Práce na papíře

  • Jožka Baruch

    (1894-1966)

    Jánošík

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 19:03

    kolorovaný dřevoryt, 1924, 48 x 35 cm, sign. PD Jos. Baruch 1924, lehce zažloutlý, zvlněný papír, žák prof. F. Kysely a E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen Klubu výtvarných umělců Aleš a Koliby

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 19:06

    lept, 6,5 x 4,5 cm, sign. DU Jan Bauch, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 19:09

    litografie, 1973, 24 x 17 cm, sign. PD Jan Bauch 73, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 19:12

    litografie, 1958, 18 x 12 cm, sign. DU Jan Bauch 58, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Eva Bednářová

    (1937-1986)

    Stopy

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 19:15

    tempera, papír, 25,3 x 18,3 cm, pasparta, PD slepotiskové razítko, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Holčička

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 19:18

    tužka, papír, 1963, 36,5 x 21 cm, sign. LN Bělocvětov 63, rám, na rámu drobná poškození, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Bláha

    Schoulená postava

    Položka č.: 91

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 19:21

    litografie, 2009, 32,5 x 44 cm, sign. PD V Bláha 2009, č. 2/100, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Bláha

    Na Šumavě prší

    Položka č.: 90

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 19:24

    litografie, 2009, 27,3 x 38,5 cm, sign. PD V Bláha 2009, č. 99/100, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Botek

    Oáza dětství

    Položka č.: 89

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 19:27

    litografie, 2000, 46,5 x 58,5 cm, sign. PD J. Botek 2000, č. 10/20

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jan Botek

    Příběh I

    Položka č.: 88

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 19:30

    litografie, 59 x 47 cm, sign. PD J. Botek, č. 3/30

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Cyril Bouda

    Masopustní oslík

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 19:33

    kvaš, papír, 1943, 30,5 x 22,2 cm, sign. LD C. Bouda 1943, rám, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Jan Brychta

    (1928-2013)

    Létající ryba

    Položka č.: 67

    Vyvolávací cena: 4.300 CZK (172 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 19:36

    tempera, papír, 1967, 42,5 x 47 cm, sign. PD Jan Brychta 67, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše a J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, poté prof. J. Kaplického a A. Pelce na VŠUP v Praze, člen skupiny Exil

    Aktuální cena: 4.300 CZK (172 €)

  • Jindřich Bubeníček

    (1856-1935)

    Kostelík

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 19:39

    akvarel, papír, 23,5 x 32 cm, sign. PD Jindř. Bubeníček, rám, žák prof. B. Swertse a A. Lhoty na AVU v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Mauro Casarin

    Položka č.: 79

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 19:42

    serigrafie, 1992, 46,3 x 59,5 cm, sign. PD M. Casarin 92, č. 135/200, při okrajích lehce poškozený papír

  • Olga Čechová

    (1925)

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 19:45

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Moritz Michael Daffinger

    (1790-1849)

    Devče s beránkem

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 19:48

    kresba rudkou, papír, 20,4 x 14,3 cm, LD značeno, zašpiněný, při okrajích poškozený papír, na papíře

  • Karel Demel

    Dívka se psem

    Položka č.: 77

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 19:51

    mezzotinta, 2005, 10 x 8 cm, sign. PD Karel Demel 05, rám, č. 51/100, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925)

    Dívka s květinou

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 19:54

    litografie, 1973, 51 x 22 cm, sign. PD A. Fuchs 73, rám, č. 183/200, lehce zažloutlý papír, na rámu drobná poškození

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Michael Gabriel

    Položka č.: 74

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 19:57

    serigrafie, 2001, 35 x 27,8 cm, sign. PD Gabriel 2001, autorský tisk

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Zdeněk Galuška

    (1913)

    Portrét ženy v kroji

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 20:00

    pastel, papír, 1941, 37 x 25,5 cm, sign. PD Zdeno Galuška 41, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Daniela Havlíčková

    Motýl

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 20:03

    litografie, 1977, 20,5 x 14,2 cm, sign. PD Daniela Havlíčková 77, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze, žákyně prof. F. Muziky, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Kompozice s listím

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 20:06

    frotáž, 1965, 55 x 38 cm, sign. PD VHejna 65, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Výstaviště

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 20:09

    tužka, pastel, akvarel, papír, 41,3 x 52,5 cm, sign. PD VHejna, při okrajích zvlněný papír, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Postava v pavučině

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 20:12

    kombinovaná technika na litografii, 1945?, 37,5 x 22,3 cm, sign. PD Istler 45, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Boulevard

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 20:15

    fix, akvarel, papír, 16,6 x 23,2 cm, sign. PD Jíra, uprostřed přeložený, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Erich Kaizr

    (1919-?)

    Krajina s rybníkem

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 20:18

    kvaš, lepenka, 1960, 29 x 85 cm, sign. PD E. Kaizr 60, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Jan Koblasa

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 20:21

    litografie, 61 x 47 cm, značeno *, žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D

  • Kristian Kodet

    Pištec

    Položka č.: 75

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 20:24

    lept, 2009, 32,7 x 21,5 cm, sign. DU Kristian Kodet , č. 77/100, studium na Akademii des Beaux Arts v Bruselu

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: ID5299 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Položka č.: 43

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 20:27

    suchá jehla, 1977, 40,5 x 31,2 cm, sign. DU V Komárek 77, rám, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Poslední dražitel: ID3925 Historie příhozu

  • Ivan Komárek

    Nahé tanečnice

    Položka č.: 71

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 20:30

    litografie, 2010, 21,5 x 28 cm, sign. PD I Komárek 2010, č. 45/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)