Novoročenky

    Křeček (PF 1974)

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:02

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Miroslav Pošvic

    A co vaše duše? (PF 1996)

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:04

    litografie, 1995, 14 x 18,4 cm, sign. PD M. Pošvic 95, č. 90/140, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Pravoslav Nesrovnal

    Rodina (PF 1982)

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:06

    lept, 1981, 11,3 x 17,5 cm, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák K. Valtra

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Muž s pivem (PF 1985)

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:08

    serigrafie, akvarel, 1984, 15,5 x 10 cm, sign. PD Jiroudek 84, antiqari.at Radhošťská, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6647 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Mušketýr s růží (PF 1974)

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:10

    litografie, 1973, 20,5 x 8 cm, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6814 Historie příhozu

  • Pavel Sivko

    Pour Felicite 1967

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:12

    litografie, 1966, p. 28,4 cm, sign. U Pavel Sivko, několikrát přeložený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž, člen UVU, Asociace volné grafiky, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Chlapec (PF 1984)

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:14

    litografie, 1983, 12,3 x 9,8 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Komárek

    Konvolut 4 novoročenek

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:16

    1x suchá jehla, 3x dřevoryt, všechny signované, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Myslivec (PF 1977)

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:18

    litografie, 1976, 9,3 x 13,5 cm, sign. PD Karel Toman 76, č. 5/65, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaromír E. Brabenec

    Kompozice (PF 1983)

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:20

    serigrafie, 1982, 15,2 x 10,5 cm, PD značeno razítkem Brabenec, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Ročník století 2003 (PF 2004)

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:22

    litografie, 2003, 12,5 x 7,8 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Slivoň lékařská (PF 2005)

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:24

    litografie, 2004, 12,8 x 7,8 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Markéta Vohradská

    (1967)

    Krajina (PF 1993)

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:26

    linoryt, 1992, 6,5 x 11,8 cm, sign. DU M. Vohradská 92, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • František Šára

    V krajině (PF 2008)

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:28

    litografie, 2007, 8 x 12,7 cm, sign. PD Šára 07, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Saluto Buék Dr. Petrovits Laszlo

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:30

    dřevoryt, 1966, 10,8 x 7,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Cyril Bouda

    Kamenný most (PF 1965 Jaroslav Pergl)

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:32

    litografie, 10,3 x 15,8 cm, sign. PD C Bouda, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris C. Bouda (PF 1965 Stanislav Tvrdý)

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:34

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Ženy (PF 1969 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:36

    dřevoryt, 1968, 10,2 x 7 cm, sign. PD Emil Kotrba 1968, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    V bouři (PF 1971 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:38

    dřevoryt, 1970, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1970, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Mateřství (PF 1968 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:40

    litografie, 1967, 13,7 x 19 cm, sign. PD Emil Kotrba 1967, č. 155/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Archivář (PF 1966 PhDr. Miloslav Bělohlávek)

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:42

    dřevoryt, 1965, 14,5 x 10 cm, sign. PD Emil Kotrba 1965, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Ovčák (PF 1976 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:44

    dřevoryt, 1975, 16,3 x 11,3 cm, sign. PD Emil Kotrba 1975, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6050 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Na zahradě (PF 1972 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:46

    dřevoryt, 1971, 11,8 x 9,4 cm, sign. PD Emil Kotrba 1971, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Šedivec

    Čtenář (PF 1964 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:48

    dřevoryt, 1963, 12,8 x 15,1 cm, sign. PD Šedivec 63, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Karel Kotrba

    (1893-1938)

    Hráč (PF 1970)

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:50

    serigrafie, 20 x 7 cm, sign. PD K. Kotrba, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Pařík

    PF 1973

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:52

    fix, papír, 1973, 9 x 10,5 cm, sign. PD Jiří PAřík, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Psychiatr (PF 1973)

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:54

    fix, papír, 1973, 16 x 21 cm, sign. PD Jiří Pařík, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Leo Frydrych

    Červený kříž (PF 2012)

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:56

    tisk, 10 x 21 cm, sign. PD Leo Frydrych, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Chlapec s ptáčky (PF 2005 Jaroslava Josef Alena Dolívkovi s Barborkou)

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:58

    dřevoryt, 1995, 8 x 15 cm, sign. PD AGrmelová 95, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Ladislav Rusek

    (1927-2012)

    Andělská křídla: PF 2005, Josef Jungmann Zápisky

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:00

    linoryt, 2004, 8,5 x 18 cm, sign. L.Rusek 2004, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)