Svatopluk Čech
(1846-1908)
Pravý výlet pana Broučka do měsíce
No.: 335Auction price: 500 CZK (21 €)
FIRST BID TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
kniha, 18 x 13 cm, il. V. Oliva, vyd. F. Topič, Praha, 1888, první vydání, pův. clpl. vazba s ražbou, 185s., zkosený hřbet, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID7**0 History of bids
Svatopluk Čech
(1846-1908)
Nový epochální výlet pana Broučka, tentokráte do 15. století
No.: 336Auction price: 500 CZK (21 €)
kniha, 18 x 13 cm, il. V. Oliva, vyd. F. Topič, Praha, 1888, pův. clpl. vazba s ražbou Josef Pfeiffer, zlacená ořízka, 316s., restaurováno, nová předsádka, lehce opotřený hřbet, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)