Martin Velíšek

(1963)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Řezník

    Položka č.: 213

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 2023, 28 x 23 cm, sign. DU Martin Velíšek 2023, č. P/V, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)