Alois Pitrmann

Dražené položky pochází z nabídky Antikvariátu Dlážděná. Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. Kontaktujte prosím pracovníky antikvariátu na tel: +420 603 266 486 nebo e-mailem: antikvariat.dlazdena@seznam.cz.

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Portrét muže s dýmkou

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 18:05

    tužka, papír, 1938, 18,5 x 11,5 cm, sign. PD Pitrmann 38, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID811 Historie příhozu

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Portrét ženy

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 18:10

    olej, plátno, 1939, 66 x 46,5 cm, sign. LD Pitrmann 39, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Zátiší s kyticí a chlebem

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 18:15

    olej, dřevotříska, 1939?, 60 x 65 cm, sign. LD Pitrmann, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Slunečnice

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 18:20

    olej, dřevotříska, 66 x 57 cm, sign. LD A. Pitrmann, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Ervína Brokešová, houslová virtuoska

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 18:25

    tuš, papír, 1943, 26 x 22 cm, sign. LD AP 1943, rám, na zadní straně štítek s popisem a autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Z rodného kraje

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 18:30

    hlinka, tuš, papír, 1943, 29,5 x 38 cm, sign. PD AP 1943, rám, na zadní straně štítek Dílo ČFVU s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5238 Historie příhozu

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Pacovský park

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 18:35

    olej, tempera, karton, 1944, 50 x 66 cm, sign. PD Alois Pitrmann 1944, rám, na zadní straně štítek Dílo ČFVU s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Pošná u Pacova

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 18:40

    akvarel, běloba, tuš, papír, 1947, 30 x 44 cm, sign. LD Pitrmann, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Kraj Antonína Sovy

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 18:45

    olej, karton, 1948, 34 x 49 cm, sign. PD Pitrmann, rám, na zadní straně štítek Dílo ČFVU s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Poslední dražitel: ID6004 Historie příhozu

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Karlovy Vary

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 18:50

    olej, sololit, 1951, 69 x 94 cm, sign. PD Pitrmann 51 , rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Karlovy Vary

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 18:55

    tuš, papír, 1951?, 28 x 38 cm, sign. LD Pitrmann, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Buchlov

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 19:00

    hlinka, papír, 27 x 39 cm, sign. PN Pitrmann, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Věže

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 19:05

    tempera, karton, 1952, 43 x 61 cm, sign. PD Pitrmann, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Rodný kraj - Lounské středohoří

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 19:10

    olej, karton, 1958, 30 x 48 cm, sign. PD Pitrmann, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Rodný kraj - Lounské středohoří II.

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 19:15

    olej, karton, 30 x 48 cm, sign. PD Pitrmann, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Z vlasti

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 19:20

    lavírovaná kresba sépií, 1960, 62 x 87 cm, sign. LD Pitrmann 60, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Zátiší s jablky a sklenicí

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 19:25

    pastel, papír, 1961, 20 x 30 cm, sign. PD Pitrmann 1961, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Kytice ve váze

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 19:30

    akvarel, pastel, papír, 1961?, 42 x 29 cm, sign. PD Pitrmann, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Karlovy Vary

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 19:35

    akvarel, tuš, papír, 1962?, 66 x 90 cm, sign. LD Pitrmann, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Motýl

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 19:40

    enkaustika, kombinovaná technika, karton, 1965, 40 x 50 cm, sign. PD Pitrmann 65, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6081 Historie příhozu

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Letohrádek královny Anny

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 19:45

    pastel, tuš, papír, 1965, 62 x 88 cm, sign. PD Pitrmann 1965, rám, na zadní straně štítek Dílo ČFVU s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Portrét muže

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 19:50

    akvarel, tuš, pastel, papír, 1965, 31 x 16 cm, sign. LD Pitrmann 65, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 19:55

    rudka, papír, 1965, 64 x 179 cm, sign. PD Pitrmann 65, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Kytice v modré

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 20:00

    akvarel, papír, 1965?, 66 x 50 cm, sign. PD Pitrmann, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Jablka na podnose

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 20:05

    tempera, karton, 1966, 30 x 40 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem a autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 20:10

    pastel, akvarel, papír, 20,5 x 30 cm, sign. PD Pitrmann, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Ohně

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 20:15

    lavírovaný kvaš, papír, 63 x 45 cm, sign. PD Pitrmann, rám, na zadní straně štítek Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Mičurin - stavba lodí

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 20:20

    akvarel, tuš, papír, 1966, 62 x 87 cm, sign. LD Pitrmann, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Kostel v Hrabové

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 20:25

    tuš, papír, 1971, 43 x 60 cm, sign. PD Pitrmann 71, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Alpy

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 20:30

    rudka, pastel, papír, 1972, 28,5 x 40 cm, rám, DU popsáno autorem, na zadní straně štítek Dílo ČFVU s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)