Akt a erotika

AUKCE ANTIQARIATU RADHOŠŤ

  • Milan Albich

    (1925)

    Ženský akt

    Položka č.: 229

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:01

    uhel, papír, 1971, 65 x 48 cm, sign. LD Albich 71, při okrajích lehce poškozený papír

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • J. Arran

    Anděl

    Položka č.: 196

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:02

    linoryt, 1983, 11 x 5,5 cm, sign DU J. Arran, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Battermann

    (1909-1999)

    Dívka (Ex libris L. Asperslag

    Položka č.: 156

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:03

    dřevoryt, 9,5 x 6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Položka č.: 236

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:04

    lept, 33 x 23,8 cm, sign. PD Jan Bauch, č. 124/200, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: ID5781 Historie příhozu

  • Bay

    Adam a Eva (EXL G.P.)

    Položka č.: 217

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:05

    akvatinta, 2008, 16 x 12 cm, sign. PD Bay, č. 63/100, pravý spodní roh ohnutý, nezashuje do tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Benetka

    Jen žádné scény, Josefe

    Položka č.: 198

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:06

    tuš, akvarel, papír, 2016, 14,8 x 20,8 cm, sign. DU Benetka, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Aljo Beran

    (1907-1990)

    Bohyně, Ex Libris Dr. Robert Smetana

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:07

    litografie, 1944, 8,5 x 5,5 cm, vzadu popsáno Aljo Beran, antiqari.at Radhošťská, studium architektury na VUT v Brně, žák prof. J. Bendy, V. V. Štěcha a J. Pečírky na UPŠ v Praze, spoluzakladatel a poté předseda Skupiny olomouckých výtvarníků, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Aljo Beran

    (1907-1990)

    Akt dívky, Ex libris J.R.Bečák

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:08

    litografie, 1944, 5 x 8 cm, sign. Beran v tisku, vzadu popsáno Aljo Beran 44, antiqari.at Radhošťská, studium architektury na VUT v Brně, žák prof. J. Bendy, V. V. Štěcha a J. Pečírky na UPŠ v Praze, spoluzakladatel a poté předseda Skupiny olomouckých výtvarníků, člen Moravskoslezského sdružení výtv…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaro Beran

    (1892-1962)

    Dívka a beran, Ex libris Jaro Beran

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:09

    původní dřevoryt, 1922, 11 x 11 cm, sign. v tisku JB 1922, antiqari.at Radhošťská, navštěvoval kurzy kreslení a malování při Severočeském muzeu v Liberci, vyučil se uměleckému řezbářství

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaro Beran

    (1892-1962)

    Čtenáčka, Ex libris Jaro Beran

    Položka č.: 39

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:10

    původní dřevoryt, 1925, 5 x 6 cm, monogram v tisku JB, antiqari.at Radhošťská, navštěvoval kurzy kreslení a malování při Severočeském muzeu v Liberci, vyučil se uměleckému řezbářství

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Bouda

    Akt v zahradě (Pohled na Pražský hrad)

    Položka č.: 235

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:11

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Maska a kavalír

    Položka č.: 241

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:12

    suchá jehla, 1980, 34,5 x 30,5 cm, sign. PD F. Burant 1980, č. 97/120, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Antonín Burka

    (1896-1947)

    Dívka s hlavou knihy, Ex libris V a J. Krátkých

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:13

    zinkografie, 10,5 x 13,5 cm, sign. PD v tisku A. Burka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Bohumír Čáp

    Harfenistka (Ex Musicis Břetislav Peterka)

    Položka č.: 179

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:14

    dřevoryt, 12,5 x 9,5 cm, značeno v desce, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Položka č.: 249

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:15

    linoryt, 1974, 12,5 x 7,5 cm, sign. PD Olga Čechová 74, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdruže…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Na pláži

    Položka č.: 201

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:16

    linoryt, 25,5 x 42 cm, sign. PD Petr Dillinger, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Ležící akt

    Položka č.: 200

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:17

    linoryt, 23 x 48 cm, sign. PD Petr Dillinger, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Ležící dívka akt, Ex libris Z knih Jana R. Bečáka

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:18

    zinkografie, 1944, 5 x 3 cm, sign. PD v tisku Petr Dillinger, vzadu popsáno Petr Dillinger 44, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Dívka s knihou, Ex libris JB

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:19

    zinkografie, 8,5 x 7,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • István Drahos

    Balaton, Ex libris Mirko Kaizl

    Položka č.: 40

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:20

    dřevoryt, 1962, 4,5 x 6 cm, monogram v tisku DI, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • István Drahos (Darabos)

    Dívka s ptáky, Ex libris

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:21

    dřevořez, 4,7 x 8,6 cm, vzadu popsáno Drahos, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Václav Eisenreich

    (1892-1969)

    Ex musicalis Jarka Svoboda

    Položka č.: 212

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:22

    litografie, 1932, 14 x 9 cm, sign. PD Eisenreich, vzadu popsáno, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. Šípa a J. Konůpka, poté studium na AVU v Praze u J. Obrovského a M. Švabinského

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Faška

    Ležící dívka, Františka Kozáka

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:23

    dřevoryt, 8 x 4,5 cm, vzadu popsáno Jiří Faška, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Akty dívky s korunou, Ex libris Jar. Černý 1947

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:24

    ocelorytina, 1947, 6,5 x 11 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Z okna, Ex libris Maly

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:25

    dřevoryt, 8,5 x 13,5 cm, sign. PD, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Žena zalitá sluncem, Ex libris V.Roubal

    Položka č.: 88

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:26

    dřevoryt, 1927, 9 x 11,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Dívčí akt, P.F. 1929 V. Fleissig

    Položka č.: 87

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:27

    dřevoryt, 6 x 8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Milenci, Ex libris V.Fleissig

    Položka č.: 86

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:28

    dřevoryt, 4 x7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Adam a Eva, Ex liberis V.Fleissig

    Položka č.: 85

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:29

    dřevoryt, 3,5 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Akt dívky s šlechticem, Ex libris V.Fleissig

    Položka č.: 83

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:30

    dřevoryt, 12,5 x 10 cm, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)