• Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Podzim

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 20:04

    pastel, papír, 31,5 x 47,5 cm, sign. LD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Ptáče

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 20:06

    tužka, papír, 23,2 x 28,5 cm, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 20:08

    olej, plátno, 50 x 40 cm, sign. PD L Stejskal, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    U požáru

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 20:10

    olej, papír, 34 x 48,4 cm, sign. LD L. Stejskal, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Kytice pivoněk

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 20:12

    olej, plátno, 73 x 50 cm, sign. PD L Stejskal, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s jablky

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 20:14

    olej, sololit, 48 x 38,5 cm, sign. PD L Stejskal, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Vysoký Chlumec

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 20:16

    uhel, papír, 33,3 x 42,8 cm, sign. PD L. Stejskal, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Kovárna ve Strážkovicích

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 20:18

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Pohled k Čeřejovu

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 20:20

    fix, pastel, papír, 23 x 41 cm, sign. PD L Stejskal, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    V Ostrolovském újezdě

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 20:22

    monotyp, 1966, 24 x 36,3 cm, sign. PD L. Stejskal 66, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Z Trhových Svinů

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 20:24

    monotyp, 1966, 31 x 45 cm, sign. PD L. Stejskal 66, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobná poškození, prasklé sklo, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Vodňany

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 20:26

    pastel, papír, 21 x 30 cm, PD monogr. L. S., rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Pohled na Žár

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 20:28

    uhel, papír, 39,8 x 49,8 cm, sign. PD L. Stejskal, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zídka v krajině

    Položka č.: 56

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 20:30

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Horník a Pohled na důl (Čestné uznání)

    Položka č.: 57

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 20:32

    litografie, 24 x 16 a 9 x 17,5 cm, 1 x sign. L. Stejskal, č. 159/160, Čestné uznání za vzorné plnění pracovních úkolů, vydala správa závodu a závodní výbor ROH dolu Jan Šverma, n.p. Lampertice, dvojlist uprostřed přeložen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špil…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Blatouchy ve džbánu

    Položka č.: 58

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 20:34

    pastel, papír, 44 x 37 cm, sign. PD v kresbě Stejskal, papír při okraji natržen a pomuchlán, nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 20:36

    pastel, papír, 52 x 40 cm, sign. PD v kresbě L. Stejskal, papír při okraji pomuchlán, nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Strom

    Položka č.: 60

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 20:38

    lavírovaná tuš, papír, 36,8 x 50 cm, sign. PD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Ženci

    Položka č.: 61

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 20:40

    tempera, papír, 1943, 44 x 60 cm, sign. LD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Jedovery- jihočeská vesnice

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 20:42

    pastel, papír, 38,5 x 53,5 cm, sign. PD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Lávka- Praha

    Položka č.: 63

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 20:44

    litografie, 1967, 35 x 50 cm, sign. PD L. Stejskal, č.2/100, papír při okraji pomuchlán, nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Studium v přírodě

    Položka č.: 64

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 20:46

    pastel, papír, 39 x 49 cm, sign. LD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Pražský hrad

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 20:48

    kolorovaná litografie, 1955, 30 x 42 cm, sign. PD L. Stejskal 55, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Podhorská krajina

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 20:50

    akvarel, papír, 31,5 x 41,5 cm, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Cesta na vrchol

    Položka č.: 67

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 20:52

    litografie, 1960, 23,7 x 35 cm, sign. PD L. Stejskal 60, rám, autorský výtisk, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Statek

    Položka č.: 68

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 20:54

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Borovice

    Položka č.: 69

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 20:56

    pastel, papír, 50 x 70 cm, sign. LD L. Stejskal, papír v jednom místě natržen cca 2 cm , antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Hrozny

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 20:58

    monotyp, 1964, 31,5 x 45 cm, sign. Du L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Kostel

    Položka č.: 71

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 21:00

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 21:02

    monotyp, 1966, 24 x 36 cm, sign. PD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)