Kolektiv autorů
Malíři dětem 1976
Položka č.: 276436Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 14:35
., kalendář, předmluva Bohumír Mráz, 12 reprodukcí (J. Trnka, K. Lhoták, V. V. Kotrbová, J. Lada, Č. Dobiáš, C. Bouda, M. Hanák, J. Peca, D. Berková, O. Janeček, V. Junek, M. Jágr)
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiří Pařík
Žena v nebesích
Položka č.: 276406Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 14:05
tuš, papír, 33 x 49,5 cm, značeno PD autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Jiří Pařík
Kočky
Položka č.: 276403Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 14:02
tuš, papír, 44,5 x 33,1 cm, značeno PD autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Jiří Pařík
Kočky
Položka č.: 276396Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 13:55
tuš, papír, 44,9 x 33,2 cm, značeno PD autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Dům s doškovou střechou
Položka č.: 276355Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 13:14
uhel, papír, 25 x 36,7 cm, sign. PD Myslbek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Vesnické stavení
Položka č.: 276354Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 13:13
uhel, akvarel, papír, 34,7 x 27, 3 cm, sign. LD Myslbek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Zarostlá ulice
Položka č.: 276353Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 13:12
uhel, papír, 24 x 18,5 cm, sign. LD Myslbek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Potok
Položka č.: 276352Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 13:11
uhel, papír, 29,5 x 22,7 cm, sign. PD Myslbek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Pohled na vesnici
Položka č.: 276351Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 13:10
uhel, papír, 27,1 x 39,1 cm, sign. PD Myslbek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Muž v kabátu
Položka č.: 276350Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 13:09
uhel, papír, 19,3 x 9,2 cm, sign. PD Myslbek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Starý muž
Položka č.: 276349Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 13:08
uhel, papír, 18,2 x 10 cm, sign. PD Myslbek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Muž s čapkou a kabátem
Položka č.: 276348Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 13:07
uhel, akvarel, papír, 20,9 x 11,5 cm, sign. PD Myslbek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Dva muži
Položka č.: 276347Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 13:06
uhel, papír, 17,6 x 17,4 cm, sign. PD Myslbek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Rozhovor
Položka č.: 276346Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 13:05
uhel, papír, 20,8 x 13 cm, sign. PD Myslbek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Ve sklípku
Položka č.: 276345Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 13:04
uhel, papír, 21,2 x 13,3 cm, sign. LD Myslbek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Chalupa
Položka č.: 276344Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 13:03
lept, 8,2 x 13,2 cm, sign. LD Myslbek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Cesta do Betléma
Položka č.: 276343Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 13:02
lept, 10 x 14,5 cm, sign. PD Myslbek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Madona
Položka č.: 276342Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 13:01
lept, 11 x 8,5 cm, sign. PD Myslbek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Ex libris
Položka č.: 276341Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 13:00
lept, 9,2 x 8,3 cm, sign. PD Myslbek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Žena s košíkem
Položka č.: 276338Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 17:57
uhel, papír, 17 x 8,5 cm, sign. PD Myslbek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Muž v kabátu
Položka č.: 276337Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 17:56
uhel, papír, 17,5 x 9,1 cm, sign. LD Myslbek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Hospodář
Položka č.: 276336Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 17:55
uhel, akvarel, papír, 21,6 x 10 cm, sign. PD Myslbek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Muž se džbánem
Položka č.: 276335Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 17:54
uhel, papír, 19,7 x 10,2 cm, sign. LD Myslbek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Muž s knírem
Položka č.: 276334Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 17:53
uhel, akvarel, papír, 6,8 x 6,6 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Milá tvář
Položka č.: 276333Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 17:52
uhel, papír, 8,1 x 7,1 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Nervózní muž s kabátem
Položka č.: 276332Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 17:51
uhel, papír, 17,8 x 9,5 cm, sign. LD Myslbek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Muž s kabátem a palicí
Položka č.: 276331Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 17:50
uhel, papír, 16,8 x 9 cm, sign. LD Myslbek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Muž a žena
Položka č.: 276330Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 17:49
uhel, papír, 16 x 10,9 cm, sign. PD Myslbek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Muž z profilu
Položka č.: 276329Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 17:48
uhel, papír, 16,6 x 9,7 cm, sign. PD Myslbek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Spokojený muž
Položka č.: 276328Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 17:47
uhel, papír, 17,2 x 9,3 cm, sign. PD Myslbek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)