-
Marc Chagall
(1887-1985)
Nářky Jeremiáše
Položka č.: 126Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 140, str. 159, Původní grafický cyklus k Bibli vytvořil Marc Chagall v roce 1956. Autor v tomto díle zastává pozici básníka, který je obdařen vyjímečným citem pro barvu - zobrazoval snový svět, v němž …
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marc Chagall
(1887-1985)
David a Absolon
Položka č.: 125Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 133, str. 157, Původní grafický cyklus k Bibli vytvořil Marc Chagall v roce 1956. Autor v tomto díle zastává pozici básníka, který je obdařen vyjímečným citem pro barvu - zobrazoval snový svět, v němž …
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marc Chagall
(1887-1985)
Mojžíš přijímající tabule zákona
Položka č.: 124Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 123, str. 155, Původní grafický cyklus k Bibli vytvořil Marc Chagall v roce 1956. Autor v tomto díle zastává pozici básníka, který je obdařen vyjímečným citem pro barvu - zobrazoval snový svět, v němž …
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marc Chagall
(1887-1985)
Šalamoun
Položka č.: 123Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 131, str. 157, Původní grafický cyklus k Bibli vytvořil Marc Chagall v roce 1956. Autor v tomto díle zastává pozici básníka, který je obdařen vyjímečným citem pro barvu - zobrazoval snový svět, v němž …
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michal Novotný (MICL)
(1969)
Ďáblík
Položka č.: 122Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
alabastr, v. 26,5 cm, značeno zezpodu MICL
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ramon Conde
(1951)
Silák
Položka č.: 121Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
hlína, 1999, 13 x 13 x 8 cm, značeno v hlíně Ramoin Conde 99, dřevěný podstavec, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Stehlík
(1885-?)
Milenci
Položka č.: 120Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
pálená hlína, v. 35.5 cm, Bohumil Stehlík byl sochař specializující se na dekorace architektury a monumentální práce. Absolvoval UMPRUM v Praze pod vedením profesora Celdy Kloučka a následně studoval na AVU pod vedením Josefa Václava Myslbeka. Spolupracoval na dekorativních plastikách veřejných budo…
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Elen Jilemnická
(1946)
Zašpiněná sukně
Položka č.: 119Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
glazovaná keramika, 1984, v. 23 cm, sign. na podstavci E. Jil, zespodu nalepen štítek s popisem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Dobiáš ml.
(1929-2001)
Stará řeka
Položka č.: 118Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
grazovaná keramika, 1996, 42,5 x 39,5 cm, keramika připevněná šrouby na dřevotřískovou desku a rámeček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu
-
Bohumil Dobiáš st.
(1905-1964)
Ledňáček
Položka č.: 117Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
glazovaná keramika, 1958, 21 x 18,5 x 4 cm, sign. zezadu B. Dobiáš, Bechyně 1958, zezadu drátek k pověšení, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze, člen SJV
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Manželské mravy
Položka č.: 273823Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:24
litografie, 20,5 x 21,5 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Koupající se
Položka č.: 276728Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:26
litografie, 21,5 x 25,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížské typy
Položka č.: 276730Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:28
litografie, 20 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Rytíř zlaté ostruhy
Položka č.: 276732Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:30
litografie, 25,5 x 19 cm, volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížští bohémové
Položka č.: 276734Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:32
litografie, 24,5 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Tátové
Položka č.: 276736Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:34
litografie, 26 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pastorales
Položka č.: 276739Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:36
litografie, 25 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pastorales
Položka č.: 276740Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:38
litografie, 25,5 x 21,5 cm, DU značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Chroust
Položka č.: 276744Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:40
litografie, 26 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, při okrajích potrhaný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Housata
Položka č.: 276746Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:42
litografie, 26 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
Položka č.: 276748Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:44
litografie, 24 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
Položka č.: 276750Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:46
litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
Položka č.: 276751Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:48
litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
Položka č.: 276752Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:50
litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížští bohémové
Položka č.: 276753Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:52
litografie, 25 x 18,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Na loďce
Položka č.: 276757Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:54
litografie, 20 x 24,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
Položka č.: 276759Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:56
litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
Položka č.: 276760Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:58
litografie, 24 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
Položka č.: 276761Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 24 x 20 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
Položka č.: 276763Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:02
litografie, 20 x 25 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO