Aukce děl z fondu České spořitelny

Česká spořitelna Vám ve spolupráci s Galerií Vltavín předkládá další kolo elektronické aukce uměleckých děl ze svého fondu. V aukci se nabízí přibližně 400 uměleckých děl, která jsou umístěna v depozitáři Aukční síně Vltavín.
V případě zájmu o prohlídku nabízených děl, prosíme, kontaktujte pracovníky aukční síně.

  • Vl. Adamec

    Kapří rybník

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2017 09:00

    olej, plátno, 62 x 68 cm, sign. PD Vl. Adamec, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6098 Historie příhozu

  • Rudolf Adámek

    (1882-1953)

    Senoseč

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2017 09:01

    akvarel, papír, 55 x 35 cm, sign. PD R. Adámek, rám, zvlněný papír, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Ženíška na AVU v Praze, člen uměleckého sdružení Sursum a SVU Myslbek

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • E. Aust

    Šeříky

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2017 09:02

    olej, plátno, 1938, 45 x 64 cm, sign- PD E. Aust 38, rám, protržené plátno, na rámu oděrky

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6112 Historie příhozu

  • Baran

    Žemanická přehrada

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 3 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2017 09:03

    akvarel, papír, 63,5 x 20 cm, sign. PD Baran, rám, na rámu poškození

    Aktuální cena: 205 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID3871 Historie příhozu

  • Vl. Beneš

    Rtyně

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 07. 10. 2017 09:04

    olej, karton, 1940, 48 x 59 cm, sign. PD Vl. Beneš 1940, rám, na rámu oděrky, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID100 Historie příhozu

  • O. Berbezian

    Zátiší s ovocem a květinou

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2017 09:05

    tisk, 49 x 69 cm, značeno v tisku, rám

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • O. Berbezian

    Zátiší s šeříky

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2017 09:06

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jindřich Bílek

    (1950)

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 07. 10. 2017 09:07

    olej, sololit, 48,5 x 78,5 cm, sign. PD J. Bílek, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium výtvarné výchovy na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID605 Historie příhozu

  • Bláha

    Motiv z parku

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2017 09:08

    akvarel, papír, 1929, 38,5 x 25 cm, sign. PD Bláha 29, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Václav Bláha

    Zuřivec

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 07. 10. 2017 09:09

    litografie, 1988, 75 x 54 cm, sign. PD V. Bláha 88, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID3642 Historie příhozu

  • Vojtěch Brechler

    (1826-1890)

    Kostelík svatého Petra a Pavla u Nové Paky

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2017 09:10

    pero, papír, 14,5 x 21,5 cm, sign. LD VBrechler, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, na rámu poškození

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID209 Historie příhozu

  • Brož

    Jezdci

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2017 09:11

    olej, karton, 1942, 46 x 67 cm, sign. PD Brož 42, rám, na rámu poškození

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • A. Brožek

    Kočky s kytarou

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2017 09:12

    olej, plátno, 35 x 50 cm, sign. PD, místy poškozená malba

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5488 Historie příhozu

  • J. Brožová

    Plánice - Staré chalupy

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2017 09:13

    pastel, papír, 31 x 42 cm, sign. PD J. Brožová, rám, na paspartě skvrny, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • J. Brožová

    Plánice

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2017 09:14

    lept, 1936, 29 x 21,5 cm, sign. PD J. Brožová 36, rám, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobná poškození, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 202 CZK (9 €)

  • J. Brožová

    Kolinec

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 07. 10. 2017 09:15

    pastel, papír, 1940, 36 x 49 cm, sign. PD J. Brožová 1940, rám, na rámu poškození, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 303 CZK (13 €)

  • Jan Brukner

    (1906-1969)

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 07. 10. 2017 09:16

    kvaš, papír, 1940, 38 x 29 cm, sign. PD Brukner 40, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bubeníček

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 07. 10. 2017 09:17

    olej, plátno, 50 x 70 cm, rám, na rámu drobná poškození

  • Konstantin Bušek

    (1861-1938)

    Hláska v Soběslavi

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 07. 10. 2017 09:18

    olej, karton, 48,5 x 39 cm, sign. PD Konst. Bušek, rám, na malbě lehké poškození, rám poškozen, vyučil se v dílně svého otce řezbáře Petra Buška (1824-1894)

  • Paul Cézanne

    (1839-1906)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2017 09:19

    tisk, 29,5 x 20,5 cm, rám, na rámu drobná poškození

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Paul Cézanne

    (1839-1906)

    Váza s tulipány

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2017 09:20

    tisk, 41,5 x 30 cm, značeno v tisku, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Josef M. Černovický

    (1906-1991)

    Pasáčci v Tatrách

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2017 09:21

    olej, plátno, 65 x 75 cm, sign. PD J. M. Černovický, rám, na rámu drobné oděrky, žák prof. K. Truppeho v Brně, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, poté studium v Paříži na škole École des Arts et Métiers

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Otakar Číla

    (1894-1977)

    Albánské bažiny

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2017 09:22

    olej, překližka, 80 x 100 cm, sign. PD O. Číla, rám, rám lehce poškozen

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: ID5606 Historie příhozu

  • Karel Demel

    Relativita

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 07. 10. 2017 09:23

    lept, 1991, 39 x 29 cm, sign. PD KarelDemel, rám, č. 185/200, lehce zvlněný papír, prasklé sklo, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID5585 Historie příhozu

  • Karel Demel

    Laně

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 07. 10. 2017 09:24

    lept, 31,5 x 48 cm, sign. PD KarelDemel, rám, autorský tisk, na rámu drobné oděrky, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Karel Demel

    Ostrov

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 07. 10. 2017 09:25

    lept, 31,5 x 48,5 cm, sign. PD KarelDemel, rám, autorský tisk, na rámu drobné oděrky, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • K. Dobrý

    Kostelík

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 07. 10. 2017 09:26

    olej, papír, 1950, 46 x 58 cm, sign. LD K. Dobrý 50, rám, při okrajích poškozeno, na rámu drobná poškození, vypadlé z rámu, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • F. Doubek

    České Budějovice

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2017 09:27

    ocelorytina, 28,5 x 20,5 cm, sign. PD F. Doubek, rám, rám poškozen

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6097 Historie příhozu

  • Jan Vítězslav Dušek

    (1891-1966)

    Plaketa bratří Veverků vynálezců ruchadla

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 07. 10. 2017 09:28

    bronz, dřevo, 36 x 25,5 cm, značeno J.V. Dušek, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Dvořák

    Neveklov

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 07. 10. 2017 09:29

    olej, sololit, 68 x 118 cm, sign. LD J. Dvořák, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, na rámu drobné oděrky, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)