Ladislav Novák

(1925-1999)

  • Ladislav Novák

    (1925-1999)

    Maskot

    Položka č.: 201

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 14,3 x 20,6 cm, sign. PD Ladislav Novák, rám, č. 28/50, Antikvariát Ostrovní, člen TT klubu, člen Sdružení Q

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)