• Josef Kaplický

    (1899-1962)

    Ženský akt

    Položka č.: 101

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 17:32

    litografie, 1943, 44 x 24,5 cm, sign. LD J. Kaplický 43, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. V. H. Brunnera a E. Dítěte na VŠUP v Praze, poté prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen skupiny UB a SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Mžyk

    Akty

    Položka č.: 102

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 17:34

    suchá jehla, 2002, 19,5 x 14 cm, sign. PD Mžyk Josef 2002, autorský tisk, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Urbanová

    Dvě dívky

    Položka č.: 103

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 17:36

    tužka, akvarel, papír, 40 x 54 cm, sign. PD Urbanová, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ivan Komárek

    Položka č.: 104

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 17:38

    litografie, 2010, 21,5 x 28 cm, sign. PD I Komárek 2010, č. 70/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ivan Komárek

    Dva akty

    Položka č.: 105

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 17:40

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I Komárek 2010, č. 69/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Přemysl Povondra

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 17:42

    lept, 1993, 10,5 x 8,5 cm, sign. PD Povondra Př. 93, č. 4/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Načeradský

    Muž a žena II.

    Položka č.: 107

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 17:44

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jiří Načeradský

    Muž a žena III.

    Položka č.: 108

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 17:46

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Neznámý autor (Persie)

    (176)

    Erotický motiv

    Položka č.: 109

    Vyvolávací cena: 1.150 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 17:48

    akvarel, papír, okolo roku 1910, 10 x 18,3 cm, rám

    Aktuální cena: 1.150 CZK (46 €)

  • Jiří Načeradský

    Geometrie ženy

    Položka č.: 110

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 17:50

    akvarel, tuš, papír, 1992, 25 x 35 cm, sign. PD Načeradský 92, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Načeradský

    Kobylka

    Položka č.: 111

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 17:52

    litografie, 2009, 34,7 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID6202 Historie příhozu

    Sedící akt

    Položka č.: 112

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 17:54

    kolorovaný tisk, 15 x 12 cm, ručně vyrobený papírový rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Štika

    (1906-1940)

    Akt (Tanečnice)

    Položka č.: 113

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 17:56

    tužka, akvarel, papír, 64,5 x 49 cm, PD monogr. JŠ, zažloutlý, lehce zašpiněný, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Položka č.: 114

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 17:58

    lept, 33 x 23,8 cm, sign. PD Jan Bauch, č. 124/200, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Josef Velčovský

    (1975)

    Kniha

    Položka č.: 115

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:00

    litografie, 1996, 8 x 10 cm, značeno v tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Václav Pokorný

    (1914-2005)

    Stojící akty

    Položka č.: 116

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:02

    lept, 12 x 6 cm, sign. PD V. Pokorný, č. 56/70, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy, H. Folkmana a J. Sejpka na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Jezdkyně

    Položka č.: 117

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:04

    litografie, 1963, 10,2 x 14,7 cm, sign. PD Emil Kotrba, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Adam a Eva

    Položka č.: 118

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:06

    lept, 1999, 10 x 6,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Měsíc

    Položka č.: 119

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:08

    suchá jehla, 6,8 x 6,8 cm, sign. PD, č. 25/30, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Koupel ( Emil Eerme Raaamat)

    Položka č.: 120

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:10

    dřevoryt, 8,5 x 5,5 cm, značeno v desce RK, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Claudia Staib

    Před zrcadlem (Libris Staib)

    Položka č.: 121

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:12

    suchá jehla, 9,8 x 9,8 cm, sign. PD Eleonora Staib, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Z grafické sbírky JUDr Karla Kropíka

    Položka č.: 122

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:14

    litografie, 6 x 2,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • J. Arran

    Anděl

    Položka č.: 123

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:16

    linoryt, 1983, 11 x 5,5 cm, sign DU J. Arran, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Anděl

    Položka č.: 124

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:18

    suchá jehla, 2011, 14,8 x 9,5 cm, sign. PD , č. 2/4, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Svolinský

    Sedící dívka

    Položka č.: 125

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:20

    dřevoryt, 1936, 36 x 24,5 cm, značeno v desce K. Svolinský, pasparta, pasparta vlevo nahoře odlepená, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Benetka

    Jen žádné scény, Josefe

    Položka č.: 126

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:22

    tuš, akvarel, papír, 2016, 14,8 x 20,8 cm, sign. DU Benetka, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ladislav Kuklík

    Položka č.: 127

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:24

    lept, 1997, 13 x 8,3 cm, sign. DU LKuklík 1997, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Klečící akt

    Položka č.: 128

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:26

    suchá jehla, 1958, 14 x 9 cm, sign. PD Burant 1958, rám, č. 17/40, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Ženský akt

    Položka č.: 129

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:28

    suchá jehla, 1972, 19 x 11,5 cm, sign. PD Burant 1972, rám, zkušební tisk č. 8/8, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Klápště

    (1923-1999)

    Jarní list

    Položka č.: 130

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:30

    lept, 1994, 14,5 x 11,5 cm, sign. PD Klápště 94, rám, č. 20/50, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Tichého a E. Filly, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)