• Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Chalupy v krajině

    No.: 4

    Auction price: 6.800 CZK (272 €)

    Planned termination: 15. 06. 2017 15:00

    olej, sololit, 1946, 27 x 35,3 cm, sign. LD M. Holý 46, na zadní straně číslo 1250, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Preisler, V. Bukovac, J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, founder of the group Ho-Ho-Ko-Ko, member of The Umelecka beseda, The Mane…

    Current price: 6.800 CZK (272 €)

    Ecce homo 1

    No.: 3

    Auction price: 8.900 CZK (356 €)

    olej, plátno, 27 x 21,5 cm, rám

    Current price: 8.900 CZK (356 €)

  • G. Salvi

    Krajina se stromy a ženami u potoka

    No.: 2

    Auction price: 15.000 CZK (600 €)

    olej, dřevo, 15,5 x 31,5 cm, sign. PD G. Salvi, rám, pseudonym Adolfa Kaufmanna (1848 - 1916), Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 15.000 CZK (600 €)

  • G. Salvi

    Krajina s domkem

    No.: 1

    Auction price: 10.000 CZK (400 €)

    olej, dřevo, 16 x 32 cm, sign. PD G. Salvi, rám, pseudonym Adolfa Kaufmanna (1848 - 1916), na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 10.000 CZK (400 €)

  • Hermensz van Riju Rembrandt

    (1606-1669)

    Amsterdam z východu

    No.: 50

    Auction price: 7.000 CZK (280 €)

    lept, 1641, 6,1 x 15,2 cm, otisk z konce 18. století, oříznuto

    Current price: 7.000 CZK (280 €)

  • Hermensz van Riju Rembrandt

    (1606-1669)

    Portrét ženy

    No.: 49

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    lept, 1638, 10,9 x 8 cm, otisk z konce 18. století, lehce pokrčený papír

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Hermensz van Riju Rembrandt

    (1606-1669)

    Žena s kalichem

    No.: 48

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    lept, 8,7 x 7,2 cm, otisk z konce 18. století

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Vladimír Svoboda

    Krajina píšťala

    No.: 47

    Auction price: 32.500 CZK (1.300 €)

    olej na plátně, 1989, 40 x 60 cm, rám

    Current price: 32.500 CZK (1.300 €)

  • Vladimír Gebauer

    Z cyklu Místa II

    No.: 46

    Auction price: 8.125 CZK (325 €)

    popel, pigment, pastel, papír, 2014, 57 x 46 cm, sign. PD V. Gebauer 14

    Current price: 8.125 CZK (325 €)

  • Vladimír Gebauer

    Z cyklu Místa I

    No.: 45

    popel, pigment, pastel, papír, 2014, 57 x 46 cm, sign. LD V. Gebauer 14

  • Richard Konvička

    Ona

    No.: 44

    Auction price: 60.000 CZK (2.400 €)

    akryl, plátno, 2016, 100 x 80 cm, sign. LD Konvička 16

    Current price: 60.000 CZK (2.400 €)

  • Richard Konvička

    Zloděj mrazu

    No.: 43

    Auction price: 37.500 CZK (1.500 €)

    akryl, sprej, plátno, 2016, 70 x 60 cm, sign. LD Konvička 16

    Current price: 37.500 CZK (1.500 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Bez držení III

    No.: 42

    Auction price: 40.000 CZK (1.600 €)

    akryl, plátno, 2014, 100 x 100 cm, sign. PD Grimmich 14, the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 40.000 CZK (1.600 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Druhá míza IV

    No.: 41

    Auction price: 31.500 CZK (1.260 €)

    akryl, plátno, 2015, 67 x 67 cm, sign. PD Grimmich 15, the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 31.500 CZK (1.260 €)

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    Portrét chlapce

    No.: 40

    Auction price: 9.500 CZK (380 €)

    enkaustika, 1977, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD Ronovský 77, rám, Vzadu popsáno autorem, the disciple of prof. M. Holy and K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, the group Etapa

    Current price: 9.500 CZK (380 €)

  • Vladimír Komárek

    Tři židle

    No.: 39

    Auction price: 85.000 CZK (3.400 €)

    olej, plátno, 1995, 90 x 130 cm, sign. DU V.Komárek 95, rám, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 85.000 CZK (3.400 €)

  • Vladimír Komárek

    Věnce

    No.: 38

  • Vladimír Preclík

    (1929-2008)

    No.: 37

    Auction price: 25.000 CZK (1.000 €)

    olej, karton, 66,5 x 39 cm, sign. PD Vlad. Preclík, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. J. Wagner, member of the group Trasa, The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Jitka Kolínská

    (1930-1992)

    Nábřeží

    No.: 19

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    akvarel, papír, 1986, 14 x 6,3 cm, sign. LD Kolínská, rám, na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. V. Sychra and V. Pukl

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Krajina s cestou

    No.: 18

    Auction price: 17.000 CZK (680 €)

    olej, sololit, 22,5 x 32,8 cm, sign. PD F. Gross, the disciple of prof. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Skupina 42, UB, The Hollar Association of Czech Graphic Artists and Radar

    Current price: 17.000 CZK (680 €)

  • František Janoušek

    (1890-1943)

    No.: 17

    Auction price: 48.000 CZK (1.920 €)

    tužka, pastel, papír, 1938, 24 x 42,5 cm, sign. LD janoušek 12/II. 38, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 48.000 CZK (1.920 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Zátiší s vínem a ovocem

    No.: 16

    Auction price: 21.000 CZK (840 €)

    olej, karton, 1956, 49 x 59 cm, sign. PD Viktor Stretti 1956, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Liska, F. Jenewein and G. Schmoranz at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. F. Zenisek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. C. Marr and P. Ha…

    Current price: 21.000 CZK (840 €)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Oslavy vzniku republiky

    No.: 15

    Auction price: 36.000 CZK (1.440 €)

    olej, plátno, 45,5 x 57 cm, sign. PD K. Špillar, rám, na zadní straně razítko z pozůstalosti K. Špillara č. 1091, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 36.000 CZK (1.440 €)

  • Antonín Häusler

    (1869-1938)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 14

    Auction price: 30.000 CZK (1.200 €)

    olej, plátno, 1930, 100,5 x 90,5 cm, sign. PD Ahäusler 1930, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 30.000 CZK (1.200 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Cep na Šumavě

    No.: 13

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    olej, sololit, 25,5 x 69 cm, rám, the disciple of prof. O. Nejedly and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 9.000 CZK (360 €)

  • Fratnišek Emler

    (1912-1992)

    Vesnice

    No.: 12

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    tempera, kvaš, papír, 48 x 68 cm, sign. PD F. Emler

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Hornické město (Ostrava)

    No.: 11

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    akvarel, papír, 70 x 48 cm, sign. PD F. Duša, the disciple of M. Slevogt, member of Koliba - the village of art work in Moravia, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Group of Fine Artists in Brno, The Umelecka beseda in Prague, The Club of Fine Artists, The Union of Czechoslovak Fine…

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Krajina na Váhu

    No.: 10

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    akvarel, tuš, papír, 42 x 58 cm, sign. PD F. Duša, the disciple of M. Slevogt, member of Koliba - the village of art work in Moravia, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Group of Fine Artists in Brno, The Umelecka beseda in Prague, The Club of Fine Artists, The Union of Czechoslovak…

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

  • Leopold (Leoš) Soběský

    (1904-1969)

    Alej

    No.: 9

    olej, plátno, 84 x 100,5 cm, sign. PD Leoš Soběský, rám, na rámu drobné oděrky

  • Karel Langer

    (1878-1947)

    Rijecké útesy

    No.: 8

    Auction price: 6.500 CZK (260 €)

    olej, karton, 34 x 48 cm, sign. LD K. Langer, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. J. E. Mařák and R. O. von Ottenfeld, member of SVU Mánes

    Current price: 6.500 CZK (260 €)