Akt a erotika

AUKCE ANTIQARIATU RADHOŠŤ

    Ležící akt

    Položka č.: 423

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2018 14:00

    tužka, akvarel, pastel, papír, 1938, 44 x 64,2 cm, LD monogr. , lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Akt s rouškou

    Položka č.: 244

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2018 14:02

    litografie, 8,3 x 4,3 cm, sign. DU L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6130 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    U řeky

    Položka č.: 242

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2018 14:04

    olej, karton, 1930, 15,5 x 20 cm, sign. LD Ullrych B. 30, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Demel

    Milenec- Appllinaire- pásmo

    Položka č.: 248

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2018 14:06

    lept, 2012, 49,3 x 32,3 cm, sign. PD KDemel 97, č. 37/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Shunga

    Položka č.: 250

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2018 14:08

    japonský dřevoryt, 19,5 x 28 cm, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Mihaly von Zichy

    (1827-1906)

    Erotická scéna

    Položka č.: 251

    Plánované ukončení: 11. 12. 2018 14:10

    lept, okolo roku 1900, 16,5 x 13,8 cm, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Mihaly von Zichy

    (1827-1906)

    Siesta

    Položka č.: 252

    Plánované ukončení: 11. 12. 2018 14:12

    lept, okolo roku 1900, 13,8 x 19,3 cm, rám, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Alena Antonová

    Ležící akt

    Položka č.: 254

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2018 14:16

    dřevoryt, 1971, 27,5 x 40 cm, sign. PD A. Antonová 71, rám, č. 30/50, lehce poškozený papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Dobiáš

    Ležící dívka

    Položka č.: 255

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2018 14:18

    akvarel, papír, 28,5 x 64,5 cm, sign. PD Dobiáš, rám, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Ullrych

    Tři ženy u vody

    Položka č.: 256

    Plánované ukončení: 11. 12. 2018 14:20

    akvarel, papír, 20,5 x 29 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Sedící akt

    Položka č.: 264

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2018 14:22

    tužka, akvarel, papír, 1925, 26,2 x 21,8 cm, sign. PD llch 25, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící akt

    Položka č.: 265

    Plánované ukončení: 11. 12. 2018 14:24

    tužka, akvarel, papír, 1947, 43,5 x 34,1 cm, sign. LD B. Ullrych 47, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Svolinský

    Dívka s vavřínovým věncem

    Položka č.: 266

    Plánované ukončení: 11. 12. 2018 14:26

    lept, 18,3 x 11,5 cm, sign. PD K. Svolinský, č. 108/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Nahá dívka

    Položka č.: 267

    Plánované ukončení: 11. 12. 2018 14:28

  • Marrová

    Sedící dívka

    Položka č.: 268

    Plánované ukončení: 11. 12. 2018 14:30

    pastel, papír, 1943, 64 x 46 cm, sign. LD Marrová 1943, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Julius Lankáš

    (1909-1991)

    Dívčí akt

    Položka č.: 269

    Vyvolávací cena: 625 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2018 14:32

    pálená glazovaná hlína, v. 42 cm, značeno J. Lankáš, místy poškození, antiqari.at Radhošťská, žák J. Horejce a K. Dvořáka

    Aktuální cena: 625 CZK (25 €)

  • Karel Svolinský

    Akt s oslíkem

    Položka č.: 272

    Plánované ukončení: 11. 12. 2018 14:34

    monotyp, 29 x 21 cm, sign. PD K Svolinský, pasparta, č. 1/2, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

  • Ivan Komárek

    Účesy

    Položka č.: 360

    Plánované ukončení: 11. 12. 2018 14:36

    litografie, 1993, 43 x 56,5 cm, sign. PD I Komárek , č. 35/80, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

  • Klaus Moritz

    Ženský akt

    Položka č.: 361

    Plánované ukončení: 11. 12. 2018 14:38

    litografie, 68,5 x 48 cm, sign. PD K. Moritz, č. 48/60, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

  • Adrian Zalay

    (1935-1988)

    Dvě ženy

    Položka č.: 366

    Plánované ukončení: 11. 12. 2018 14:40

    dřevoryt, 1967, 47 x 31 cm, sign. PD Adrian Zalay 67, č. 53/100, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Zdeněk Zálešák

    Akt na louce

    Položka č.: 368

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2018 14:42

    serigrafie, 41,2 x 30,8 cm, sign. PD ZZálešák , lehce zažloutlý, zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Johanson

    Ženský akt

    Položka č.: 424

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2018 14:44

    mědirytina, okolo roku 1770, 29,5 x 20 cm, č. 44, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře skvrny

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Ležící akt

    Položka č.: 425

    Plánované ukončení: 11. 12. 2018 14:46

  • Cyril Bouda

    Akt v zahradě (Pohled na Pražský hrad)

    Položka č.: 426

    Plánované ukončení: 11. 12. 2018 14:48

  • František Burant

    (1924-2001)

    Maska a kavalír

    Položka č.: 427

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2018 14:50

    suchá jehla, 1980, 34,5 x 30,5 cm, sign. PD F. Burant 1980, č. 97/120, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Shunga

    Položka č.: 430

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2018 14:52

    japonský dřevoryt, 18,8 x 27,8 cm, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Shunga

    Položka č.: 431

    Plánované ukončení: 11. 12. 2018 14:54

    japonský dřevoryt, 19,3 x 24,2 cm, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Položka č.: 432

    Plánované ukončení: 11. 12. 2018 14:56

    mezzotinta, 2001, 21,3 x 14,7 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová , rám, č.21/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

  • Petr Hampl

    Akt ve vodě

    Položka č.: 435

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2018 15:00

    lept, 39 x 58 cm, PD značeno v desce PH, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Jan Parkman

    Položka č.: 436

    Plánované ukončení: 11. 12. 2018 15:02

    bromostříbrná fotografie, 1995-2012, 21,5 x 30,8 cm, sign. vzadu Jan Parkman 1995-2012, vzadu nalepen štítek Czech center of photography s popisem