Karol Baron
(1939-2004)
Pavel Řezníček: Tabákové vejce
Položka č.: 726Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, podpis autora a výtvarníka, ilustrace K. Baron, vydala Kristina Kaiserová, Ústí nad Labem 1991, 1. sv. edice Albis international, Ex. 157/199, 42 s., karton. vazba, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Matejky a D. Millyho na VŠVU v Bratislavě, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Karol Baron
(1939-2004)
Utajené sny
Položka č.: 264Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
akvarel, papír, 1975, 30,5 x 43 cm, sign. LD Baron 1975, žák prof. P. Matejky a D. Millyho na VŠVU v Bratislavě, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu