-
Neznámý autor
Pulp Fiction
No.: 347Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:46
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. Q. Tarantino, 1994, velmi dobrý stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Vlak
No.: 348Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:47
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1963, r. J. Kawalerowicz, výborný stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Studené blesky
No.: 349Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:48
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. J. Veiczi, 1967, velmi dobrý až výborný stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Hvězdné války (Star Wars)
No.: 350Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:49
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1991, r. G. Lucas, trochu pomačkaný pravý dolní růžek, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Ptáčci
No.: 673Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:55
lept, 20,3 x 14,3 cm, sign. PD, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Neznámý autor
Ruyana Küste
No.: 674Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:56
lept, 21,8 x 14,2 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Chalupa se zříceninou
No.: 675Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:57
suchá jehla, 35 x 30 cm, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Váza s kruhy
No.: 676Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:58
hlína, v. 61,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Strom v krajině
No.: 678Auction price: 750 CZK (32 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 15:00
olej, plátno, karton, 42 x 52,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 750 CZK (32 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Portrét dámy
No.: 679Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 15:01
olej, plátno, 30 x 27 cm, rám, malba místy oprýskaná, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Mladé šlechtičny
No.: 680Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 15:02
akvarel se zlatotiskem, papír, 10 x 8,5 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Pohled na Vysoké Tatry
No.: 681Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 15:03
olej, plátno, 74 x 62 cm, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Kameny
No.: 682Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 15:04
olej, plátno, 64 x 94 cm, rám, malba místy poškozena, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Chrám nebes v Pekingu
No.: 250Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tapiserie, 27 x 61 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Sv. Petr radí sv. Pavlovi
No.: 225Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 42,5 x 31 cm, přelom 18 a 19 st., Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Ukřížování
No.: 224Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
Olej, plátno - rentoaláž, 31,5 x 17 cm, drobná olejová malba představuje v baroku oblíbený námět truchlící Panny Marie stojící před Ukřižovaným Kristem. Tlumená barevnost odpovídá náladě výjevu, který se odehrává na kopci Golgota. Pod křížem je umístěna lebka, v pozadí jsou vidět obrysy města předst…
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Akt
No.: 368Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
čb. fotografie, 29 x 39,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Jihoanglická krajina
No.: 293Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, pol. 19. století, 18 x 25 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Ženy na tržišti
No.: 280Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, překližka, 23,3 x 46,2 cm, sign. LD, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Hornatá krajina
No.: 275Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, karton, 80.-poč. 90. let 19. století, 21,7 x 29,7 cm, rám, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře, vzadu nalepen výstřižek z aukčního katalogu
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Hildesheim Zuckerhut
No.: 281020Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 17:24
lept, 26,5 x 17 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Portrét starého muže
No.: 226453Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:08
tužka, papír, 29,1 x 23 cm, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 550 CZK (23 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Václav Havel
No.: 281757Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 18:20
bromostříbrná fotografie, 29,9 x 40,1 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Jihočeská vesnice
No.: 186102Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:08
oil, canvas, 60 x 89 cm, rám, wrinkled canvas, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Malostranské střechy
No.: 214661Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:24
oil on canvas, 65 x 80 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Pohled do kraje
No.: 222016Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:30
olej, plátno, 1952, 65 x 85 cm, sign. LD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Japonská kreslená dívka
No.: 251459Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:46
tisk, nalepený na kartonu, 98 x 68 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Sopka - kompozice
No.: 255736Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:52
acrylic, canvas, 75 x 95 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
5 náklaďáků
No.: 255738Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:56
acrylic, canvas, 74 x 100 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Mickey & Boxes
No.: 255739Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:58
acrylic, hardboard, 2001, 86 x 120 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED