Letní krajiny Karla Filipa

Dražené položky pochází z nabídky Antikvariátu Dlážděná. Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. Kontaktujte prosím pracovníky antikvariátu na tel: +420 603 266 486 nebo e-mailem: antikvariat.dlazdena@seznam.cz.

POLOŽKY ČÍSLO 965 - 1026 jsou z nabídky Antiqariatu Radhošť. Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. Antiqariat Radhošťská kontaktujte na tel: +420 734 258 869 nebo emailu info@antiqari.at.

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Mníšek pod Brdy

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 10:05

    pastel, tužka, papír, 1941, 26,5 x 35,5 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID4640 Historie příhozu

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Mnichovice

    Položka č.: 2

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 10:10

    pastel, tuš, papír, 1942, 25,5 x 36,5 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Od Chotětína k Drahoňovu Újezdu

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 10:15

    pastel, papír, 1941, 25,5 x 36,7 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Pohled z Děčínského Sněžníku k Podmoklým

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 10:20

    pastel, akvarel, papír, 1946, 22 x 30,5 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Albrechtice v Jizerských horách (z Bukové k Špičáku)

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 10:25

    tuš, pastel, papír, 1950, 23 x 27,7 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Medonosy

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 10:30

    pastel, papír, 1947, 22,1 x 31,3 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Jablonec z Lomu - Bedřichov

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 10:35

    pastel, papír, 1949, 22 x 31,3 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Bedřichov u Jablonce. Údolní přehrada

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 10:40

    pastel, papír, 1949, 21,8 x 31,3 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Lhotka. Od sv. Vojtěcha - Podmokly

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 10:45

    pastel, papír, 25,5 x 36,7 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Vyžlovský rybník

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 10:50

    pastel, papír, 1942, 25,5 x 36,6 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Od Klokočné

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 10:55

    pastel, papír, 1942, 25,6 x 36,5 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Ještěd s Libercem od Rudolfova

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 11:00

    pastel, papír, 1949, 31,3 x 22 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Albrechtice. Od Antonínova k Špičáku

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 11:05

    pastel, papír, 1950, 22,4 x 30,4 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Z Královky k Jablonci (Studničná Černá, Janov)

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 11:10

    pastel, papír, 1949, 22,5 x 28,6 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Černá hora. Kristianov - z Paseky na Královce

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 11:15

    pastel, papír, 1949, 31,2 x 22 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Údolí Sázavy nad Pikovicemi

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 11:20

    pastel, papír, 1942, 25,5 x 36,8 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Hradištko. Od hájovny

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 11:25

    pastel, tuš, papír, 1954, 24,2 x 33,2 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Všenory. Pohled k Černolicím

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 11:30

    pastel, papír, 26,5 x 35,2 cm, sign. PD Filip, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Od Klokoče k Mnichovicům

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 11:35

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Podmokly. K Snežníku

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 11:40

    pastel, papír, 1945, 22 x 30,1 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Lhotka - Terezov

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 11:45

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Terezov pod Lhotkou

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 11:50

    pastel, tuš, papír, 25,5 x 36,5 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Na cestě k Chotětínu u Zbiroha

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 11:55

    pastel, papír, 1942, 25,4 x 36,3 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Lhotka - Němcův rybník

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 12:00

    pastel, papír, 1942, 25,6 x 36,6 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    K Mnichovicům

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 12:05

    pastel, papír, 1943, 26,8 x 34,3 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Lhotka - Němcův mlýn

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 12:10

    pastel, papír, 1942, 36,5 x 25,5 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Skály nad Černolici

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 12:15

    pastel, papír, 1941, 35,3 x 26,6 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Lhotka - Sv. Vojtěch

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 12:20

    pastel, papír, 1941, 35,5 x 26,5 cm, sign. PD Filip, při okrajích mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Hradištko - od hájovny

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 12:25

    pastel, tuš, papír, 1954, 24,5 x 33,2 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Zbiroh k Jablečnu

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 12:30

    pastel, papír, 1941, 26,5 x 35,8 cm, sign. PD Filip, při okrajích mimo kresbu mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)