• Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Chalupy na horizontu

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 19:02

    pastel, papír, 49 x 70 cm, sign. LD L. Stejskal, pravý horní roh naržen cca 0,5 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Lány

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 19:04

    pastel, papír, 49 x 70 cm, sign. LD v kresbě L. Stejskal, papír při levém okraji cca 2 cm natržen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Červánková krajina

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 19:06

    pastel, papír, 49 x 70 cm, sign. PD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Vesnice na kopci

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 19:08

    pastel, papír, 49 x 70 cm, sign. PD L. Stejskal, levý dolní roh utržen cca 0,5 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Hrozny (PF 1968)

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 19:10

    serigrafie, 1967, 13 x 18,8 cm, sign. PD L Stejskal 67, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4512 Historie příhozu

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Na sněhu

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 19:12

    uhel, akvarel, papír, 1954, 28,5 x 42,5 cm, sign. PD L. Stejskal 54, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Na poli

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 19:14

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s vínem

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 19:16

    linoryt, 1962, 28,4 x 37,5 cm, sign. PD L. Stejskal 62, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Na kraji města

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 19:18

    tužka, papír, 32,7 x 44,5 cm, sign. LD L. Stejskal, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Z Doudlebska

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 19:20

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 19:22

    pastel, papír, 57 x 46 cm, sign. PD L. Stejskal, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Stromy

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 19:24

    tužka, papír, 28,7 x 23,2 cm, PD monogr. L S, lehce zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Husy

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 19:26

    tužka, papír, 20,4 x 29,2 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Snopy

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 19:28

    tužka, papír, 37,5 x 54 cm, sign. PD L. Stejskal, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Jihočeská vesnice

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 19:30

    pastel, papír, 39,8 x 50 cm, sign. LD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID6119 Historie příhozu

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Žumberk

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 19:32

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Pivoňky

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 19:34

    papírořez, 1968, 37,2 x 27,5 cm, sign. PD L. Stejskal 68, LD popsáno, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Ze Záběhlic

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 19:36

    linoryt, 1962, 23,7 x 37,5 cm, sign. PD L. Stejskal 62, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 19:40

    linoryt, 1962, 28,2 x 37 cm, sign. PD L Stejskal 62, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Sedlčansko

    Položka č.: 32

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 19:42

    litografie, 1961, 35 x 48 cm, sign. PD L. Stejskal 61, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Stará jabloň

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 19:44

    monotyp, 1966, 17 x 26,5 cm, sign. PD L. Stejskal 66, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Luční kvítí

    Položka č.: 34

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 19:46

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Pole

    Položka č.: 35

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 19:48

    pastel, papír, 49,5 x 70 cm, sign. PD L. Stejskal, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Jihočeská vesnice IV.

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 19:50

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 37

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 19:52

    monotyp, 1967, 31,8 x 45,8 cm, sign. PD L. Stejskal 67, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Položka č.: 38

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 19:54

    monotyp, 1967, 31,7 x 45,5 cm, sign. PD L. Stejskal 67, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s jablky

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 19:56

    monotyp, 1966, 31,5 x 45,5 cm, sign. PD L. Stejskal 66, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Strom v krajině

    Položka č.: 40

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 19:58

    kvaš, papír, 39,3 x 52 cm, sign. PD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Podhůří

    Položka č.: 41

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 20:00

    pastel, papír, 39,7 x 50 cm, sign. PD L. Stejskal , antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Před deštěm

    Položka č.: 42

    Plánované ukončení: 24. 10. 2017 20:02

    kvaš, papír, 39,6 x 66 cm, sign. LD L. Stejskal , při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)