• Vladimír Renčín

    Vladimír Renčín: Kreslený humor

    Položka č.: 107

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 20:37

    tisk, plakát, 1985, 82 x 59 cm, plakát k výstavě v Horské službě Krkonoše, 18.2.-10.3. 1985, přeložený, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Kudláček

    (1928)

    Jan Kudláček: Ilustrace

    Položka č.: 108

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 20:39

    tisk, plakát, 1986, 79,5 x 57,5 cm, plakát k výstavě v Galerii Československý spisovatel, 13.2.-16.3. 1986, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Raphael

    Raphael in der Albertina

    Položka č.: 109

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 20:41

    tisk, plakát, 1983, 84 x 59 cm, plakát k výstavě, 7. 8.-13.11. 1983, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Ctirad Stehlík: Obrazy a grafika

    Položka č.: 110

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 20:43

    tisk, plakát, 1983, 83 x 59 cm, plakát k výstavě v Městském kulturním středisku Milevsko, 26.6.-31.7. 1983, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Lovectví ve výtvarném umění čtyř století

    Položka č.: 111

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 20:45

    tisk, plakát, 1983, 60 x 85,5 cm, plakát k výstavě ve Středočeské galerii, Praha, srpen-září 1983, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Fernando Botero

    Masakr nevinných

    Položka č.: 112

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 20:47

    tisk, plakát k výstavě, 46 x 97,5 cm, plakát k výstavě Galerie Brusberg Berlin 1991, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Jiří Švengsbír: Kresby, grafika

    Položka č.: 113

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 20:49

    tisk, plakát, 1981, 86 x 61 cm, plakát k výstavě ve Špálově galerii, Praha, 3.9.-4.10. 1981, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Květa Pacovská

    (1928)

    Květa Pacovská

    Položka č.: 114

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 20:51

    tisk, plakát, 81 x 58,5 cm, plakát k výstavě v Kultur-und Informationszentrum der ČSSR, Berlin, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • John Wenger

    (1887-1976)

    Third Western States Exhibition

    Položka č.: 115

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 20:53

    tisk, plakát, 1985, 56 x 43 cm, plakát k výstavě v The Brooklyn Museu, Houston, 6.6.-5.9. 1986, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Défense du Patrimoine national

    Položka č.: 116

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 20:55

    tisk, plakát, 1978, 60 x 40 cm, plakát k výstavě v Musée du Louvre Galerie Mollien, Paris, 24.2.-24.4. 1978, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Garáž

    Položka č.: 117

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 20:57

    tisk, plakát, 42,5 x 59,5 cm, hudební plakát, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Georg Sadek a Tom Kluepfel

    Kafka

    Položka č.: 118

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 20:59

    tisk, plakát, 1983, 40,5 x 60,8 cm, plakát k výstavě v The Cooper Union, New York, 18.-19.3. 1983, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Gilles Aillaud

    (1928-2005)

    Pour la Paix

    Položka č.: 119

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 21:01

    tisk, plakát, 59 x 84 cm, plakát k výstavě Künstler für den Frieden, Deutschland in P.A.N.D. International, Hamburg, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Karel Toman: Obrazy-kresby-grafika

    Položka č.: 61

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 21:06

    tisk, plakát, 84 x 59,5 cm, plakát k výstavě v Oblastní galerii Vysočiny, Jihlava, 28.10.-12.12. 1976, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    Jan Smetana: Výběr z díla 1941-1978

    Položka č.: 62

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 21:08

    tisk, plakát, 82,5 x 58 cm, plakát k výstavě v Galerii Václava Špály, Praha, březen-duben 1979, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K. Lidického a F. Kovárny na pedagogické fakultě UK - výtvarná výchova v Praze, člen výtvarné skupiny Proměna, …

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Kamil Lhoták

    Kamil Lhoták : Výběr z životního díla k poctě umělcových 75. narozenin

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 21:10

    tisk, plakát, 82,5 x 55,5 cm, značeno v tisku, plakát k výstavě v Galerii hl. města Prahy, červenec-srpen 1987 a v Západočeské galerii Plzeň, září-říjen 1987, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Kamil Lhoták

    České a slovenské malířství 20. století

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 21:12

    tisk, plakát, 80,3 x 57,3 cm, značeno v tisku, plakát k výstavě v Galerii umění Karlovy Vary, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Tomáš Bím

    Běh Prahou

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 21:14

    tisk, plakát, 83,5 x 59,5 cm, sign. DU Tomáš, plakát k běhu Prahou 14.4. 1985, DU věnování: Zdeně a Tondovi Tomáš, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Roučka

    Pavel Roučka, Václav Bláha

    Položka č.: 66

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 21:16

    tisk, plakát, 70 x 50 cm, plakát k výstavě v Galerii Bayer, 10.9.-1.10. 1980, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Kamil Lhoták

    Sbírky českého umění dvacátého století

    Položka č.: 67

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 21:18

    tisk, plakát, 83,3 x 55,5 cm, plakát k výstavě v Krajské galerii Hradec Králové, při okrajích poškozeno, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Josef Jíra 1929-1999

    Položka č.: 68

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 21:20

    tisk, plakát, 51,5 x 36 cm, plakát k výstavě v Galerii Bayer&Bayer, Praha, galerii Vltavín, Praha, galerii U Boučků a kapli sv. Vavřince, Malá Skála a v Muzeu a Pojizerské galerii, Semily, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Ra…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ellen Jilemnická

    Ellen Jilemnická: Sochy

    Položka č.: 69

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 21:22

    tisk, plakát, 63,5 x 45,8 cm, plakát k výstavě na Staroměstské radnici, Praha, 4.8.-14.9. 2002, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K.…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Chagall at Pace/Columbus

    Položka č.: 70

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 21:24

    tisk, plakát, 78,8 x 55,8 cm, PD značeno v desce Marc Chagall, plakát k výstavě 1460 east Broad Street, Ohio 1974

  • Piero Dorazio

    (1927-2005)

    Plakát k výstavě

    Položka č.: 71

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 21:26

    litografie, plakát, 1990, 97 x 61,5 cm, plakát k výstavě v galerii Erker-Presse St. Gallen 1983

  • Hans Hartung

    Plakát k výstavě

    Položka č.: 72

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 21:28

    litografie, plakát, 1977, 75,7 x 55,8 cm, plakát k výstavě v galerii Joan Prats, Barcelona

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Hommage á Mademoiselle Riviére et autres collages

    Položka č.: 73

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 21:30

    tisk, plakát, 1981, 79,5 x 55,8 cm, plakát k výstavě v Galerii Maeght, Paris 7.10.-16.11. 1981, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

  • Cyril Bouda

    Koníčky autorů a ilustrátorů

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 21:32

    tisk, plakát, 1978, 81,5 x 57,5 cm, DU značeno C Bouda, plakát k výstavě v Galerii Albatros, Praha, 22,3-12.4 1978, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Vančura

    Praha a třicetiletá válka v grafice

    Položka č.: 75

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 21:34

    tisk, plakát, 1967, 58 x 81 cm, LN značeno Vančura 67, plakát k výstavě v Muzeu hlavního města Prahy, květen-srpen 1968, přeložený, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Stanislav Kovář

    (1921-1985)

    Hodiny

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 21:38

    tisk, plakát, 1976, 77 x 55,5 cm, PU značeno Kovář 76, plakát k výstavě v Uměleckoprůmyslovém muzeu, Praha, březen-květen 1977, lehce pokrčený, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Tomáš Vlček

    Světlo v českém malířství-generace osmdesátých a devadesátých let

    Položka č.: 78

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 21:40

    tisk, plakát, 83,5 x 56,5 cm, značeno Tomáš Vlček, plakát k výstavě v Galerii hlavního města Prahy, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)