Miroslav Houra
(1933-2006)
Zpráva o Ikarovi
Položka č.: 735Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 21. 11. 2024 15:00
bibliofilie, 21,5 x 18 cm, 6x dvoubarevný sign. linoryt, exlibris, vyd. Spolek sběratelů a přátel exlibris v Praze, 1988, podpis autora, ex.: 174/200, volné listy v obálce, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamté…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Miroslav Houra
(1933-2006)
Hledání otců
Položka č.: 642Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
bibliofilie, pro radost sobě, pro potěšení kamarádů v roce nchýleného jubilea s použtím několika stránek z francouzského deníku vyd. autor, ex. 40/400, nedat., volné listy v pův. ob., trochu ušpiněno, jinak velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, po…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Miroslav Houra
(1933-2006)
PF 1973
Položka č.: 282196Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 11. 2024 15:18
linoryt, 1972, 18,8 x 9,5 cm, sign. DU Houra 72, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Miroslav Houra
(1933-2006)
Položka č.: 282198Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 11. 2024 15:22
linoryt, 1985, 19,6 x 9,5 cm, sign. PD Houra 85, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)