a boxer

    No.: 246180

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 12. 08. 2020 18:25

    tuš, papír, 21 x 29,7 cm, monogramováno PD M.B., na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Novokýčna

    No.: 246226

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 08. 2020 18:26

    tužka, papír, 21 x 29,8 cm, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Na pokladně

    No.: 246225

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 08. 2020 18:27

    rudka, papír, 21,1 x 29,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Brožek

    Telefon

    No.: 246165

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 12. 08. 2020 18:28

    tuš, papír, 22,6 x 27,6 cm, sign. PD Brožek, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Josef Brožek

    Ruce vzhůru!

    No.: 246164

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 12. 08. 2020 18:29

    tuš, papír, 16,2 x 24,1 cm, značeno na zadní straně Brožek Josef, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Otakar Fuchs

    (1900-1980)

    Tento dům byl v péči nájemníků..

    No.: 246177

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 08. 2020 18:30

    tuš, papír, 24,5 x 16,3 cm, sign. PN O. Fuchs, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Dite and Kysela at The Secondary School of Applied Arts

    Current price: 100 CZK (4 €)