0 Order of items of Vltavín Art s.r.o. (step 2) | Aukční síň Vltavín

Vltavín Art s.r.o. - ESHOP

  • Bratrstvo Kočičí pracky, Marko Čermák

    Bratrstvo Kočičí pracky, Marko Čermák

    serigrafie, 34,5 x 49,5, sign. LD Marko Čermák, celkový náklad: 100 ks | vytvořeno exkluzivně pro Galerii Vltavín a Galerii 33

    Published in year: 2020

    Price including VAT: 15000 CZK

  • Rychlé šípy, Marko Čermák

    Rychlé šípy, Marko Čermák

    Published in year: 2020

  • Poslední romantik, Marko Čermák

    Poslední romantik, Marko Čermák

    Nakladatel: Václav Vávra 2010, SIGNOVÁNO AUTOREM

    Published in year: 2010

    Price including VAT: 500 CZK

  • Romantické paběrkování, Marko Čermák

    Romantické paběrkování, Marko Čermák

    Nakladatel: Centrum ST 2020; SIGNOVÁNO AUTOREM

    Published in year: 2020

    Price including VAT: 500 CZK

  • Cesta přes potok, Marko Čermák

    Cesta přes potok, Marko Čermák

    45 x 31,5, kombinovaná technika, papír, sign. DU Marko Čermák, rám

    Published in year:

    Price including VAT: 40000 CZK

  • 11 x 13,5, kombinovaná technika, papír, sign. DU Marko Čermák, rám, Marko Čermák

    11 x 13,5, kombinovaná technika, papír, sign. DU Marko Čermák, rám, Marko Čermák

    Published in year:

    Price including VAT: 8000 CZK

  • 16,5 x 15,5, kombinovaná technika, papír, sign. DU Marko Čermák, rám, Marko Čermák

    16,5 x 15,5, kombinovaná technika, papír, sign. DU Marko Čermák, rám, Marko Čermák

    Published in year:

    Price including VAT: 10000 CZK

  • 26 x 17, kombinovaná technika, papír, sign. PD M. Čermák, rám, Marko Čermák

    26 x 17, kombinovaná technika, papír, sign. PD M. Čermák, rám, Marko Čermák

    Published in year:

    Price including VAT: 13000 CZK

  • 24,5 x 18, kombinovaná technika, papír, sign. PD M. Čermák, rám, Marko Čermák

    24,5 x 18, kombinovaná technika, papír, sign. PD M. Čermák, rám, Marko Čermák

    Published in year:

    Price including VAT: 18000 CZK

  • 29,5 x 21, kombinovaná technika, papír, sign. PD M. Čermák, rám, Marko Čermák

    29,5 x 21, kombinovaná technika, papír, sign. PD M. Čermák, rám, Marko Čermák

    Published in year:

    Price including VAT: 17000 CZK

  • , Marko Čermák

    , Marko Čermák

    Published in year:

    Price including VAT: 12000 CZK

  • , Marko Čermák

    , Marko Čermák

    Published in year:

  • 10,5 x 14,5, kombinovaná technika, papír, sign. DU Marko Čermák, rám, Marko Čermák

    10,5 x 14,5, kombinovaná technika, papír, sign. DU Marko Čermák, rám, Marko Čermák

    Published in year:

    Price including VAT: SOLD OUT

    Edition:

  • 15 x 32, 23,7 x 17, kombinovaná technika, papír, sign. DU Marko Čermák, rám, Marko Čermák

    15 x 32, 23,7 x 17, kombinovaná technika, papír, sign. DU Marko Čermák, rám, Marko Čermák

    Published in year:

    Price including VAT: 22000 CZK

  • 23,7 x 17, kombinovaná technika, papír, sign. DU Marko Čermák, rám, Marko Čermák

    23,7 x 17, kombinovaná technika, papír, sign. DU Marko Čermák, rám, Marko Čermák

    Published in year:

  • 9 x 21, 23,5 x 17, kombinovaná technika, papír, sign. DU Marko Čermák, rám, Marko Čermák

    9 x 21, 23,5 x 17, kombinovaná technika, papír, sign. DU Marko Čermák, rám, Marko Čermák

    Published in year:

  • 23,4 x 17, 23,5 x 17, kombinovaná technika, papír, sign. DU Marko Čermák, rám, Marko Čermák

    23,4 x 17, 23,5 x 17, kombinovaná technika, papír, sign. DU Marko Čermák, rám, Marko Čermák

    Published in year:

  • 23,5 x 17, kombinovaná technika, papír, sign. DU Marko Čermák, rám, Marko Čermák

    23,5 x 17, kombinovaná technika, papír, sign. DU Marko Čermák, rám, Marko Čermák

    Published in year:

  • kombinovaná technika, Marko Čermák

    kombinovaná technika, Marko Čermák

    Published in year:

    Price including VAT: 9000 CZK