Obleva na horách

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 21:14

    tužka, akvarel, papír, 23,3 x 32,6 cm, při okrajích lehce poškozeno,

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Horáček

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 21:17

    tempera, pastel, papír, 17,5 x 29 cm,

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Horáček

    Les

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 700 CZK (27 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 21:20

    pastel, papír, 45 x 33 cm, sign. PD Horáček,

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Ladislav Horáček

    Vodní hladina

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 800 CZK (31 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 21:23

    pastel, papír, 27 x 50 cm,

    Aktuální cena: 800 CZK (31 €)

  • Václav Trefil

    (1906-1989)

    Krajina se snopy

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (185 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 21:26

    olej, plátno, 65 x 95 cm, sign. PD V. Trefil, rám, na rámu drobná poškození,

    Aktuální cena: 4.800 CZK (185 €)

    Pohled na Říp

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 21:29

    olej, karton, 49 x 69 cm, sign. LD, rám,

    Aktuální cena: 1.400 CZK (54 €)

    Rybník v lese

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (47 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 21:32

    olej, papír, 30,5 x 43 cm, rám, na rámu drobné oděrky,

    Aktuální cena: 1.200 CZK (47 €)

  • František Dvořák

    (1925-2002)

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 21:35

    olej, plátno, 41,5 x 37 cm, sign. LD Fr. Dvořák, rám, na plátně místy drobná poškození,

    Aktuální cena: 1.500 CZK (58 €)

  • T. Řehoř

    Mořské pobřeží

    Položka č.: 43

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 21:38

    olej, dřevo, 34,5 x 41 cm, sign. PD T. Řehoř, rám, na rámu drobné oděrky,

  • František Kaláb

    (1908-1950)

    Noční krajina

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 21:45

    tužka, papír, 9,9 x 14,5 cm, žák prof. J. Bendy a O.Nejedlého, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, SVU Mánes a KVU Aleš

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Anderle

    Procházka - Milenci a smrt (podle Dürera)

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 8.400 CZK (324 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 15:00

    měkký kryt, 1982, 39,5 x 32,5 cm, sign. DU Anderle, č. 50/50, z cyklu Dialog s velkými mistry, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 8.400 CZK (324 €)

  • Jiří Anderle

    Křesťanská láska II. (podle Barnarda Luiniho)

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (462 €)

    měkký kryt, suchá jehla, 1982, 66,5 x 49,5 cm, sign. DU Anderle, č. 1/70, z cyklu Dialog s velkými mistry, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 12.000 CZK (462 €)

  • Jiří Anderle

    Křesťanská láska I. (podle Barnarda Luiniho)

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 7.100 CZK (274 €)

    měkký kryt, suchá jehla, 1982, 30 x 27,5 cm, sign. DU Anderle, č. 67/70, z cyklu Dialog s velkými mistry, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.100 CZK (274 €)

  • Jiří Anderle

    Gabrielle d´Este a její sestry (podle školy Fontainebleau)

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 9.900 CZK (381 €)

    měkký kryt, mezzotinta, suchá jehla, 1982, 50 x 60 cm, sign. DU Anderle, č. 6/40, z cyklu Dialog s velkými mistry, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.900 CZK (381 €)

  • Jiří Anderle

    Mladá paní a starý muž (podle Lucase Cranacha)

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (481 €)

    měkký kryt, suchá jehla, 1982, 59 x 49 cm, sign. DU Anderle, č. 65/70, z cyklu Dialog s velkými mistry, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 12.500 CZK (481 €)

  • Jiří Anderle

    Toaleta I. (podle školy Fontainebleau)

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 6.200 CZK (239 €)

    měkký kryt, suchá jehla, 1982, 31,5 x 27 cm, sign. DU Anderle, č. 1/50, z cyklu Dialog s velkými mistry, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.200 CZK (239 €)

  • Jiří Anderle

    Judita s hlavou Holoferna (podle Lucase Cranacha)

    Položka č.: 7

    lept, suchá jehla, 1982, 66 x 49,5 cm, sign. DU Anderle, č. 1/70, z cyklu Dialog s velkými mistry, finální verze, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jiří Anderle

    Léto II. (podle Arcimbolda)

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (308 €)

    měkký kryt, mezzotinta, suchá jehla, 1982, 28,5 x 28 cm, sign. DU Anderle, č. 2/35, z cyklu Dialog s velkými mistry, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 8.000 CZK (308 €)

  • Jiří Anderle

    Léto I. (podle Arcimbolda)

    Položka č.: 5

    měkký kryt, mezzotinta, suchá jehla, 1982, 29 x 30,5 cm, sign. DU Anderle, č. 1/70, z cyklu Dialog s velkými mistry, finální verze, skvrna na papíře, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jiří Anderle

    Voják a matka s dítětem

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 15.900 CZK (612 €)

    suchá jehla, mezzotinta, fotografie, 1982, 96 x 63 cm, sign. PD Anderle, č. 3/35, z cyklu Zdání a skutečnost, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 15.900 CZK (612 €)

  • Jiří Anderle

    Ecce Homo (podle Dürera)

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 12.900 CZK (497 €)

    lept, suchá jehla, 1982, 96 x 65 cm, sign. DU Anderle, č. 1/50, z cyklu Dialog s velkými mistry, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 12.900 CZK (497 €)

  • Jiří Anderle

    Mona vanna nuda (podle školy Fontainebleau)

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (539 €)

    měkký kryt, suchá jehla, 1982, 61,5 x 49,5 cm, sign. DU Anderle, č. 2/70, z cyklu Dialog s velkými mistry, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 14.000 CZK (539 €)

  • Jiří Anderle

    Čtyři apokalyptičtí jezdci (podle Dürera)

    Položka č.: 16

    měkký kryt, suchá jehla, 1982, 66,5 x 49,5 cm, sign. DU Anderle, č. 1/15, z cyklu Dialog s velkými mistry, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jiří Anderle

    Ecce Homo (podle Dürera)

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 12.800 CZK (493 €)

    měkký kryt, 1982, 67 x 49 cm, sign. DU Anderle, č. 19/20, z cyklu Dialog s velkými mistry, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 12.800 CZK (493 €)

  • Jiří Anderle

    Prokletí vesničané (podle Dürera)

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 6.300 CZK (243 €)

    měkký kryt, suchá jehla, 1982, 35 x 30 cm, sign. DU Anderle, č. 6/50, z cyklu Dialog s velkými mistry, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.300 CZK (243 €)

  • Jiří Anderle

    Vanitas III.

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (770 €)

    měkký kryt, suchá jehla, 1983, 76 x 46,5 cm, sign. DU Anderle 1983, autorský tisk, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20.000 CZK (770 €)

  • Jiří Anderle

    Vanitas I.

    Položka č.: 26

    měkký kryt, suchá jehla, 1983, 31,5 x 26,5 cm, sign. DU Anderle, č. 1/70, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jiří Anderle

    Dívka - stárnutí

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (170 €)

    měkký kryt, suchá jehla, 1983, 19,5 x 19,5 cm, sign. PD Jiří Anderle 1983, zkušební tisk, vzadu razítko Anderle - archiv Nr. 246 Baukunst - Galerie, Köln, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.400 CZK (170 €)

  • Jiří Anderle

    Sluch (podle Goltziua)

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (577 €)

    měkký kryt, suchá jehla, 1983, 66,5 x 49 cm, sign. DU Anderle, č. 67/70, z cyklu Dialog s velkými mistry, deska během tisku poškozena, vytištěno pouze 21 exemplářů, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 15.000 CZK (577 €)

  • Jiří Anderle

    Zrak (podle Goltziua)

    Položka č.: 23

    měkký kryt, suchá jehla, 1983, 66 x 49,5 cm, sign. DU Anderle, č. 1/70, z cyklu Dialog s velkými mistry, deska během tisku poškozena, vytištěno pouze 21 exemplářů, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar