• Valoušek

    Pohled na Nesebar

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 19:16

    tempera, papír, 1969, 30,5 x 60,5 cm, sign. LD Valoušek 69, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • František Kárník

    (1905-?)

    Meknés

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 19:18

    dřevoryt, 1929, 48,4 x 35,5 cm, sign. PD F Kárník, autorský tisk č. 5, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Hotel Imperial

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 19:20

    dřevoryt, 24 x 29,5 cm, sign. PD, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Kozina

    (1881-?)

    Rachovo (Podkarpatská Rus)

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 320 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 19:22

    lept, 15,3 x 22,5 cm, sign. PD Boh. Kozina, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

    Rakouská města

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 480 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 19:24

    mědirytina, okolo roku 1820, 27,2 x 36,5 cm, lehce zažloutlý, pokrčený papír

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

    Rakouská města

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 19:26

    mědirytina, okolo roku 1820, 27 x 37,5 cm, lehce zažloutlý, pokrčený papír

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

  • František Kárník

    (1905-?)

    Bazar v Raratu

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 19:28

    dřevoryt, 1926, 49 x 35,7 cm, sign. PD F Kárník, autorský tisk č. 7, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Josef Bino

    (1881-?)

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 19:30

    lept, 13,5 x 13 cm, sign. PD J. Bino, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, studium na Ukrajinské akademii v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Praha 1945

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 19:32

    lept, 37,5 x 32,8 cm, sign. PD V. Röhling, značeno razítkem autora, při okrajích lehce poškozený papír, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID20 Historie příhozu

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 19:34

    mědirytina, 13 x 13,5 cm, sign. PD Svengsbír, rám, č. 138/200, na rámu oděrky, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Pražské střechy s kohoutem

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 19:36

    litografie, 1968, 19 x 7,4 cm, sign. PD Jan Mácha 68, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 19:38

    litografie, 9 x 7 cm, sign. PD, pasparta, č. 69/80, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 560 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 19:40

    litografie, 27 x 37,3 cm, sign. PD Mašek V., při okrajích lehce pokrčený papír, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 560 CZK (23 €)

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 19:42

    lept, 16 x 58,8 cm, sign. PD, při okrajích lehce pokrčený a zažloutlý papír

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 19:44

    lept, 30,8 x 38 cm, sign. PD Souček, zažloutlý, pokrčený papír

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Štencův grafický závod v Praze

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 19:46

    lept, 19,7 x 14,8 cm, sign. PD J.C. Vondrouš, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostel v Diviskách a Pohled z Valdické brány

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 19:48

    2x dřevoryt, 13,5 x 17 a 14 x 10,2 cm, oba sign. PD Vik, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České a…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • F. Weider

    Die Bastei

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 19:50

    litografie, 21,4 x 15,4 cm, provedl R. Bürger, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • F. Weider

    Aussicht vom Lilienstein

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 19:52

    litografie, 15 x 22,8 cm, provedl R. Bürger, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený a zašpiněný papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • J. Delahaye

    Medea - Alžír

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 19:54

    litografie, 1860, 30 x 45,8 cm, provedl Bayot, vydal Freeman, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • J. F. Dietrich

    Mnichov

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 19:56

    lept, 29 x 21,8 cm, sign. PD F. Dietrich

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Černá Hůrka

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 19:58

    dřevoryt, 1967, 32 x 41 cm, sign. PD K. Štěch 67, č. 53/70, při okrajích poškozený papír, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Akropolis

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 20:00

    dřevoryt, 1977, 27,7 x 36 cm, sign. PD K. Stěch 1977, č. 13/50, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Šumava s Lipnem

    Položka č.: 31

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 20:02

    dřevoryt, 1976, 31,5 x 42,5 cm, sign. PD K. Štěch 976, č. 78/90, při okrajích poškozený papír, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Šumava

    Položka č.: 32

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 20:04

    akvarel, pastel, papír, 1955, 32,5 x 45,3 cm, sign. PD JosefHodek, rám, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Na Kampě

    Položka č.: 33

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 20:06

    litografie, 1981, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD Jan Mácha 81, pasparta, č. 51/130, vzadu nalepen štítek galerie Dílo s popisem, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Svatopluk Havrlík

    (1908-1983)

    Dolní Kateřinská

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 20:08

    lavírovaná tuš, papír, 1964, 44,7 x 39,7 cm, sign. PD S Havrlík 64, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Beneš

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 20:10

    litografie, 1986, 19 x 19 cm, sign. PD KBeneš 86, č. 156/200, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Prácheň

    Položka č.: 36

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 20:12

    kvaš, papír, 1928, 19,9 x 38,8 cm, sign. LD B Ullrych, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Norsko

    Položka č.: 37

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 20:14

    tužka, akvarel, papír, 1921, 17 x 24 cm, sign. PD B Ullrych 21, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)