Hana Hölzelová
(1927)
Potůček
Položka č.: 139Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:53
litografie, 1979, 14,2 x 10,2 cm, sign. PD Hölzelová79, 23/60, Antikvariát Dlážděná, žákyně O. Nejedlého a V. Silovského
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)