Jan Chaloupek
Hra je ve finále
No.: 262Auction price: 22.000 CZK (917 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Jach. 2023, the disciple of M. Rostinska, P. Brazda a J. Zezula
Current price: 22.000 CZK (917 €)
Jan Chaloupek
Zdeněk Lorenc: Okolo surrealismu
No.: 247Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
katalog, dvojlist s texem Z. Lorence (podpis), přiložen graf. list J. Chaloupka Pocta Bohumlu Hrabalovi (sign., 46/100), vyd. Galerie Vltavín, Praha, 1997, velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of M. Rostinska, P. Brazda a J. Zezula
Current price: 400 CZK (17 €)
Jan Chaloupek
Kahau nosatý
No.: 681Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:09
laser print, pastel, 2007, 31 x 21,5 cm, sign. PD JChaloupek 07, č. 18/100, vydáno v sérii 100 výtisků číslovaných 1 až 100, the disciple of M. Rostinska, P. Brazda a J. Zezula
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**5 History of bids
Jan Chaloupek
Andělský vodopád
No.: 281521Auction price: 19.000 CZK (792 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 14:24
akryl, juta, 2024, 110 x 80 cm, sign. vzadu JACH 24 , the disciple of M. Rostinska, P. Brazda a J. Zezula
Current price: 19.000 CZK (792 €)