• Stanislav Zippe

    Geometrie

    Položka č.: 177

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 03. 10. 2018 17:02

    serigrafie, 1997, 34 x 53 cm, sign. PD Zippe, č. 66/120, výroční tisk Klubu přátel Nové skupiny 1996, antiqari.at Radhošťská, absolvent Hořovické sochařské školy

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Jindřich Zeithamml

    Položka č.: 155

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 03. 10. 2018 17:04

    lept, 30 x 24 cm, sign. PD J. Zeithamml, č. 1/35, studium na AVU v Praze, poté na Akademii výtvarných umění v Düsseldorfu

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Vysušil

    Poezie pod střechou

    Položka č.: 89

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (232 €)

    Plánované ukončení: 03. 10. 2018 17:06

    litografie, 1994, 65 x 48,5 cm, sign. PD K. Vysušil 94, č. 6/30

    Aktuální cena: 5.800 CZK (232 €)

  • Miloš Urbásek

    (1932-1988)

    Položka č.: 142

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 03. 10. 2018 17:08

    litografie, 34,3 x 28 cm, sign. PD Urbásek, LD slepotiskové razítko Erker presse St. Gallen, antiqari.at Radhošťská, studium u prof. P. Matejky a V. Hložníka na VŠVU v Bratislavě, člen Klubu grafiků a skupiny Kontrast

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Karla Talabardon

    (1922)

    Položka č.: 154

    Plánované ukončení: 03. 10. 2018 17:10

  • Vladimír Novák

    Položka č.: 138

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 03. 10. 2018 17:14

    akvarel, tuš, papír, 1993, 53,5 x 45,5 cm, sign. NU V. Novák 93, rám, žák A. Paderlíka, člen Volného sdružení 12/15, Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Miroslav Kaufman

    (1963)

    Dvojice

    Položka č.: 170

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    Plánované ukončení: 03. 10. 2018 17:16

    olej, plátno, 2002, 67,5 x 77 cm, sign. vzadu Mirek Kaufman 2002, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

  • Jiří Hilmar

    (1937)

    Optická kompozice

    Položka č.: 117

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 03. 10. 2018 17:18

    serigrafie, 49 x 49 cm, sign. PD Hilmar Jiří, č. 4/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Pípala na SPŠ bytové tvorby, člen skupin Jiná geometrie, Klub konkretistů, Gerade a Künstler Siedlung Halfmannshof Gelsenkirchen

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Wirth

    Bart III

    Položka č.: 160

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 03. 10. 2018 17:20

    koláž, 1995, 39 x 25,5 cm, sign. PD Wirth 1995, č. 4/6

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Denisa Wagnerová

    Položka č.: 136

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 10. 2018 17:22

    suchá jehla, 1989, 20 x 14,7 cm, sign. PD Denisa Wagnerová 89, č. 56/60

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Vašíček

    (1919-2003)

    Kruh

    Položka č.: 189

    Plánované ukončení: 03. 10. 2018 17:26

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Položka č.: 173

    Vyvolávací cena: 7.600 CZK (304 €)

    Plánované ukončení: 03. 10. 2018 17:28

    pastel, papír, 32,5 x 33 cm, rám, antiqari.at Radhošťská, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 7.600 CZK (304 €)

  • Jaroslav Válek

    Průhled

    Položka č.: 111

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 03. 10. 2018 17:30

    reliéfní grafika, 19 x 13,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jaroslav Válek

    Koróna

    Položka č.: 110

    Plánované ukončení: 03. 10. 2018 17:32

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jaroslav Válek

    Trojúhelník

    Položka č.: 109

    Plánované ukončení: 03. 10. 2018 17:34

    reliéfní grafika, 17 x 15,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jaroslav Válek

    Průhled

    Položka č.: 108

    Plánované ukončení: 03. 10. 2018 17:36

    reliéfní grafika, 15 x 10,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jaroslav Válek

    Trávy

    Položka č.: 107

    Plánované ukončení: 03. 10. 2018 17:38

    reliéfní grafika, 16,5 x 11 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • František Trávníček

    Znaky

    Položka č.: 162

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 10. 2018 17:40

    serigrafie, 1976, 45 x 40,5 cm, PD monogr. FT. 1976, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karla Talabardon

    (1922-2005)

    Abstrakce

    Položka č.: 169

    Plánované ukončení: 03. 10. 2018 17:42

    monotyp, 1964, 25,5 x 32 cm, sign. PD Talabardon 64, rám, lehce zažloutlý, zvlněný papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Položka č.: 104

    Plánované ukončení: 03. 10. 2018 17:44

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Položka č.: 103

    Plánované ukončení: 03. 10. 2018 17:46

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Černé slunce

    Položka č.: 188

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 10. 2018 17:48

    serigrafie, 18,8 x 19,3 cm, sign. PD Jaroslav Šváb, č. 45/50, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofil…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Richard Šácha

    Položka č.: 166

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 10. 2018 17:50

    olej, plátno, 2010, 40 x 40 cm, sign. vzadu Šácha 10

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Richard Šácha

    Položka č.: 168

    Plánované ukončení: 03. 10. 2018 17:52

    olej, plátno, 2010, 20 x 20 cm, sign. vzadu Šácha 10

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Richard Šácha

    Položka č.: 149

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 03. 10. 2018 17:54

    olej, plátno, 2010, 80 x 80 cm, sign. vzadu Šácha 10

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Richard Šácha

    Položka č.: 153

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 03. 10. 2018 17:56

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Richard Šácha

    Položka č.: 167

    Plánované ukončení: 03. 10. 2018 17:58

    olej, plátno, 2010, 20 x 30 cm, sign. vzadu Šácha 10

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Fáze spirály

    Položka č.: 141

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 03. 10. 2018 18:00

    akvatinta, 30 x 23,5 cm, sign. DU PavelSukdolák, autorský výtisk č. 3/30, při okrajích lehce zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: ID1797 Historie příhozu

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Okno VII.

    Položka č.: 140

    Plánované ukončení: 03. 10. 2018 18:02

    akvatinta, 31,8 x 25,2 cm, sign. DU PavelSukdolák, autorský výtisk č. 6/30, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Michal Singer

    Slunce nad krajinou

    Položka č.: 99

    Plánované ukončení: 03. 10. 2018 18:04

    litografie, 2009, 49 x 34,5 cm, sign. DU Singer 2009, č. 50/100, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze