Jaroslav Kerles
(1939)
Slepice, Sjezdaři
Položka č.: 661Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:42
2x tuš, akvarel, papír, 70. léta, 12 x 21; 9 x 16 cm, vše sign. Kerles, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.790 CZK (75 €)