Chlapec s tulipánem

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 30. 11. 2017 20:55

    kvaš, papír, 37,5 x 32 cm, sign. PD, rám, na rámu oděrky

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • V. Skála

    Kůň

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 30. 11. 2017 21:00

    tužka, papír, 15,5 x 24,6 cm, sign. PD V. Skála, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Koně ve výběhu

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 11. 2017 21:05

    litografie, 20 x 15,5 cm, sign. PD Vojt Sedláček, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1882-1971)

    Don Quijote

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 30. 11. 2017 21:10

    suchá jehla, 14,7 x 10,3 cm, pozdější otisk z původní desky, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Oskar Kokoschka

    (1886-1980)

    Homage to Kokoschka

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 30. 11. 2017 21:15

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Královna

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 11. 2017 21:20

    litografie, 25,5 x 17 cm, sign. PD Mašek V., lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Toman

    Důstojník jízdních myslivců

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 30. 11. 2017 21:25

    litografie, 1971, 27 x 24 cm, sign. PD Karel Toman 71, pasparta, č. 69/80, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek s popisem

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Útěk (PF 2010)

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 11. 2017 21:30

    litografie, 2009, 9,7 x 19 cm, sign. LD ABorn, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID3235 Historie příhozu

  • Jan Knap

    Bez názvu - Opus 2

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 30. 11. 2017 21:35

    litografie, 2006, 37,8 x 54 cm, sign. PD Jan Knap 06, č. 39/190

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Květa Pacovská

    (1928)

    1 2 3

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 30. 11. 2017 21:40

    litografie, 1978, 54 x 43,5 cm, sign. DU Pacovská 78, autorský tisk, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Robert Vano

    Hudebníci

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 30. 11. 2017 21:45

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Jízda na kohoutovi

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 30. 11. 2017 21:50

    litografie, 1982, 49 x 42 cm, sign. PD KarelToman 82, autorský tisk, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Konvolut 3 grafických listů

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 30. 11. 2017 21:55

    3x ofset, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Kaplický

    (1899-1962)

    Ženský akt

    Položka č.: 101

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 17:32

    litografie, 1943, 44 x 24,5 cm, sign. LD J. Kaplický 43, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. V. H. Brunnera a E. Dítěte na VŠUP v Praze, poté prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen skupiny UB a SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Mžyk

    Akty

    Položka č.: 102

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 17:34

    suchá jehla, 2002, 19,5 x 14 cm, sign. PD Mžyk Josef 2002, autorský tisk, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Urbanová

    Dvě dívky

    Položka č.: 103

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 17:36

    tužka, akvarel, papír, 40 x 54 cm, sign. PD Urbanová, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ivan Komárek

    Položka č.: 104

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 17:38

    litografie, 2010, 21,5 x 28 cm, sign. PD I Komárek 2010, č. 70/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ivan Komárek

    Dva akty

    Položka č.: 105

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 17:40

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I Komárek 2010, č. 69/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Přemysl Povondra

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 17:42

    lept, 1993, 10,5 x 8,5 cm, sign. PD Povondra Př. 93, č. 4/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Načeradský

    Muž a žena II.

    Položka č.: 107

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 17:44

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jiří Načeradský

    Muž a žena III.

    Položka č.: 108

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 17:46

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Neznámý autor (Persie)

    (176)

    Erotický motiv

    Položka č.: 109

    Vyvolávací cena: 1.150 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 17:48

    akvarel, papír, okolo roku 1910, 10 x 18,3 cm, rám

    Aktuální cena: 1.150 CZK (46 €)

  • Jiří Načeradský

    Geometrie ženy

    Položka č.: 110

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 17:50

    akvarel, tuš, papír, 1992, 25 x 35 cm, sign. PD Načeradský 92, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Načeradský

    Kobylka

    Položka č.: 111

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 17:52

    litografie, 2009, 34,7 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID6202 Historie příhozu

    Sedící akt

    Položka č.: 112

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 17:54

    kolorovaný tisk, 15 x 12 cm, ručně vyrobený papírový rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Štika

    (1906-1940)

    Akt (Tanečnice)

    Položka č.: 113

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 17:56

    tužka, akvarel, papír, 64,5 x 49 cm, PD monogr. JŠ, zažloutlý, lehce zašpiněný, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Položka č.: 114

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 17:58

    lept, 33 x 23,8 cm, sign. PD Jan Bauch, č. 124/200, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Josef Velčovský

    (1975)

    Kniha

    Položka č.: 115

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:00

    litografie, 1996, 8 x 10 cm, značeno v tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Václav Pokorný

    (1914-2005)

    Stojící akty

    Položka č.: 116

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:02

    lept, 12 x 6 cm, sign. PD V. Pokorný, č. 56/70, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy, H. Folkmana a J. Sejpka na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Jezdkyně

    Položka č.: 117

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:04

    litografie, 1963, 10,2 x 14,7 cm, sign. PD Emil Kotrba, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)