Otakar (Othon) Kubín (Coubine)
(1883-1969)
Novoroční přání Prokopu Tomanovi ml.
Položka č.: 805Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00
pohlednice, 1960, Vlastnoručně psaná pohlednice s novoročním přáním, podepsáni O. Kubín s Bertou, Praha 28.XII.60 , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
(1883-1969)
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
litografie, 1959, 46 x 37,5 cm, sign. PD O. Kubín, č. 387/500, při okrajích lehce zvlněný papír
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)