• Josef Holub

    (1870-1957)

    Strom v krajině

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2017 15:00

    olej, karton, 25,5 x 14 cm, sign. PD J. Holub, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Mařáka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Thea

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 5.300 CZK (212 €)

    uhel, papír, 48 x 20,5 cm, sign. PD Jan Bauch, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 5.300 CZK (212 €)

  • Otakar Synáček

    (1931-2005)

    Zátiší s jablky

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    olej, plátno, 1960, 65,5 x 56 cm, sign. LD Synáček 60, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Holého a B. Slánského na AVU v Praze, člen skupiny Etapa, předseda Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Karel Svolinský

    Dívky

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    akvarel, papír, 1944, 45,7 x 60,1 cm, sign. PD Ksvolinský 944, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Václav Menčík

    (1926)

    Podle Matisse

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    tempera, tuš, papír, 38 x 30,5 cm, rám, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly, J. Nováka, člen JVU a zakládající člen výtvrarné skupiny Trasa 54, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

  • Rudolf Němec

    (1936-2015)

    Hlava z temnot

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Slavoj Kovařík

    (1923-2003)

    Abstraktní motiv

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    olej, koláž, tuš, tempera, papír, 1986, 43 x 59,5 cm, sign. PD S. Kovařík 86, rám, žák prof. E. Filly, člen skupin SČVU, Parabola a Konfrontace

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Vladimír Janoušek

    (1922-1986)

    Postavy

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    tuš, tužka, papír, 1981, 30,5 x 42,5 cm, monogr. PD VJ 81, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Wagnera

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    V kavárně

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    lavírovaná kresba sepíí, 1944, 34,5 x 29,5 cm, sign. PD K. Souček 44, rám, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Kája Saudek

    (1935-2015)

    Pálkařka

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    tužka, tuš, akvarel, papír, celý arch 48 x 34,4, kresba 28,7 x 23,3 cm, ilustrátor a filmový výtvarník, autodidakt

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)

  • Kája Saudek

    (1935-2015)

    Odpal

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (880 €)

    tužka, tuš, akvarel, papír, celý arch 34,4 x 48, kresba 217 x 25,6 cm, ilustrátor a filmový výtvarník, autodidakt

    Aktuální cena: 22.000 CZK (880 €)

  • Kája Saudek

    (1935-2015)

    V záklonu

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    tuš, kvaš, uhel, papír, 37 x 25 cm, sign. PD Saudek, rám, ilustrátor a filmový výtvarník, autodidakt

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Jiří Načeradský

    Postava

    Položka č.: 33

    tempera, papír, 1994, 20,8 x 29,5 cm, sign. PD Načeradský 94, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Podat ruku soše

    Položka č.: 32

  • Jiří Načeradský

    Tanec

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    olej, plátno, 2003, 72 x 101 cm, sign. PD 2003 Jiří Načeradský, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

  • Jiří Načeradsky

    Muž a žena

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    lavírovaná kresba tuší, 2000, 41,8 x 29,5 cm, sign. DU Načeradský 2000, oboustranná kresba, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Aineus odnáší mrtvolu Achillea

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    tempera, papír, 1970, 27 x 39 cm, sign. LD Jan Bauch 1970, rám, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Roman Havelka

    (1877-1950)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    olej, plátno, 39,5 x 36 cm, sign. PD Havelka, rám, na rámu drobné oděrky, žák prof. Lišky a Stibrala na uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. J. Mařáka na AVU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných, zakládající člen, předseda a čestný předseda SVUM v Hodoníně

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Otakar Hůrka

    (1889-1966)

    Břízy

    Položka č.: 5

    olej, plátno, 50 x 70 cm, sign. LD Otakar Hůrka, rám, žák A. Kalvody v krajinářské škole, člen Salon d´automne ve Francii

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s jablky

    Položka č.: 497

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    olej, sololit, 48 x 38,5 cm, sign. PD L Stejskal, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Kytice pivoněk

    Položka č.: 496

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    olej, plátno, 73 x 50 cm, sign. PD L Stejskal, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    U požáru

    Položka č.: 495

    olej, papír, 34 x 48,4 cm, sign. LD L. Stejskal, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Položka č.: 494

    olej, plátno, 50 x 40 cm, sign. PD L Stejskal, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Strom v krajině

    Položka č.: 493

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    kvaš, papír, 39,3 x 52 cm, sign. PD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s jablky

    Položka č.: 492

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    monotyp, 1966, 31,5 x 45,5 cm, sign. PD L. Stejskal 66, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Položka č.: 491

    monotyp, 1967, 31,7 x 45,5 cm, sign. PD L. Stejskal 67, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 490

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    monotyp, 1967, 31,8 x 45,8 cm, sign. PD L. Stejskal 67, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Jihočeská vesnice IV.

    Položka č.: 489

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Pole

    Položka č.: 488

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    pastel, papír, 49,5 x 70 cm, sign. PD L. Stejskal, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Luční kvítí

    Položka č.: 487