• Johanson

    Jeleni

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 320 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 20:33

    mědirytina, okolo roku 1770, 29 x 18,5 cm, č. 82, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře skvrny

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • Johanson

    Jelen

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 20:36

    mědirytina, okolo roku 1770, 29 x 18,3 cm, č. 81, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře skvrny

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Johann Adam Klein

    (1792-1875)

    Dromedár a velbloudi

    Položka č.: 33

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 20:39

    mědirytina, 1817, 29,5 x 24,8 cm, vyryl Menagerie zu Schönbrunn, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrnky

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Merkel

    Pekař

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 240 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 20:42

    ocelorytina, 13 x 16 cm, autor předlohy C. Kreul, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 240 CZK (10 €)

    V kostele

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 20:45

    mědirytina, okolo roku 1820, 15 x 10,2 cm, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

    Nerozhodnost

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 20:48

    mědirytina, okolo roku 1810, 18,8 x 13,4 cm, zažloutlý, pokrčený, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    Švadlena

    Položka č.: 37

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 20:51

    ocelorytina, 15,4 x 13,1 cm, autor předlohy C. Netscher, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 240 CZK (10 €)

  • Johanson

    Kozel

    Položka č.: 38

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 20:54

    mědirytina, okolo roku 1770, 29 x 18,5 cm, č. 90, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře skvrny

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • Antoine Pesne

    (1683-1757)

    C. F. Schmidt s dámou

    Položka č.: 39

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 20:57

    ocelorytina, 12,3 x 14,4 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 240 CZK (10 €)

  • D. Mautini

    H. Josepha

    Položka č.: 40

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 21:00

    mědirytina, okolo roku 1810, 45 x 31 cm, lehce zažloutlý, pokrčený a při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Schuppan

    The Departure

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 21:03

    litografie, okolo roku 1830, 39,5 x 54,5 cm, litografii provedl A. Hölzer, Berlin, vydal Comtoir (A. Dominé) Leipziger, str. 87, lehce zažloutlý, pokrčený, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Henri Decoene

    (1798-1866)

    Freitag!

    Položka č.: 42

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 21:06

    litografie, 29,1 x 37,8 cm, provedl Leop. Müller, vydal J. Höfelich, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrnky

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bernard Picart

    (1673-1733)

    Domorodí tanečníci na Floridě

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 21:09

    mědirytina, 1721, 33,7 x 22 cm, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrnky

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Bernard Picart

    (1673-1733)

    Japonský obřad

    Položka č.: 44

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 21:12

    mědirytina, 1728, 34 x 22,5 cm, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrnky

  • Bernard Picart

    (1673-1733)

    Z Floridy

    Položka č.: 45

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 21:15

    mědirytina, 1722, 33,2 x 22 cm, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrnky

  • Peter Paul Rubens

    (1577-1640)

    Umučení sv. Tomáše

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 21:18

    mědirytina, 41 x 27,4 cm, pozdější otisk, oříznutý, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na okrajích místy natrženo

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Alamber

    Odlévání skla

    Položka č.: 47

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 21:21

    mědirytina, okolo roku 1770, 24,5 x 35,5 cm, vyryl Benard, uprostřed slepený, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Gerhard DE Jode

    (1509-1591)

    Mnich při přepisu knihy

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 21:24

    mědirytina, okolo roku 1890, 20,3 x 25,4 cm, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Gerhard De Jode

    (1509-1591)

    Papež

    Položka č.: 49

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 21:27

    mědirytina, okolo roku 1890, 20,2 x 25,5 cm, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrnky

  • Philip Galle

    (1537-1612)

    Honci (z cyklu Lovy)

    Položka č.: 50

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 21:30

    mědirytina, okolo roku 1590, 20 x 28 cm, č. 56, vyryl Johan. Stradanus, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrny

  • Philip Galle

    (1537-1612)

    Lov slona (z cyklu Lovy)

    Položka č.: 51

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 21:33

    mědirytina, okolo roku 1590, 19,9 x 29,4 cm, č. 5, vyryl Johan. Stradanus, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrny

  • Philip Galle

    (1537-1612)

    U nory (z cyklu Lovy)

    Položka č.: 52

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 21:36

    mědirytina, okolo roku 1590, 19,6 x 27,4 cm, č. 50, vyryl Johan. Stradanus, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrny

  • Hendrick Goltzius

    (1558-1617)

    Před soudcem

    Položka č.: 53

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 21:39

    mědirytina, 19,6 x 12,9 cm, při okrajích poškozený papír

  • Antonio Tempesta

    (1555-1630)

    Lov ptáků

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 21:42

    mědirytina, okolo roku 1590, 9,7 x 13 cm, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Sneivers

    Lvi

    Položka č.: 55

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 21:45

    mědirytina, okolo roku 1760, 16,9 x 22,5 cm, zažloutlý, lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrny

  • G. D. Heuman

    Adam a Eva v ráji

    Položka č.: 56

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 21:48

    mědirytina, okolo roku 1760, 31 x 19,8 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

  • W. Simpson

    Vojenský tábor

    Položka č.: 57

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 21:51

    litografie, 1855, 28,7 x 42 cm, litografii provedl J. Needham, vydal Otto Weigel, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Heinrich Ambros Eckert

    (1807-1840)

    Vojáci na koních

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 21:54

    kolorovaná litografie, 19 x 21,5 cm, DU monogr. DHA, č. 179, lehce zažloutlý, pokrčený papír

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Heinrich Ambros Eckert

    (1807-1840)

    Vojáci

    Položka č.: 59

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 21:57

    kolorovaná litografie, 25,5 x 22 cm, DU monogr. DHA, č. 182, lehce zažloutlý, pokrčený papír

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Johann Jacob von Sandrart?

    (1655-1698)

    Biblische Bilder

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 22:00

    soubor 140 leptů, vše 8,5 x 14,5 cm, zažloutlý, poškozený papír, některé stránky natržené, kartonová vazba poškozena, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)