0 Order of items of Vltavín Art s.r.o. (step 2) | Aukční síň Vltavín

Contemporary art

  • , Úleva

    , Úleva

    50 x 40, olej, plátno, sign PD M.Rittstein 95

    Price: 380000 CZK

  • Aleš Růžička, Kolumbárium růžové

    Aleš Růžička, Kolumbárium růžové

    40 x 40, akryl, plátno, sign. zezadu A. Růžička 2010

    Price: 12000 CZK

  • Alena Anderlová, Motorkář II

    Alena Anderlová, Motorkář II

    30 x 25, olej plátno, sign. vzadu Anderlová 2013

    Price: 9500 CZK

  • František Hodonský, Noční Vídeň

    František Hodonský, Noční Vídeň

    50 x 70, olej, plátno, sign PD Hodonský, lišta

    Price: 53000 CZK