-
Fritz Müller
Kovárna
No.: 647Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:29
akvarel, papír, 41 x 50 cm, sign. PD Fritz Müller, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Fritz Müller
Mořský břeh
No.: 646Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:28
akvarel, papír, 31 x 45 cm, sign. PD Fritz Müller, rám, rám mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Mühlbauer
(1949)
Letní světlo II
No.: 645Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:27
akryl, plátno, sololit, 2005, 60 x 41 cm, sign. PD Mühlbauer 05, rám, the disciple of prof. J. Smetana
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Mose
Surrealistický motiv
No.: 644Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:26
serigrafie, 1980, 43 x 41 cm, sign. PD Mose, č. 54/200, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Norval Morrisseau
(1932-2007)
Treat Mother
No.: 643Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:25
serigrafie, 17 x 14 cm, sign. PD Norval Morrisseau, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Mládek
(1942)
Tenis
No.: 642Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:24
signovaný plakát k výstavě, 1996, 65 x 48 cm, sign. LD I. Mládek a PD J. Mysliveček, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem na tuhém papíře, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Mládek
(1942)
Vlak
No.: 641Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:23
plakát k výstavě, 1996, 65 x 48 cm, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, v dolní části mimo tisk na papíře skvrna, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Mládek
(1942)
Fotbal
No.: 640Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:22
plakát k výstavě, 1996, 48 x 65 cm, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Mládek
(1942)
Mauglí prchá před slony
No.: 639Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:21
plakát k výstavě, 1996, 65 x 48 cm, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem na tuhém papíře, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Joan Miró
(1893-1983)
Rétrospective Miró
No.: 638Auction price: 4.500 CZK (188 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:20
litografie, 1968, 74 x 51,5 cm, tiskl Mourlot, k výstavě v Fondation Maeght, Saint - Paul, 1968, uvedeno v soupise díla Juan Miró Lithographe III (1964 - 1969), č. 502
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Joan Miró
(1893-1983)
Kompozice
No.: 637Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:19
litografie, 1975, 31,5 x 49,4 cm, rám, uprostřed přeloženo, na rámu drobné oděrky
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Joan Miró
(1893-1983)
Litografía original IV
No.: 636Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:18
litografie, 33,5 x 25,2 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Joan Miró
(1893-1983)
Litografía original IX
No.: 635Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:17
litografie, 33,2 x 51 cm, uprostřed přeloženo, stopy po vazbě, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Joan Miró
(1893-1983)
Abstrakce I
No.: 634Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:16
litografie, 19,7 x 39,6 cm, značeno DU Miró, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Mika
(1946)
Loutkové představení
No.: 633Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:15
5x lept, 1979, 8,5 x 6; 7,5 x 6; 8,5 x 6; 8,5 x 6,5; 9 x 7 cm, sign. PD Mika Jiří, č. 11/20, 14/15, 15/15, 12/15, 17/20, the disciple of prof. Hnizdo, member of Nova skupina
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Mika
(1946)
Loutky
No.: 632Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:14
suchá jehla, 1979, 26,5 x 21 cm, sign. PD Mika Jiří 79, č. 2/20, the disciple of prof. Hnizdo, member of Nova skupina
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Jiří Mika
(1946)
Loutky
No.: 631Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:13
3x lept, 1980, 12 x 9,5; 11,5 x 7; 9,5 x 6,5 cm, sign. PD Mika Jiří 80, č. 10/15; 3/15; 9/15, the disciple of prof. Hnizdo, member of Nova skupina
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Ferdinand Michl
(1877-1951)
Františkovy Lázně
No.: 630Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:12
lept, akvatinta, 28 x 19,5 cm, rám, signatura PD není původní, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: ID2**5 History of bids
-
Micl
(1969)
Polozvíře na pláži
No.: 629Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:11
litografie , 2018, 25,5 x 42,5 cm, sign. PD Micl 18, rám, č. 3/8, práce brněnského rodáka Michala Novotného, tvořícího pod pseudonymem Micl, na zadní straně razítko Galerie Milada, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
General Herzog Albrecht von Valdstein
No.: 628Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:10
dřevoryt, 22,5 x 9 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Ze starých řeckých bájí
No.: 627Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:09
dřevoryt, 23,5 x 18,5 cm, značeno v tisku ZM, rám, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
V. Měchura
Luční kvítí ve váze
No.: 626Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:08
olej, plátno, 48 x 68 cm, sign. PD V. Měchura, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Bukinisté v Paříži
No.: 625Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:07
barevná litografie, 26 x 36,5 cm, sign. PD Mašek, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Amálie Mánesová - připsáno
Zámeček
No.: 624Auction price: 1.300 CZK (55 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:06
tužka, akvarel, papír, 11 x 13 cm, rám, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Irena Makoveeva
(1954)
Husy
No.: 623Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:05
suchá jehla, 2004, 29,3 x 39,3 cm, sign. PD Makoveeva I. 2004, č. 16/100, značeno v desce M 2004 И, papír mírně ohmataný, rožky lehce ohnuté, horní okraj na zadní straně podlepený lepenkou, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Irena Makoveeva
(1954)
Kohouti
No.: 622Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:04
suchá jehla, 2004, 29,2 x 39,4 cm, sign. PD Makoveeva I. 2004, č. 10/100, značeno v desce M 2004 И, lehce zažloutlý a mírně ohmataný papír, na jednom místě odřený, mimo tisk mírně ušpiněný, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Irena Makoveeva
(1954)
Slepice a kuřátka
No.: 621Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:03
suchá jehla, 2006, 29,7 x 39,8 cm, sign. PD Makoveeva I. 2006, č. 24/100, značeno v desce 2006 MИ, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, Irena Makoveeva, ruská umělkyně se specializací na grafiku, se narodila v roce 1954 v severním ruském městě Archangelsku. Po absolvování studia výtvarn…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Macht
(1977)
Bez názvu
No.: 620Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:02
autorský digitální tisk, 2017, 70 x 70 cm, sign. PD Macht Jiří 2017, rám, V roce 1996 složil maturitní zkoušku na Střední výtvarné škole Václava Hollara a uspěl u talentových zkoušek na pražské FAMU - obor fotografie. V roce 2003 studia na FAMU ukončil s titulem MgA. Během studií nejvíce spolupracov…
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Martin Lukáč
(1989)
Rear naked choke
No.: 619Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:01
litografie, 2023, 70 x 50 cm, sign. PD Martin Lukáč 2023, č. 40/60
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Lorenc
Jedlíci brambor (podle van Gogha)
No.: 618Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:00
dřevo, olej, 1969, 49 x 68,5 cm, sign. PD Lorenc 69, rám, neurčený autor, volná kopie obrazu Vincenta van Gogha, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED