František Bílek
(1872-1941)
P. Verlaine: Rozhovor duše s Bohem
No.: 1252Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 14:36
kniha, obálka a kresba v titulu Fr. Bílek, úprava Ant. Jos. Trčka, dvoubarevný tisk, francouzsko-české vydání, ed. Život a sen, tisk J, Mucha, vydal Jakub Deml, Tasov 1932, 12s., pův. brož, obálka mírně zažloutlá, nerozřezáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Pirner at The Aca…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID2**2 History of bids
František Bílek
(1872-1941)
Jakub Deml: Sestrám
No.: 633Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 3x dřevoryt, 3x viněta, 4x ilustrace a obálka Fr. Bílek, vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1924, plpl. vazba, vevázaná obálka, na hřbetu natržená, desky lehce zvlněné, drobné skvrny na listech, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine…
Current price: 350 CZK (15 €)
František Bílek
(1872-1941)
Jakub Deml: Památný den v Kuksu
No.: 759Auction price: 400 CZK (17 €)
bibliofilie, podpis J. Demla, vydal autor, Tasov 1933, viněty a iniciály dřevorytem Fr. Bílek, 553 výtisků, 37 s., brož, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
František Bílek
(1872-1941)
Jan Amos Komenský: Kšaft umírající matky Jednoty Bratrské
No.: 514Auction price: 900 CZK (38 €)
Current price: 900 CZK (38 €)
František Bílek
(1872-1941)
Křížová cesta
No.: 650Auction price: 2.500 CZK (105 €)
bibliofilie, 51 x 34 cm, 28 velkoformátových tabulí s reprodukcemi děl F. Bílka, vytiskl grafický ústav Jana Štence, vydala Jana Hlavatá, Praha 1914, 12. svazek edice Umělecké snahy, volné listy v deskách s reliéfem F. Bílka, desky zhotovil Ant. Jelínek, ochranné pouzdro, dobrý stav, Provenance: An…
Current price: 2.500 CZK (105 €)
František Bílek
(1872-1941)
Otakar Březina: Hudba pramenů
No.: 649Auction price: 500 CZK (21 €)
bibliofilie, 5 dřevorytů a 5 kreseb Fr. Bílek, Odkaz, Praha 1918, 51 s., plpl. dobová převazba, zažloutlé listy, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 500 CZK (21 €)
František Bílek
(1872-1941)
Jakub Deml: Moji přátelé
No.: 680Auction price: 500 CZK (21 €)
bibliofilie, 3x dřevoryt Fr. Bílek, vydal autor, Jinošov na Moravě 1917, II. vydání, Ex. 462/500, 58 s., karton. vazba, natržený hřbet, jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID7**5 History of bids
František Bílek
(1872-1941)
Jakub Deml: Slovo k Otčenáši Františka Bílka
No.: 670Auction price: 600 CZK (25 €)
kniha, výklad a studie k Otčenáši Fr. Bílka, doprovázeno Bílkovými ilustracemi pův. Otčenáše, 65 kreseb a vydal Nový život, Nový Jičín, 1904, clpl. vazba, 132s., zlacená ořízka a písmo nápisu na deskách, desky zašpiněné a skvrnité, vnitřek ve velmi dobrém stavu , Provenance: Antiquarian Ostrovní,…
Current price: 600 CZK (25 €)
František Bílek
(1872-1941)
No.: 310Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 14:09
dřevoryt, 18,5 x 9,8 cm, monogr. PD F., Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids
František Bílek
(1872-1941)
Až usneme, Miroslav Forman
No.: 519Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 08:20
2 x dřevoryt, 18 x 14; 12,5 x 8 cm, the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
František Bílek
(1872-1941)
He humbly looks into your eyes
No.: 492Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2023 15:00
burnt clay, 1925, 24 x 17 cm, the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 3.000 CZK (125 €)
František Bílek
(1872-1941)
Hidden history
No.: 317Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 09. 2022 15:00
lithography, 1920, 51 x 33 cm, monogr. lower/left E. B. 1920, framed, written below: Club of Friends of Art in Prostějov, 1923 František Bílek, frame worn out, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
František Bílek
(1872-1941)
Ve tvůrčí chvíli
No.: 277557Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2023 16:48
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
František Bílek
(1872-1941)
Jaké to dílo
No.: 277556Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2023 16:47
Current price: 500 CZK (21 €)
František Bílek
(1872-1941)
Hidden history
No.: 268582Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 01. 2023 11:47
lithography, 1920, 62 x 46 cm, signed lower/left v tisku F.B. 1920, slightly damaged at the edges outside the print, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague
Last auctioneer: ID1**4 History of bids
František Bílek
(1872-1941)
In it she was crowned with thorns
No.: 268583Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 01. 2023 11:45
woodcut, 1941, 50,7 x 35,3 cm, sign. lower/right F. Bílek, no. 64/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 4.100 CZK (171 €)
Last auctioneer: ID8**9 History of bids