• Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Zrození Venuše

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 19:33

    litografie, 1996, 43 x 32,5 cm, sign. DU B. Krátký 96, č. 17/41, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Blíženci

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 19:36

    litografie, 1995, 43 x 32,5 cm, sign. DU B. Krátký 95, č. 36/40, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Načeradský

    Kobylka II

    Položka č.: 33

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 19:39

    litografie, 2009, 34,7 x 48,5 cm, sign. LD Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Leoš Vysocky

    (1978)

    Stromy v poli

    Položka č.: 34

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 19:42

    olej, sololit, 50 x 52 cm, PD monogr. LV

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Leoš Vysocky

    (1978)

    Slunečná silnice

    Položka č.: 35

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 19:45

    olej, sololit, 36 x 59 cm, LD monogr. LV

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Botek

    Příběh I

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 19:48

    litografie, 59 x 47 cm, sign. PD J. Botek, č. 3/30

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jan Botek

    Oáza dětství

    Položka č.: 37

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 19:51

    litografie, 2000, 46,5 x 58,5 cm, sign. PD J. Botek 2000, č. 10/20

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Richard Šácha

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 19:54

    olej, sololit, 2009, 39,5 x 29,5 cm, sign. vzadu Richard Šácha 09, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Bláha

    Na Šumavě prší

    Položka č.: 39

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 19:57

    litografie, 2009, 27,3 x 38,5 cm, sign. PD V Bláha 2009, č. 99/100, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Bláha

    Schoulená postava

    Položka č.: 40

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 20:00

    litografie, 2009, 32,5 x 44 cm, sign. PD V Bláha 2009, č. 2/100, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miroslav Malina

    Král

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 20:03

    lept, 2005, 23 x 16,5 cm, sign. PD Malina 05, č. 72/100, žák prof. K. Součka, R. Koláře, člen skupiny Q

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jiří Načeradský

    Polibek

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 20:06

    litografie, 2010, 37,7 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Roman Franta

    Love group

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.560 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 20:09

    akryl, koláž, karton, 2002, 140 x 200 cm, sign. vzadu Roman Franta 2002, rám, vzadu popsáno autorem, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 39.000 CZK (1.560 €)

  • Veronika Bromová

    (1966)

    Místa na zemi

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 20:12

    c-prints, počítačově upravená fotografie , 134 x 202 cm, rám, žákyně prof. Šalamouna na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Jiří Hladík

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 20:15

    digitální tisk, plátno, 120 x 110 cm

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Jiří Hladík

    Poklad

    Položka č.: 46

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 20:18

    digitální tisk, plátno, 140 x 130 cm

  • Jiří Hladík

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 14.500 CZK (580 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 20:21

    digitální tisk, plátno, 150 x 170 cm

    Aktuální cena: 14.500 CZK (580 €)

  • Libor Jaroš

    Svátek všednosti

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 20:24

    enkaustika, dřevo, 2006, 39,5 x 29 cm, studium na SUPŠ v Brně, člen TT klubu

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Libor Jaroš

    Hlava I.

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 20:27

    kombinovaná technika, kov, dřevo, 36 x 27 cm, sign. PD L. Jaroš, vzadu popsáno a razítka, studium na SUPŠ v Brně, člen TT klubu

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Jan Sytař

    (1976)

    Růžový ufon v erbu

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 20:30

    kombinovaná technika, plátno, 2008, 82 x 64,5 cm, sign. DU Sytař 2008, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jan Karpíšek

    (1981)

    Průzkum pro jednoho šneka a čtyři octomilky

    Položka č.: 51

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 20:33

    akryl, plátno, 2005, 49 x 65 cm, sign. vzadu Jan Karpíšek 2005, vzadu popsáno

  • Jan Sytař

    (1976)

    Víra, láska, bolest

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 20:36

    kombinovaná technika, plátno, 2008, 50 x 40 cm, sign. vzadu Sytař 08, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Žákyně

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Plánované ukončení: 04. 08. 2017 20:00

    bronz, v. 50 cm, značeno v podstavci Olbram Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Poslední dražitel: ID3642 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Keltský meč

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 52.000 CZK (2.080 €)

    Plánované ukončení: 04. 08. 2017 20:05

    bronz, v. 70 cm, značeno v podstavci O. Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 52.000 CZK (2.080 €)

  • Eva Kmentová

    (1928-1980)

    Hrudník

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 110.000 CZK (4.400 €)

    Plánované ukončení: 04. 08. 2017 20:10

    bronz, 1979, 51 x 38 cm, 2 odlitek, žákyně prof. J. Wagnera na VŠUP v Praze, členka Umělecké besedy a skupiny Trasa 54

    Aktuální cena: 110.000 CZK (4.400 €)

  • Eva Kmentová

    (1928-1980)

    Malá drapérie

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.200 €)

    Plánované ukončení: 04. 08. 2017 20:15

    cín, 1969, v. 23 cm, značeno ze vzadu E. Kmentová, žákyně prof. J. Wagnera na VŠUP v Praze, členka Umělecké besedy a skupiny Trasa 54

    Aktuální cena: 80.000 CZK (3.200 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Andělíček I.

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 04. 08. 2017 20:20

    zlacený reliéfní tisk, 34 x 34,5 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Astronomie

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 04. 08. 2017 20:25

    zlacený reliéfní tisk, 30 x 21 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Celý rok

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 04. 08. 2017 20:30

    zlacený reliéfní tisk, 35 x 35 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Astrologie

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 04. 08. 2017 20:35