J. Ráž
Štrbské pleso
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:28
olej, lepenka, 48,5 x 63 cm, sign. PD J. Ráž, rám
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
J. Ráž
Vysoké Tatry v zimě
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:21
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu