On-line auction

.

  • Josef Velčovský

    Elefantický výhled

    No.: 255966

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 21. 09. 2021 18:02

    litografie, 54,5 x 43,5 cm, sign. PD J. Velčovský, č. 39/80, , studied at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. S. W. Heyter at The Atelieru 13 in Paris, member of UVU, The National Geographic Society

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Ivana Lomová

    Gomera

    No.: 255978

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    Planned termination: 21. 09. 2021 18:04

    litografie, 2018, 32 x 46,5 cm, PD Ivana Lomová 2018, rám, 1/100, , studied at the atelier of doc. D. Rybarova at The Faculty of Architecture - The Czech Technical University in Prague

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

  • Jana Reinerová

    Podmořská krajina - Izrael

    No.: 255979

    Planned termination: 21. 09. 2021 18:06

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 31/60, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • František Hodonský

    Kvetoucí bažiny

    No.: 255986

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 21. 09. 2021 18:08

    litografie, 49 x 65 cm, sign.PD Hodoňský 2016, č. 40/40, , the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • František Hodonský

    Vodní rostliny

    No.: 255987

    Planned termination: 21. 09. 2021 18:10

    litografie, 53 x 65 cm, sign. PD Hooňský 2016, č. 25/40, , the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Ivana Lomová

    Kravaty

    No.: 256005

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 21. 09. 2021 18:12

    litografie, 65 x 49 cm, sign. PD Ivana Lomová, č. 27/63, , studied at the atelier of doc. D. Rybarova at The Faculty of Architecture - The Czech Technical University in Prague

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Karel Benetka

    Pražská povodeň 2002

    No.: 256064

    Auction price: 1.750 CZK (70 €)

    Planned termination: 21. 09. 2021 18:14

    sítotisk, 2002, 23,5 x 37 cm, sign. PD Benetka, č. 6/10,

    Current price: 1.750 CZK (70 €)

  • Zdeněk Kindl

    Něžná variace (figurativní krajina)

    No.: 256067

    Auction price: 1.650 CZK (66 €)

    Planned termination: 21. 09. 2021 18:16

    monotyp, papír, 1991, 51,8 x 39,5 cm, sign. PD Kindl 91, 1/1,

    Current price: 1.650 CZK (66 €)

  • Stanislav Diviš

    Houby

    No.: 256080

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    Planned termination: 21. 09. 2021 18:18

    serigrafie, 2003, 45 x 30,7 cm, sign. PD Diviš 2003, č. 58/100, , studied Restoring subject at The Academy of Fine Arts in Prague, the member of the group Tvrdohlavi

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Karel Benetka

    Návštěva v atelieru

    No.: 256125

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 21. 09. 2021 18:20

    sítotisk, 80. léta, 21,2 x 32,2 cm, sign. LD Benetka, č. 2/6,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Vladimír Komárek

    Ananas

    No.: 256127

    Planned termination: 21. 09. 2021 18:22

    dřevoryt, 34,5 x 34 cm, sign. DU Vkomárek, rám, č. 21/150, rám poškozen, , the disciple of prof. Minar, Stipl

  • Eva Natus-Šalamounová

    (1934-2014)

    Vzdej se!

    No.: 256128

    Planned termination: 21. 09. 2021 18:24

    litografie, 1991, 35 x 45,2 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamoun, č. 26/50, na papíře drobné skvrnky, při okrajích lehce pokrčený papír,

  • Dalibor Chatrný

    (1925-2012)

    No.: 256161

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 21. 09. 2021 18:26

    mědirytina, 32 x 20 cm, sign. PD D. Chatrný 56, rám, , the disciple of prof. Salcman and Bouda at The Czech Technical University in Prague, prof. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Club of Specifists, TT club, The Umelecka beseda

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Petr Minka

    (1961)

    Hippokrates

    No.: 256169

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 21. 09. 2021 18:28

    lept, 1996, 21 x 14,7 cm, sign. DU Petr Minka 96, autorský tisk,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Válek

    Der Engel

    No.: 256172

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 21. 09. 2021 18:30

    reliéfní grafika, 21,5 x 16 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jenny Hladíková

    Ostrov

    No.: 256182

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 21. 09. 2021 18:32

    strukturální grafika, 1966, 22 x 32,4 cm, sign. PD Jana Hladíková 66, autorský tisk, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Karel Benetka

    Grilovaná kuřátka budou za chvilku.. Kuchař už sedí na vejcích

    No.: 256186

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 21. 09. 2021 18:34

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 16 cm, sig. PS Benetka, zezadu autorská razítka, na levém okraji papíru nepatrná šmouha,

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Karel Benetka

    No.: 256187

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 21. 09. 2021 18:36

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 18 cm, sign. PH Benetka, zezadu autorská razítka,

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Karel Benetka

    Ne, pane, já jsem poctivý státní úředník. Tak malý úplatek od vás skutečně nemohu příjmout

    No.: 256188

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 21. 09. 2021 18:38

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 19 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorská razítka,

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Karel Benetka

    Já na vaše úplatky kašlu! Stejně musím všechny peníze odevzdat tam nahoře.

    No.: 256189

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 21. 09. 2021 18:40

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 20 cm, sign. LD Benetka, zezadu autorská razítka,

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Mikoláš Axmann

    Réva

    No.: 256200

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 09. 2021 18:42

    litografie, 2014, 19 x 13,4 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 2014, č. 39/47, , studied at The Art College in Prague - Art subject, the disciple of L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Pavel Kopp

    Odraz ve výkladu - Milano

    No.: 256226

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 21. 09. 2021 18:44

    bromostříbrná fotografie (autorská kopie provedená mokrým procesem), 1975, 18 x 23,3 cm, sign. vzadu Kopp, reprodukováno v knize Chvilky s Itálií, při levém okraji perforovaný papír, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní tech…

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Pavel Kopp

    Holub na Piazza San Marco v Benátkách

    No.: 256227

    Planned termination: 21. 09. 2021 18:46

    bromostříbrná fotografie (autorská kopie provedená mokrým procesem), 1975, 23,3 x 18 cm, sign. vzadu Kopp, při levém okraji perforovaný papír, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat zač…

    Zátiší s židlemi

    No.: 256304

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 09. 2021 18:48

    bromostříbrná fotografie, 18 x 24,3 cm,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Eduard Klika

    Zpěv organů

    No.: 257015

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 09. 2021 18:50

    dřevoryt, 1972, 31 x 20,7 cm, sign. PD Ed. Klika 72, lehce zažloutlý papír, horní okraj papíru ušpiněn,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Chudomel

    Vesnice

    No.: 257017

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 21. 09. 2021 18:52

    litografie, 1989, 18 x 26 cm, sign. J. Chudomel 89, č. 22/64, papír na pravém okraji zažloutlý, , the disciple of prof. K.Muller, C. Bouda and K. Lidicky, member of the group Radar and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • F. Duša

    Orava I

    No.: 257136

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 09. 2021 18:54

    dřevoryt, 16 x 23 cm, sign. PD F. Duša,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • F. Duša

    Orava II

    No.: 257137

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 09. 2021 18:56

    dřevoryt, 16 x 23 cm,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • F. Duša

    Orava III

    No.: 257138

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 09. 2021 18:58

    dřevoryt, 16 x 23 cm,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Král

    (1883-1927)

    Mokřad

    No.: 124839

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 21. 09. 2021 19:00

    combined technique, paper, 2012, 59,5 x 80 cm, sign. RD P. Král 2012

    Current price: 2.500 CZK (100 €)