• Olbram Zoubek

    (1926)

    Eva – Bezová duše

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (185 €)

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 19:37

    zlacený cínový reliéf, 19,5 x 15,5 cm, značeno O Zoubek, , žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 5.500 CZK (212 €)

    Poslední dražitel: ID5723 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Adam s jablkem

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 19:39

    zlacený reliéfní tisk, 15 x 15 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Anděl

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 19:41

    zlacený reliéfní tisk, 15,5 x 15 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5867 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Andělíček

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 19:43

    zlacený reliéfní tisk, 15 x 14,5 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5630 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Obejmutí

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 19:45

    zlacený reliéfní tisk, 14,3 x 14,8 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID3955 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Jákob

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 19:47

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Thámár

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 19:49

    zlacený reliéfní tisk, 15 x 14,7 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Akt s růží

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 700 CZK (27 €)

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 19:51

    zlacený reliéfní tisk, 18 x 14,7 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.000 CZK (39 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Herečka

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 19:53

    zlacený reliéfní tisk, 18 x 14,8 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Děkuji

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (47 €)

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 19:55

    zlacený reliéfní tisk, 29,5 x 21 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (47 €)

    Poslední dražitel: ID5606 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Klíčnice levá

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 19:57

    zlacený reliéfní tisk, 39,5 x 11 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.300 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID3642 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Klíčnice pravá

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 19:59

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Astrologie

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 20:01

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Andělé

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 20:03

    zlacený reliéfní tisk, 31,5 x 21 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Poslední dražitel: ID5888 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Zvěstování

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 20:05

    zlacený reliéfní tisk, 34 x 25 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Astronomie

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (62 €)

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 20:07

    zlacený reliéfní tisk, 34,5 x 34,5 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.600 CZK (62 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Pokora

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 20:09

    zlacený reliéfní tisk, 33,5 x 34 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Adam, Eva a had v ráji

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 20:11

    zlacený reliéfní tisk, 34 x 34,5 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Poslední dražitel: ID5913 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Andělé

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 20:13

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Marie a Josef s ratolestí

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 20:15

    zlacený reliéfní tisk, 34 x 34 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Sblížení

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 20:17

    zlacený reliéfní tisk, 33,5 x 33,5 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Léto v rodném Podkrkonoší

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 7.800 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2017 15:00

    29x lept, 1935, 58 x 40 cm, vše signováno, 14/15, velikost leptů 31 x 20 až 28 x 40, soubor třiceti leptů (jeden chybí), vydáno autorem s jeho předmluvou v omezeném počtu 15 číslovaných a podepsaných exemplářů, Praha 1935, volné listy v poloplátěném přebalu, Provenience: Antikvariát Dlážděná, studiu…

    Aktuální cena: 7.800 CZK (300 €)

  • Ota Janeček

    Jaroslav Šeda: Žena

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (97 €)

    bibliofilie s pěti původními grafikami, 16 x 11 cm, sign. ve frontispise Ota Janeček, 161/200, pět původních kombinovaných technik Oty Janečka, vydalo Divadlo Hudby a Lyra Pragensis, vydáno dvě stě číslovaných výtisků na ručním papíře z Velkých Losin, 29 stran, Provenience: Antikvariát Dlážděná, žák…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (97 €)

  • František Muzika

    (1900-1974)

    K. Biebl: Nový Ikaros

    Položka č.: 176

    Vyvolávací cena: 800 CZK (31 €)

    kniha, upr. Fr. Muzika, vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha, 1929, ed. Aventinum, 61s., rozpadlá obálka na dvě části, ušpiněná a s flíčkama, blok listů rozpadlý na několik částí, flíčky, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Loukoty, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar a SVU Mán…

    Aktuální cena: 800 CZK (31 €)

  • Jiří Orten

    (1919-1941)

    Ohnice

    Položka č.: 183

    Vyvolávací cena: 380 CZK (15 €)

    kniha, autor uveden jako Jiří Jakub, vyd. Melantrich, Praha, 1941, brož s obálkou, 114s., uvolněné listy, velmi dobrý stav, Provenience: Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 380 CZK (15 €)

  • Roman Jakobson

    (1896-1982)

    N.S. Trubetzkoy: Grundzuge der phonologie

    Položka č.: 206

    kniha, sborník textů č. 7 Pražského lingvistického kroužku, vyd. Pražský lingvistický kroužek, Praha, 1939, brož, 268s., německy, luxusní stav, nerozřezáno, Provenience: Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (31 €)

  • Otakar Štorch - Marien

    (1878-1956)

    Musaion

    Položka č.: 313

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    sborník, redigovali Fr. Muzika a Dr. Ot. Štorch - Marien, Aventinum, 1931, 128 s., brož., zašpiněná obálka, Provenience: Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Arthur Novák

    Vitrinka na krásné knihy, vazby a jiné hezké věci, ročník I., II., V., VI., VIII., IX., X.

    Položka č.: 314

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    časopis, v přílohách typografické návrhy obálek a ukázky exlibirs a ukázky z knih a ilustrací, vydává Arthur Novák, Praha, od roku 1923, 6 kompletních ročníků, ročník I. neúplný, brožované, stav dobrý, Provenience: Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Pocta české moderně

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (193 €)

    bibliofilie, 10x lept, mezzotinta, suchá jehla K. Šafář, vše signováno, Ex. 63/90, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 5.000 CZK (193 €)

  • Jan Konůpek

    Ladislav Klíma: Edgar a Eura

    Položka č.: 45

    bibliofilie, 4x lept, úprava J. Konůpek, vytiskl a vydal Jaroslav Picka, Praha 1938, Ex. 94/96, ruční papír Pannekoek, 30 s., volné listy v deskách , Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hol…