• Josef Procházka

    (1909-1984)

    Krajina s řekou

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 176.000 CZK (6.770 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 20:00

    olej, plátno, 65 x 85 cm, sign. PD Jos. Procházka, rám

    Aktuální cena: 176.000 CZK (6.770 €)

  • Josef Procházka

    (1909-1984)

    Borový remízek

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 66.000 CZK (2.539 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 20:05

    olej, karton, 36 x 50 cm, sign. PD Jos. Procházka, rám

    Aktuální cena: 66.000 CZK (2.539 €)

  • Josef Holub

    (1870-1957)

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 180.000 CZK (6.924 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 20:10

    olej, plátno, 74 x 100,5 cm, rám, žák prof. Mařáka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 180.000 CZK (6.924 €)

  • Josef Holub

    (1870-1957)

    Nelahozeves u jihovýchodní strany

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.731 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 20:15

    olej, karton, 1940, 50 x 65 cm, sign. PD, rám, Vzadu popsáno autorem, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, žák prof. Mařáka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.731 €)

  • Bohuslav Dvořák

    (1867-1951)

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.500 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 20:20

    olej, karton, kolem roku 1935, 38,5 x 52 cm, sign. PD B. Dvořák, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem. Na Akademii výtvarných umění studoval krajinářskou školu prof. J. Mařáka. Oblíbil si přírodu naší země, maloval po celé zemi, nejradši ovšem přírodu Podkrkonoší kolem Nové Paky. Svo…

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.500 €)

  • Antonín Hudeček

    (1872-1941)

    Zátoka na Bělé

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 135.000 CZK (5.193 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 20:25

    olej, plátno, 1930, 99 x 133 cm, sign. PD Ant. Hudeček 1930, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, vzadu razítko vystaveno v Mánesu 1942 konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem,

    Aktuální cena: 135.000 CZK (5.193 €)

  • Stanislav Lolek

    (1873-1936)

    Údolí s řekou

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 39.500 CZK (1.520 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 20:30

    olej, plátno, 46 x 56 cm, sign. PD Lolek St., rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem. Na pražské Akademii výtvarných umění byl žákem prof. Julia Mařáka, Antonína Slavíčka a Rudolfa von Ottenfeld. Typickým námětem jeho obrazů se staly výhledy do krajiny, zvířecí motivy a lesní interiéry…

    Aktuální cena: 39.500 CZK (1.520 €)

  • Josef Procházka

    (1909-1984)

    Jihočeský rybník

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 84.000 CZK (3.231 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 20:35

    olej, plátno, 57 x 94 cm, sign. PD, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, Překrásná a malebná ukázka z ruky významného krajináře, který ve svém díle navázal na to nejlepší z české realistické krajinomalby 19. a 1. poloviny 20. Století. Byl žákem prof. Nejedlého na pražské Akademii vý…

    Aktuální cena: 84.000 CZK (3.231 €)

  • Josef Ullmann

    (1870-1922)

    Mlékojedy

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 89.000 CZK (3.424 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 20:40

    olej, lepenka, 49,5 x 65,5 cm, sign. LD J. Ullmann 1911, rám, vzadu výstavní razítko Goltzova tvrz,konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, lepenka mírně prohnutá

    Aktuální cena: 89.000 CZK (3.424 €)

  • Karel Jan Sigmund

    (1897-1959)

    Předjaří na Vysočině (Chalupy se stromem)

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (924 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 20:45

    olej, plátno, 80 x 100 cm, sign. PD K.J. Sigmund, rám, na slepém ránu razítko "MINERVA" Odborný závod malířských potřeb Praha 1, Malebná ukázka z díla českého krajináře, jež studoval u prof. Schöna v Drážďanech a později u prof. O. Nejedlého v Praze. Oblíbenými náměty se pro Sigmunda staly lesní in…

    Aktuální cena: 24.000 CZK (924 €)

  • Augustin Mervart

    (1889-1968)

    V Žárech na Prostřední Bečvě

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 29.500 CZK (1.135 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 20:50

    olej, karton, 33 x 50 cm, sign. PD Aug. Mervart 61, sign. na rubu Aug. Mervart, rám, na rubu autorský název a autorský štítek s popisem díla a razítko Přijato uměleckou komisí Českého fondu výtvarných umění. Obraz významného moravského krajináře a malíře vedut. Studoval sochařství u prof. F. Hrachov…

    Aktuální cena: 29.500 CZK (1.135 €)

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Krajina od Mělníka

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (770 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 20:55

    olej, plátno, 1961, 50 x 80 cm, sign. LD Jiroudek 61, vzadu na rámu autorsky Jiroudek, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 20.000 CZK (770 €)

  • Jan Honsa

    (1876-1937)

    Staré domy v Pelhřimově I.

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (693 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 21:00

    olej, karton, 1913, 23 x 31 cm, sign. LD J. Honsa 1913, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem a PhDr. Martinem Kodlem, vzadu ve výřezu popsáno autorem, žák prof. J. Mařáka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 18.000 CZK (693 €)

  • Cína František Jelínek

    (1882-1961)

    Zimní krajina s vesnicí

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (462 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 21:05

    olej, plátno, 50 x 66 cm, sign. PD Cína Jelínek, rám, na rámu poškození, žák prof. R. Ottenfelda a V. Hynaise, člen JUV

    Aktuální cena: 12.000 CZK (462 €)

  • Marcel Krasický

    (1898-1968)

    Zima

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 16.500 CZK (635 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 21:10

    olej, plátno, 56,5 x 77 cm, sign. PD M. Krasický, rám

    Aktuální cena: 16.500 CZK (635 €)

  • Augustin Mervart

    (1889-1968)

    Za chalupou

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (616 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 21:15

    olej, lepenka, 1923, 40 x 32 cm, sign. PD Aug. Mervart 23, rám, vzadu popsáno autorem, žák prof. F. Hrachovce a A. Balána, člen SVUM v Hodoníně

    Aktuální cena: 16.000 CZK (616 €)

  • Alois Schneiderka

    (1896-1958)

    Hory

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.116 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 21:20

    olej, karton, 76 x 95 cm, sign. PD Schneiderka Al., rám, studium na vídeňské Akademii a na Académie Julian v Paříži

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.116 €)

  • Otakar (Othon) Kubín (Coubine)

    (1883-1969)

    Krajina v Provence

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 550.000 CZK (21.154 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 21:25

    olej, plátno, 60 x 73 cm, sign. PD Coubine, rám, Významný český autor, který po studiích na AVU dlouhodobě pobýval ve Francii. Byl členem skupiny Osma a také představitel tzv. Pařížské školy. Jeho jemná krajinomalba v duchu neoklasicismu si získala světové uznání. Nabízená položka patří k autorovým …

    Aktuální cena: 550.000 CZK (21.154 €)

  • Alois Kirnig

    (1840-1911)

    Lávka v lese

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (1.847 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 21:30

    Aktuální cena: 48.000 CZK (1.847 €)

  • Adolf Werner

    (1862-1916)

    Pískovcové skály

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 21:35

    olej, plátno, 51 x 75 cm, sign. PD Ad. Werner, rám, vzadu číslováno: C 1934 a 1482

  • Adolf Werner

    (1862-1916)

    Cesta pod skalami

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 21:40

    olej, plátno, 51 x 75 cm, sign. LD Ad. Werner, rám, vzadu číslováno: C 19334 a 1481

  • Berto Monetti

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 900 CZK (35 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 19:31

    tužka, papír, 1979, 48,3 x 31,7 cm, sign. LD Monetti 79, pokrčený, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 900 CZK (35 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (74 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 19:35

    kvaš, tempera, tuš, papír, 1987, 29,8 x 21,2 cm, sign. DU Monetti 87

    Aktuální cena: 1.900 CZK (74 €)

  • Berto Monetti

    Výběr kurtizány

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (47 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 19:37

    lavírovaná kresba tuší, 1979, 49,8 x 35,8 cm, sign. LD Monetti 18. XI. 79, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 1.200 CZK (47 €)

  • Berto Monetti

    Nahé ženy v pohybu

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 19:39

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1987, 32,8 x 47,7 cm, sign. LD Monetti 87

    Aktuální cena: 900 CZK (35 €)

  • Berto Monetti

    Akt sedící na židli

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (66 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 19:41

    kvaš, tempera, papír, 1979, 38 x 25,8 cm, sign. LD Monetti 79

    Aktuální cena: 1.700 CZK (66 €)

  • Berto Monetti

    Zápasnice

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 19:43

    kvaš, tuš, tempera, lak, papír, 1986, 56,6 x 43,3 cm, sign. LD Monetti 86

    Aktuální cena: 900 CZK (35 €)

  • Berto Monetti

    Zápasící ženy

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 19:45

    kvaš, tuš, tempera, lak, papír, 1987, 58,8 x 43,3 cm, sign. LD Monetti 87, při okrajích lehce zašpiněný papír

    Aktuální cena: 900 CZK (35 €)

  • Berto Monetti

    Kurtizána a pán

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (85 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 19:47

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1979, 35,4 x 23,5 cm, sign. PD Monetti 79, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 2.200 CZK (85 €)

  • Berto Monetti

    Tajemná žena

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 19:49

    Aktuální cena: 1.300 CZK (50 €)