• Otakar Marcin

    (1937-2024)

    Léda s labutí

    Položka č.: 170

    Vyvolávací cena: 34.000 CZK (1.417 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00

    cement, 42 x 47 cm, Otakar Marcin, narozený v roce 1937, je český sochař a malíř, jehož tvorba se vyznačuje silně expresivními a figurativními motivy. Pracuje s hlínou, dřevem, bronzem i kamenem, přičemž často zobrazuje lidské postavy v dynamických a emotivních polohách. Jeho díla, jako například to…

    Aktuální cena: 34.000 CZK (1.417 €)

    Odhadní cena: 45 000 - 55 000 CZK

  • Jiří Hauschka

    Bílá řeka

    Položka č.: 169

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    akryl, plátno, 2011, 100 x 70 cm, sign. PD JH, krásná a vysoce působivá ukázka z tematicky i stylově velmi kompaktního díla rodáka ze Šumperku, který se stal prvním českým členem mezinárodního hnutí stuckistů. Malba plná emocí zaujme svou výraznou kontrastní barevností zobrazeného krajinného motivu …

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Odhadní cena: 12 000 - 14 000 CZK

  • Jan Chaloupek

    Jarní krajina

    Položka č.: 168

    akryl, plátno, 2024, 25 x 30 cm, sign. vzadu JACH 24, Jan Chaloupek je současný český malíř, ilustrátor a grafik, jehož tvorba se vyznačuje jedinečnou kombinací expresivního rukopisu a lásky k přírodě. Absolvoval PdF – výtvarný obor Masarykovy Univerzity v Brně, na které nějaký čas i působil. Na umě…

  • Josef Michl

    (1899-1993)

    Vesnička

    Položka č.: 282883

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:00

    dřevoryt, 10, 1 x 12, 9 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Michl

    (1899-1993)

    Hora

    Položka č.: 282882

    Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:01

    dřevoryt, 5, 9 x 10, 3 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Michl

    (1899-1993)

    Výhled do kraje

    Položka č.: 282881

    Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:02

    dřevoryt, 8, 3 x 12, 1 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Michl

    (1899-1993)

    Hřbitov

    Položka č.: 282880

    Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:03

    dřevoryt, 10, 1 x 9, 5 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Michl

    (1899-1993)

    Potok

    Položka č.: 282879

    Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:04

    dřevoryt, 9, 7 x 14, 2 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Michl

    (1899-1993)

    Položka č.: 282878

    Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:05

    dřevoryt, 8, 5 x 8 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Michl

    (1899-1993)

    Petrovice

    Položka č.: 282877

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:06

    dřevoryt, 14, 2 x 23, 9 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Josef Michl

    (1899-1993)

    Kostel v Dobrém

    Položka č.: 282876

    Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:07

    dřevoryt, 15, 2 x 12, 8 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Josef Michl

    (1899-1993)

    Strom

    Položka č.: 282875

    Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:08

    dřevoryt, 12, 5 x 14 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Michl

    (1899-1993)

    Mraky

    Položka č.: 282873

    Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:10

    dřevoryt, 12, 6 x 18 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Josef Michl

    (1899-1993)

    Pole

    Položka č.: 282872

    Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:11

    dřevoryt, 10 x 1, 8 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Josef Michl

    (1899-1993)

    Stromy

    Položka č.: 282870

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:12

    dřevoryt, 16, 5 x 25 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Josef Michl

    (1899-1993)

    Vesnice

    Položka č.: 282869

    Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:13

    dřevoryt, 15, 9 x 21, 2 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Josef Michl

    (1899-1993)

    Údolí

    Položka č.: 282868

    Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:14

    dřevoryt, 22, 6 x 31, 2 cm, sign. PD, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Josef Michl

    (1899-1993)

    Cesta

    Položka č.: 282867

    Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:15

    dřevoryt, 15, 2 x 23, 9 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Josef Michl

    (1899-1993)

    U Dobrého

    Položka č.: 282866

    Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:16

    dřevoryt, 13, 7 x 19 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Josef Michl

    (1899-1993)

    Po dešti

    Položka č.: 282865

    Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:17

    dřevoryt, 12, 8 x 20, 3 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Josef Michl

    (1899-1993)

    Kopce

    Položka č.: 282864

    Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:18

    dřevoryt, 11, 7 x 14, 7 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Michl

    (1899-1993)

    Chalupa se zahradou

    Položka č.: 282863

    Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:19

    dřevoryt, 12, 3 x 18, 2 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Michl

    (1899-1993)

    Potok Lučenec

    Položka č.: 282862

    Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:20

    dřevoryt, 18, 5 x 14, 8 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Josef Michl

    (1899-1993)

    Mraky za horami

    Položka č.: 282861

    Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:21

    dřevoryt, 11, 9 x 17, 9 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Josef Michl

    (1899-1993)

    Položka č.: 282860

    Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:22

    dřevoryt, 11, 7 x 16, 7 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Josef Michl

    (1899-1993)

    Výhled z lesa

    Položka č.: 282859

    Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:23

    dřevoryt, 15, 9 x 14, 8 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Josef Michl

    (1899-1993)

    Les

    Položka č.: 282858

    Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:24

    dřevoryt, 13, 4 x 8, 8 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Michl

    (1899-1993)

    Chalupy pod sněhem

    Položka č.: 282857

    Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:25

    dřevoryt, 16, 5 x 20, 8 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Josef Michl

    (1899-1993)

    Na pole

    Položka č.: 282856

    Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:26

    dřevoryt, 20, 5 x 25, 5 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Josef Michl

    (1899-1993)

    Chalupa Holubovna v Dobrém

    Položka č.: 282855

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:27

    dřevoryt, 24, 7 x 29 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)