Výběr české grafiky

ANTIQARIAT RADHOŠŤ

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Položka č.: 95

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2018 19:32

    lept, 33 x 23,8 cm, sign. PD Jan Bauch, č. 124/200, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2018 19:34

    litografie, 31 x 22 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID3416 Historie příhozu

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Hlava muže

    Položka č.: 49

    Plánované ukončení: 31. 01. 2018 19:36

    lept, 13,5 x 9,8 cm, sign. PD Jan Bauch, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Benetka

    Love meetings

    Položka č.: 96

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2018 19:38

    serigrafie, 15 x 24,5 cm, sign. PD Benetka, č. 17/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Hudební matiné

    Položka č.: 58

    Plánované ukončení: 31. 01. 2018 19:40

    serigrafie, 14,5 x 21,5 cm, sign. DU Benetka, č. 10/25, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Cyril Bouda

    Zátiší se džbánkem a ovocem

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2018 19:42

    litografie, 58 x 22,5 cm, sign. PD C Bouda, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID128 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Volavka

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2018 19:44

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, PD monogr. CB, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6160 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2018 19:46

    litografie, 13 x 7,8 cm, sign. PD C Bouda, s básní a podpisem Viléma Závady, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Akt v zahradě (Pohled na Pražský hrad)

    Položka č.: 94

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2018 19:48

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Strom

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 5.200 CZK (208 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2018 19:50

    akvatinta, 1964, 32,5 x 40 cm, sign. PD Čepelák 1964, pasparta, č. 93/100, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 5.200 CZK (208 €)

  • Eva Činčerová

    Souboj

    Položka č.: 81

    Plánované ukončení: 31. 01. 2018 19:52

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Demel

    Cesty II.

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2018 19:54

    lept, 2001, 33 x 50 cm, sign. PD Karel Demel 2001, č. 42/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Karel Demel

    Zhang Tongqing

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2018 19:56

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925)

    Dívka s květinou

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 480 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2018 19:58

    litografie, 1973, 51 x 22 cm, sign. PD A. Fuchs 73, rám, č. 183/200, lehce zažloutlý papír, na rámu drobná poškození

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Ležící kluk

    Položka č.: 78

    Plánované ukončení: 31. 01. 2018 20:00

    litografie, 1976, 28 x 51 cm, sign. PD A. Fuchs 76, č. 45/55, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Sedící dívka

    Položka č.: 43

    Plánované ukončení: 31. 01. 2018 20:02

    litografie, 1975, 59 x 38 cm, sign. PD A. Fuchs 75, č. 31/40, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Schoulená

    Položka č.: 42

    Plánované ukončení: 31. 01. 2018 20:04

    litografie, 1978, 49,5 x 31 cm, sign. PD A. Fuchs 78, č. 29/50, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Spící

    Položka č.: 76

    Plánované ukončení: 31. 01. 2018 20:06

    litografie, 1966, 31,2 x 53,5 cm, sign. PD A. Fuchs 66, č. 18/60, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Michael Gabriel

    Položka č.: 65

    Plánované ukončení: 31. 01. 2018 20:08

    serigrafie, 2001, 35 x 27,8 cm, sign. PD Gabriel 2001, autorský tisk

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Loďky na řece

    Položka č.: 68

    Plánované ukončení: 31. 01. 2018 20:10

    litografie, 30,5 x 40 cm, sign. LD J. Grus, č. 113/500, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2018 20:12

    litografie, 43 x 62 cm, sign. PD J. Grus, rám, č. 119/200, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Eva Hašková

    Rozárium

    Položka č.: 31

    Plánované ukončení: 31. 01. 2018 20:14

    lept, 25 x 15,8 cm, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID2499 Historie příhozu

  • Eva Hašková

    Sázka o Fausta

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2018 20:16

    lept, 24,5 x 20,5 cm, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Daniela Havlíčková

    L. V. Beethoven

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2018 20:18

    lept, 1976, 18,3 x 11,3 cm, sign. PD Daniela Havlíčková 76, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze, žákyně prof. F. Muziky, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Daniela Havlíčková

    Ruce

    Položka č.: 69

    Plánované ukončení: 31. 01. 2018 20:20

    lept, akvatinta, 38 x 29 cm, sign. DU DHavlíčková, pasparta, č. 106/125, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze, žákyně prof. F. Muziky, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

  • František Hodonský

    Soutok

    Položka č.: 111

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2018 20:22

    litografie, 2010, 37 x 53 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 47/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Úvod

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 9.300 CZK (372 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2018 20:24

    lept, 2017, 91,5 x 65 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2017, č. 5/50, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 9.300 CZK (372 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Vrátit se

    Položka č.: 92

    Plánované ukončení: 31. 01. 2018 20:26

    lept, 2001, 29 x 20,7 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 01, č. 2/30 II., antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

  • Miloslav Chlupáč

    (1920-2008)

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2018 20:28

    litografie, 33 x 26 cm, sign. PD Chlupáč M., žák prof. K. Štipla na UMPRUM v Praze, prof. J. Wagnera na VŠUP tamtéž, člen Umělecké besedy, skupiny Máj, Nové skupiny

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ota Janeček

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2018 20:30

    suchá jehla, 28 x 24,5 cm, sign. PD Ota Janeček, pasparta, č. 35/50, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)