Viktor Stretti
(1910-1960)
Václavské náměstí 21. XII. 1918
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:04
litografie, 1918, 15 x 11,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, PF 1919, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)