• Karel Jan Sigmund

    (1897-1959)

    Předjaří na Vysočině (Chalupy se stromem)

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (924 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 20:45

    olej, plátno, 80 x 100 cm, sign. PD K.J. Sigmund, rám, na slepém ránu razítko "MINERVA" Odborný závod malířských potřeb Praha 1, Malebná ukázka z díla českého krajináře, jež studoval u prof. Schöna v Drážďanech a později u prof. O. Nejedlého v Praze. Oblíbenými náměty se pro Sigmunda staly lesní in…

    Aktuální cena: 24.000 CZK (924 €)

  • Augustin Mervart

    (1889-1968)

    V Žárech na Prostřední Bečvě

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 29.500 CZK (1.135 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 20:50

    olej, karton, 33 x 50 cm, sign. PD Aug. Mervart 61, sign. na rubu Aug. Mervart, rám, na rubu autorský název a autorský štítek s popisem díla a razítko Přijato uměleckou komisí Českého fondu výtvarných umění. Obraz významného moravského krajináře a malíře vedut. Studoval sochařství u prof. F. Hrachov…

    Aktuální cena: 29.500 CZK (1.135 €)

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Krajina od Mělníka

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (770 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 20:55

    olej, plátno, 1961, 50 x 80 cm, sign. LD Jiroudek 61, vzadu na rámu autorsky Jiroudek, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 20.000 CZK (770 €)

  • Jan Honsa

    (1876-1937)

    Staré domy v Pelhřimově I.

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (693 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 21:00

    olej, karton, 1913, 23 x 31 cm, sign. LD J. Honsa 1913, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem a PhDr. Martinem Kodlem, vzadu ve výřezu popsáno autorem, žák prof. J. Mařáka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 18.000 CZK (693 €)

  • Cína František Jelínek

    (1882-1961)

    Zimní krajina s vesnicí

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (462 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 21:05

    olej, plátno, 50 x 66 cm, sign. PD Cína Jelínek, rám, na rámu poškození, žák prof. R. Ottenfelda a V. Hynaise, člen JUV

    Aktuální cena: 12.000 CZK (462 €)

  • Marcel Krasický

    (1898-1968)

    Zima

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 16.500 CZK (635 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 21:10

    olej, plátno, 56,5 x 77 cm, sign. PD M. Krasický, rám

    Aktuální cena: 16.500 CZK (635 €)

  • Augustin Mervart

    (1889-1968)

    Za chalupou

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (616 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 21:15

    olej, lepenka, 1923, 40 x 32 cm, sign. PD Aug. Mervart 23, rám, vzadu popsáno autorem, žák prof. F. Hrachovce a A. Balána, člen SVUM v Hodoníně

    Aktuální cena: 16.000 CZK (616 €)

  • Alois Schneiderka

    (1896-1958)

    Hory

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.116 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 21:20

    olej, karton, 76 x 95 cm, sign. PD Schneiderka Al., rám, studium na vídeňské Akademii a na Académie Julian v Paříži

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.116 €)

  • Otakar (Othon) Kubín (Coubine)

    (1883-1969)

    Krajina v Provence

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 550.000 CZK (21.154 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 21:25

    olej, plátno, 60 x 73 cm, sign. PD Coubine, rám, Významný český autor, který po studiích na AVU dlouhodobě pobýval ve Francii. Byl členem skupiny Osma a také představitel tzv. Pařížské školy. Jeho jemná krajinomalba v duchu neoklasicismu si získala světové uznání. Nabízená položka patří k autorovým …

    Aktuální cena: 550.000 CZK (21.154 €)

  • Alois Kirnig

    (1840-1911)

    Lávka v lese

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (1.847 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 21:30

    Aktuální cena: 48.000 CZK (1.847 €)

  • Adolf Werner

    (1862-1916)

    Pískovcové skály

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 21:35

    olej, plátno, 51 x 75 cm, sign. PD Ad. Werner, rám, vzadu číslováno: C 1934 a 1482

  • Adolf Werner

    (1862-1916)

    Cesta pod skalami

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 21:40

    olej, plátno, 51 x 75 cm, sign. LD Ad. Werner, rám, vzadu číslováno: C 19334 a 1481

  • Berto Monetti

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 900 CZK (35 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 19:31

    tužka, papír, 1979, 48,3 x 31,7 cm, sign. LD Monetti 79, pokrčený, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 900 CZK (35 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (74 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 19:35

    kvaš, tempera, tuš, papír, 1987, 29,8 x 21,2 cm, sign. DU Monetti 87

    Aktuální cena: 1.900 CZK (74 €)

  • Berto Monetti

    Výběr kurtizány

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (47 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 19:37

    lavírovaná kresba tuší, 1979, 49,8 x 35,8 cm, sign. LD Monetti 18. XI. 79, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 1.200 CZK (47 €)

  • Berto Monetti

    Nahé ženy v pohybu

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 19:39

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1987, 32,8 x 47,7 cm, sign. LD Monetti 87

    Aktuální cena: 900 CZK (35 €)

  • Berto Monetti

    Akt sedící na židli

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (66 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 19:41

    kvaš, tempera, papír, 1979, 38 x 25,8 cm, sign. LD Monetti 79

    Aktuální cena: 1.700 CZK (66 €)

  • Berto Monetti

    Zápasnice

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 19:43

    kvaš, tuš, tempera, lak, papír, 1986, 56,6 x 43,3 cm, sign. LD Monetti 86

    Aktuální cena: 900 CZK (35 €)

  • Berto Monetti

    Zápasící ženy

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 19:45

    kvaš, tuš, tempera, lak, papír, 1987, 58,8 x 43,3 cm, sign. LD Monetti 87, při okrajích lehce zašpiněný papír

    Aktuální cena: 900 CZK (35 €)

  • Berto Monetti

    Kurtizána a pán

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (85 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 19:47

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1979, 35,4 x 23,5 cm, sign. PD Monetti 79, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 2.200 CZK (85 €)

  • Berto Monetti

    Tajemná žena

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 19:49

    Aktuální cena: 1.300 CZK (50 €)

  • Berto Monetti

    Postava ženy

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 19:51

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1982, 29,5 x 20,8 cm, sign. PD Monetti 82, vzadu nalepen štítek s popisem, lehce zvlněný papír

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 19:53

    lavírovaná kresba tuší, 1982, 29,5 x 20,8 cm, sign. LD Monetti 82, při okrajích lehce poškozený papír

  • Berto Monetti

    Figura

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 19:55

    kvaš, tuš, papír, 1982, 29,5 x 20,7 cm, sign. PD Monetti 82, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 900 CZK (35 €)

  • Berto Monetti

    Stojící ženský akt

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 19:57

    kvaš, tuš, papír, 1982, 29,5 x 20,7 cm, sign. PD Monetti I. XI. 82, při okrajích pokrčený papír

  • Berto Monetti

    Při koupeli

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (70 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 19:59

    kvaš, tuš, tempera, lak, papír, 1980, 26,8 x 19,6 cm, sign. DU Monetti 80, lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 1.800 CZK (70 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 20:01

    tuš, papír, 1986, 29,5 x 20,8 cm, sign. DU Monetti 86

    Aktuální cena: 900 CZK (35 €)

  • Berto Monetti

    Tančící ženy

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 20:03

    tuš, tempera, lak, papír, 1987, 20,4 x 20,8 cm, sign. PD Monetti 87, lehce zvlněný papír

    Aktuální cena: 1.500 CZK (58 €)

  • Berto Monetti

    Tančící nahé ženy

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (89 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 20:05

    lavírovaná kresba tuší, 1980, 24,8 x 36,7 cm, sign. LD Monetti 29. II. 80

    Aktuální cena: 2.300 CZK (89 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt na židli

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 20:07

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1977, 36,8 x 24,8 cm, sign. PD Monetti 77