Boris Jirků
Viktor Dyk, Krysař
Položka č.: 431Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 2018, 31 x 22 cm, sign. v tiráži Boris Jirků, Bohuslav Šír, Žižkovský, č. 31/80, bibliofilie se 7 původními barevnými serigrafiemi, ke svým 80. narozeninám vydal jako neprodejný výtisk Karel Žižkovský, pův. přebal, výborný stav, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Boris Jirků
Karel Žižkovský: Pohádky z naší půdy
Položka č.: 446Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
bibliofilie, 2013, sign. vše Boris Jirků, sign. Žižkovský, rozměr bibliofilie 30 x 21,5 cm. Ke svým 75. narozeninám vydal jako neprodejný výtisk autor. Devíti serigrafiemi vyzdobil Boris Jirků.Vydáno v Praze v roce 2013 v nákladu 75 číslovaných výtisků. Tento výtisk má číslo 24, žák prof. A. Paderlí…
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Boris Jirků
Z cyklu Kejklíři
Položka č.: 36Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Boris Jirků
Položka č.: 422Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu
Boris Jirků
Ženský akt
Položka č.: 665Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 11:13
lito-offset, 1999, 21,2 x 15 cm, sign. PD Jirků , pasparta, č. 46/100, LH značeno Boris Jirků 99, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu
Boris Jirků
Před zrcadlem
Položka č.: 664Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 11:03
lito-offset, 1995, 21 x 19,8 cm, značeno PD Boris Jirků 95, pasparta, č. 23/150, v dolní části mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Boris Jirků
Tanec moci
Položka č.: 170Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)