• Jiří Načeradský

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (236 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2019 18:00

    akvarel, papír, 2004, 45 x 62,5 cm, sign. PD Načeradský 2004, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 5.900 CZK (236 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2019 18:01

    akvarel, pastel, papír, 2004, 42 x 59 cm, sign. PD Načeradský 2004, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (276 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2019 18:02

    tempera, tuš, papír, 1981, 37 x 50 cm, sign. DU Načeradský 81, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 6.900 CZK (276 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2019 18:03

    tuš, akvarel, papír, 2005, 50 x 70 cm, sign. uprostřed Načeradský 2005, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvě ušatky

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2019 18:04

    akvarel, tuš, papír, 1981, 42,3 x 58,7 cm, sign. PD Načeradský 81, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2019 18:05

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Načeradský

    V leže

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2019 18:06

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jiří Načeradský

    Ženy

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2019 18:07

    litografie, 2010, 38 x 31,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jiří Načeradský

    Postavy

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2019 18:08

    litografie, 2010, 54,5 x 69,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Jiří Načeradský

    Jezdec

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2019 18:09

    suchá jehla, 1965, 32,8 x 24,7 cm, sign. PD Načeradský 65, autorský tisk, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 02. 03. 2019 18:10

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.320 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2019 18:11

    olej, plátno, 2012, 89 x 116 cm, sign. PD Načeradský, rám, Načeradského kudlanky se staly od poloviny sedmdesátých let poznávacím znamením malířovy tvorby a nejvyhledávanějším námětem mezi sběrateli. Autorův oblíbený slogan, že žena je silnější pohlaví, můžeme v nabízeném obraze číst velmi přesvědči…

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.320 €)

  • Jiří Načeradský

    Postavy

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2019 18:12

    akvarel, pastel, papír, 1978, 59 x 41,5 cm, sign. PD Načeradský 78, rám, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Jiří Načeradský

    Dynamičtí muži II.

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2019 18:13

    tuš, papír, 1997, 29,3 x 21,5 cm, sign. PN Načeradský 97, oboustranná kresba, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 02. 03. 2019 18:14

  • Jiří Načeradský

    V zajetí kudlanky

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 02. 03. 2019 18:15

    litografie, 2010, 32,5 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Dvojice

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 02. 03. 2019 18:16

  • Jiří Načeradský

    V běhu

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 02. 03. 2019 18:17

    litografie, 2010, 31,5 x 42 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Dvě ženy

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 02. 03. 2019 18:18

    litografie, 2010, 32,5 x 50 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Trojice

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 02. 03. 2019 18:19

    litografie, 2010, 28 x 37,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Muž

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 02. 03. 2019 18:20

    litografie, 2010, 48,5 x 37,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 02. 03. 2019 18:21

    litografie, 2009, 38 x 48 cm, sign. DU Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Rozhovor

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 02. 03. 2019 18:22

  • Jiří Načeradský

    Skokan

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2019 18:23

    litografie, 2010, 24,8 x 29,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2019 18:24

    litografie, 2009, 34,2 x 44 cm, sign. LD Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka II.

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 02. 03. 2019 18:25

    litografie, 2009, 34 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Zděšení

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2019 18:26

    litografie, 2010, 32,4 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Jiří Načeradský

    Tančící ženy

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 02. 03. 2019 18:27

  • Jiří Načeradský

    Trojice

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 02. 03. 2019 18:28

    litografie, 2010, 27,7 x 37,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2019 18:29

    olej, plátno, 2013, 46 x 55 cm, sign. PD Načeradský, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)