• Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Žákyně

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Plánované ukončení: 04. 08. 2017 20:00

    bronz, v. 50 cm, značeno v podstavci Olbram Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Keltský meč

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 52.000 CZK (2.080 €)

    Plánované ukončení: 04. 08. 2017 20:05

    bronz, v. 70 cm, značeno v podstavci O. Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 52.000 CZK (2.080 €)

  • Eva Kmentová

    (1928-1980)

    Hrudník

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 110.000 CZK (4.400 €)

    Plánované ukončení: 04. 08. 2017 20:10

    bronz, 1979, 51 x 38 cm, 2 odlitek, žákyně prof. J. Wagnera na VŠUP v Praze, členka Umělecké besedy a skupiny Trasa 54

    Aktuální cena: 110.000 CZK (4.400 €)

  • Eva Kmentová

    (1928-1980)

    Malá drapérie

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.200 €)

    Plánované ukončení: 04. 08. 2017 20:15

    cín, 1969, v. 23 cm, značeno ze vzadu E. Kmentová, žákyně prof. J. Wagnera na VŠUP v Praze, členka Umělecké besedy a skupiny Trasa 54

    Aktuální cena: 80.000 CZK (3.200 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Andělíček I.

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 04. 08. 2017 20:20

    zlacený reliéfní tisk, 34 x 34,5 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Astronomie

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 04. 08. 2017 20:25

    zlacený reliéfní tisk, 30 x 21 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Celý rok

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 04. 08. 2017 20:30

    zlacený reliéfní tisk, 35 x 35 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Astrologie

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 04. 08. 2017 20:35

  • Neznámý autor (Čína)

    Loďka u břehu

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:02

    dřevoryt, 20,8 x 13,8 cm, značeno razítkem

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Japonské bibliofílie

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:04

    2x bibliofílie s dřevořezy, 1860, obě 17,5 x 11,8 cm, značeno razítkem dílny, místy lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Vřetena konversace (diptych)

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:06

    japonský dřevoryt, 35 x 51 cm, značeno razítkem dílny, při okrajích lehce poškozený papír

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Večerní schůzka pod třešněmi (diptych)

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:08

    japonský dřevoryt, 34,5 x 45 cm, značeno razítkem dílny, při okrajích lehce poškozený papír

  • Utagawa Kuniyoschi

    (1797-1861)

    Šansen (diptych)

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:10

    japonský dřevoryt, 35,5 x 51 cm, značeno razítkem dílny, pokrčený, lehce poškozený papír

  • Kunisada III

    (1848-1920)

    Pozvání na čaj (diptych)

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:12

    japonský dřevoryt, 34,6 x 48 cm, značeno razítkem dílny, při okrajích lehce poškozený papír

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Šansen preludium od nápadníka (diptych)

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:14

    japonský dřevoryt, 35,3 x 49,8 cm, značeno razítkem dílny, při okrajích poškozený papír

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Samurajové před soubojem (diptych)

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:16

    japonský dřevoryt, 36,2 x 48 cm, značeno razítkem dílny, při okrajích lehce poškozený papír

  • Neznámý autor (Čína)

    Květiny v zelené váze

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:18

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Zápasník Sumo

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:20

    japonský dřevoryt, 35 x 21,7 cm, značeno razítkem dílny, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Tokuriki (Tomikichiro)

    (1902-2000)

    Fuji

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:22

    japonský dřevoryt, 1930, 26,5 x 39,5 cm, značeno razítkem dílny, rám, na papíře drobné skvrny

  • Tamenobu Fujikawa

    Pohled na Fuji

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:24

    japonský dřevořez, okolo roku 1885, 22 x 33,4 cm, značeno razítkem dílny, na rámu drobná poškození

  • Neznámý autor (Čína)

    Rozkvetlá třešeň

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:26

    akvarel, plátno, 31 x 28 cm, PD značeno razítkem dílny, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Sokolníci (Diptych)

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:28

    2x japonský dřevoryt, okolo roku 1870, 35 x 45 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíře, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Rituální sebevražda (Triptich)

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:30

    3x japonský dřevoryt, 1845, 35,5 x 76 cm, značeno razítkem dílny, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Kitagawa Utamaro

    (1754-1806)

    Gejša

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:32

    japonský dřevoryt , 47,7 x 29 cm, značeno razítkem dílny, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Zápasník Sumo

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:34

    japonský dřevoryt, 35,7 x 25,9 cm, značeno razítkem dílny, pokrčený, místy poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Gejša s vějířem

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:36

    japonský dřevoryt, 35,5 x 25 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Gejša

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:38

    japonský dřevoryt, 36,3 x 25 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Gejša s přilbou

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:40

    japonský dřevoryt, 35,5 x 23,5 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Dvě gejši

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:42

    japonský dřevoryt, 34,6 x 23,2 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

  • Tokuriki (Tomikichiro)

    (1902-2000)

    Hora Fuji

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:44

    japonský dřevoryt, 26,5 x 38,3 cm, značeno razítkem dílny, antiqari.at Radhošťská