-
Michal Novotný (MICL)
(1969)
Ďáblík
No.: 122Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
alabastr, v. 26,5 cm, značeno zezpodu MICL
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ramon Conde
(1951)
Silák
No.: 121Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
hlína, 1999, 13 x 13 x 8 cm, značeno v hlíně Ramoin Conde 99, dřevěný podstavec, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Stehlík
(1885-?)
Milenci
No.: 120Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
pálená hlína, v. 35.5 cm, Bohumil Stehlík byl sochař specializující se na dekorace architektury a monumentální práce. Absolvoval UMPRUM v Praze pod vedením profesora Celdy Kloučka a následně studoval na AVU pod vedením Josefa Václava Myslbeka. Spolupracoval na dekorativních plastikách veřejných budo…
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Elen Jilemnická
(1946)
Zašpiněná sukně
No.: 119Auction price: 3.200 CZK (134 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
glazovaná keramika, 1984, v. 23 cm, sign. na podstavci E. Jil, zespodu nalepen štítek s popisem, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Dobiáš ml.
(1929-2001)
Stará řeka
No.: 118Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
grazovaná keramika, 1996, 42,5 x 39,5 cm, keramika připevněná šrouby na dřevotřískovou desku a rámeček, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Dobiáš st.
(1905-1964)
Ledňáček
No.: 117Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
glazovaná keramika, 1958, 21 x 18,5 x 4 cm, sign. zezadu B. Dobiáš, Bechyně 1958, zezadu drátek k pověšení, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ellen Jilemnická
(1946)
Aktovka
No.: 267777Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:00
glazed ceramics, v. 15 cm, signed dole E. Jil., Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Sculpture and Masonry in Horovice, in Poland (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), the disciple of prof. K. Hladik and doc. Bradacek at The Academy of Fine Arts in Prag…
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ellen Jilemnická
(1946)
Jezdkyně
No.: 267778Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:02
glazed ceramics, 1988, v. 18 cm, signed dole E. Jil. 88, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Sculpture and Masonry in Horovice, in Poland (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), the disciple of prof. K. Hladik and doc. Bradacek at The Academy of Fine Art…
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Lucie Novotná
(1972)
Louky
No.: 279333Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:04
dry needle, 2009, 18,5 x 30 cm, signed lower/right Lucie Novotná 09, rám, no. 14/26, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Dědina
(1870-1955)
Žena
No.: 280100Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:06
lithography, 1909, 63,5 x 41 cm, rám, poster for the exhibition, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. F. Zenisek, J. V. Myslbek and M. Pirner, member of The Union of Fine Artists
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
PF 86 Balon s vlajkou
No.: 280780Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:08
litografie, 1985, 13,5 x 8 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Rybníček
No.: 281039Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:10
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Hrajeme kuličky
No.: 281040Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:12
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Lítej, míčku
No.: 281041Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:14
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Jablíčko
No.: 281042Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:16
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Naposledy s drakem
No.: 281043Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:18
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Sněhulák
No.: 281044Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:20
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Le Jayotype
No.: 273822Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:22
lithography, 23 x 22 cm, llower/right signed h. D., loose leaf, from Le Charivari magazine, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Manželské mravy
No.: 273823Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:24
lithography, 20,5 x 21,5 cm, llower/right signed h. D., loose leaf, from Le Charivari magazine, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Koupající se
No.: 276728Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:26
litografie, 21,5 x 25,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížské typy
No.: 276730Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:28
litografie, 20 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Rytíř zlaté ostruhy
No.: 276732Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:30
litografie, 25,5 x 19 cm, volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížští bohémové
No.: 276734Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:32
litografie, 24,5 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Tátové
No.: 276736Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:34
litografie, 26 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pastorales
No.: 276739Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:36
litografie, 25 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pastorales
No.: 276740Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:38
litografie, 25,5 x 21,5 cm, DU značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Chroust
No.: 276744Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:40
litografie, 26 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, při okrajích potrhaný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Housata
No.: 276746Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:42
litografie, 26 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
No.: 276748Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:44
litografie, 24 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
No.: 276750Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:46
litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED