Vojtěch Kubašta
(1914-1992)
Praha, Hradčany
Položka č.: 586Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:28
litografie, 32,5 x 51.5 cm, rám, značeno v desce LD VKubašta, signatura PD?, na rámu drobné oděrky, nepatrné skvrnky nahoře mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch,…
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)