-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Na loďce
Položka č.: 276757Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:54
litografie, 20 x 24,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
Položka č.: 276759Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:56
litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
Položka č.: 276760Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:58
litografie, 24 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
Položka č.: 276761Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 24 x 20 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
Položka č.: 276763Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:02
litografie, 20 x 25 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
Položka č.: 276764Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:04
litografie, 20 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
Položka č.: 276766Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:06
litografie, 18 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Na útesu
Položka č.: 276768Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:08
litografie, 22 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Manželé
Položka č.: 276769Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:10
litografie, 23 x 17 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cizinci v Paříži
Položka č.: 276772Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:12
litografie, 24 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Paříž v roce 1848
Položka č.: 276774Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:14
litografie, 28 x 21,5 cm, volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Paříž v roce 1848
Položka č.: 276775Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:16
litografie, 25,5 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
Položka č.: 276777Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:18
litografie, 25 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
Položka č.: 276779Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:20
litografie, 24,5 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
Položka č.: 276780Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:22
litografie, 26 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
Položka č.: 276781Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:24
litografie, 26 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
Položka č.: 276782Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:26
litografie, 26 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
Položka č.: 276784Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:28
litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
Položka č.: 276785Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:30
litografie, 25 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
Položka č.: 276786Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:32
litografie, 24 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Merta
(1952)
Nora
Položka č.: 281933Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:00
serigrafie, 1998, 35,2 x 27,5 cm, sign. PD Jan Merta 98, rám, č. 49/100, Představujeme soubor grafik od autora Jana Merty, jenž patří k nejvýznamnějším českým malířům umělecké generace, která na výtvarnou scénu nastoupila v 80. letech 20. století. Se svými kolegy, ke kterým patřili například Petr Ni…
Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK
-
Jan Merta
(1952)
Mám rád Ameriku? Má Amerika ráda mě?
Položka č.: 281934Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:01
serigrafie, 2002, 37,7 x 31,2 cm, sign. PD J. Merta 99, rám, č. 27/100, žák prof. O. Oplta, J. Ptáčka
Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK
-
Jan Merta
(1952)
Servis
Položka č.: 281935Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:02
serigrafie, 1997, 42 x 30 cm, sign. PD J. Merta 97, rám, č. 77/100, žák prof. O. Oplta, J. Ptáčka
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK
-
Jan Merta
(1952)
Cukrová vata
Položka č.: 281936Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:03
serigrafie, 1999, 35 x 28 cm, sign. PD Jan Merta 99, rám, č. 88/100, žák prof. O. Oplta, J. Ptáčka
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK
-
Jiří John
(1923-1972)
Vůně travin
Položka č.: 281937Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:04
suchá jehla, 1968, 34,8 x 23,4 cm, PD monogr. J. J. 68, E. A., Jiří John patřil v šedesátých letech mezi nejuznávanější české umělce a i přes své zdrženlivé vystupování se stal jednou z ikon tohoto šťastného období našeho výtvarného umění. Za své vynikající grafické listy obdržel několik prestižních…
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 40 000 - 60 000 CZK
-
Bohuslav Reynek
(1982-1971)
Sníh
Položka č.: 281938Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:05
3 x suchá jehla, vše 13,5 x 8,5 cm, vše sign. PD Reynek, neuplný cyklus Sníh. Soubor obsahuje 3 suché jehly (z původních 10). Původní papírový obal s úvodní básní Zdeňka Řezníčka. Lepty vytiskl K. Sommer v Praze, text tiskl Karel Kryl v Kroměříži. Vydáno o Vánocích 1941 v Kroměříží v nákladu 100 ks,…
Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 90 000 - 120 000 CZK
-
Eduard Ovčáček
(1933-2022)
Deflorace
Položka č.: 281939Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:06
strukturální grafika, lept, 1962, 50,5 x 39,4 cm, sign. PD Eduard Ovčáček 1962, rám, č. 1/5, Eduard Ovčáček se ve své tvorbě zabýval malbou, grafikou, koláží, plastikou, vizuální a konkrétní poezií, lettristickou fotografií, akcemi a instalacemi. Jeho prvořadým mediem se ale stala grafika, kterou ča…
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 25 000 - 30 000 CZK
-
Věra Janoušková
(1922-2010)
Anděl
Položka č.: 281940Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:07
kombinovaná technika, koláž, 2000, 58,7 x 41,5 cm, sign. zezadu V. Janoušková, rám, Věra Janoušková se proslavila nejen svými osobitými plastikami ze smaltovaných plechů, ale rovněž i navýsost originálním přístupem při tvorbě svých koláží a kreseb, což je charakteristické i pro nabízené dílo s názve…
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 25 000 - 35 000 CZK
-
Květa Pacovská
(1928-2023)
Nastavení
Položka č.: 281941Vyvolávací cena: 34.000 CZK (1.417 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:08
asambláž, papír, 1993, 80 x 60 cm, sign. DU Pacovská 93, rám, na zadní straně štítek z výstavy z roku 1993, Květa Pacovská byla česká malířka, sochařka, ilustrátorka, grafička, typografka a pedagožka. Vystudovala střední grafickou školu a vysokoškolské studium absolvovala na Vysoké škole uměleckoprů…
Aktuální cena: 34.000 CZK (1.417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 50 000 - 70 000 CZK
-
Květa Pacovská
(1928-2023)
Socha na povrchu
Položka č.: 281942Vyvolávací cena: 34.000 CZK (1.417 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:09
asambláž, papír, 1993, 77 x 53,5 cm, sign. DU Pacovská 93, rám, na zadní straně štítek z výstavy z roku 1993, Květa Pacovská byla česká malířka, sochařka, ilustrátorka, grafička, typografka a pedagožka. Vystudovala střední grafickou školu a vysokoškolské studium absolvovala na Vysoké škole uměleckop…
Aktuální cena: 34.000 CZK (1.417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 50 000 - 70 000 CZK