Podoby PRAHY

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Praha Salla terrena

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:40

    ocelorytina, 11 x 9,8 cm, PD značeno v desce J. Herčík, antiqari.at Radhošťská, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Vach

    Pražský hrad

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:41

    lept, 29 x 20 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen svazu výtvarníků a sdružení výtvarníků Karlova mostu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Vach

    Nerudova ulice v Praze

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:42

    lept, 29 x 20,3 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen svazu výtvarníků a sdružení výtvarníků Karlova mostu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Lávka- Praha

    Položka č.: 31

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:43

    litografie, 1967, 35 x 50 cm, sign. PD L. Stejskal, č.2/100, papír při okraji pomuchlán, nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:44

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Národní (Ex libris Jan Beránek)

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:45

    ocelorytina, 1943, 3 x 4,2 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Zlatá Praha

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:46

    litografie, 13,2 x 7,4 cm, DU značeno na kameni Švengsbír, pozvánka na výstavu, pořádají Spolek sběratelů a přátel Exlibris v Praze a Švengsbírclub, Praha 1973, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Stanislav Konečný

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:47

    bromostříbrná fotografie, 23,2 x 15,4 cm, pozdější zvětšenina, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Pražský hrad (Knihy rodiny Beránkovy)

    Položka č.: 36

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:48

    dřevoryt, 14 x 8,9 cm, PD značeno ve štočku KK, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emanuel Hrbek

    (1897-1975)

    Karlův most

    Položka č.: 37

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:49

    dřevoryt, 6,9 x 4,6 cm, PD značeno ve štočku EH, z cyklu Praga Caput, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • J. Horn

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 38

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:50

    dřevoryt, 7 x 4,5 cm, PD značeno ve štočku JH, z cyklu Praga Caput, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • J. Horn

    Pražská Loreta

    Položka č.: 39

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:51

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jožka Anděl

    Orloj na Staroměstském náměstí

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:52

    tuš, papír, 1933, 21 x 29,5 cm, sign. LD Jožka Anděl 1933, rám, PN slepotiskové razítko Roeder´s Makart, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID6721 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na Pražský hrad s Karlovým mostem

    Položka č.: 41

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:53

    olej, karton, 12,5 x 18 cm, sign. DU J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pražský hrad v květnu

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:54

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Staroměstské náměstí

    Položka č.: 43

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:55

    olej, sololit, 18 x 14 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Výhled na Prahu (Ex libris R. M. Lewiová)

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:56

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:57

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Hanák

    Pražské motivy

    Položka č.: 46

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:58

    fix, kvaš, papír, 1982, 32,8 x 89,5 cm, PD monogr. FH 82, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Vach

    Staronová synagoga

    Položka č.: 47

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:59

    lept, 17,5 x 12 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen svazu výtvarníků a sdružení výtvarníků Karlova mostu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Staroměstské náměstí v Praze

    Položka č.: 48

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:00

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Pod Karlovým mostem

    Položka č.: 49

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:01

    tuš, akvarel, papír, 7,5 x 5,7 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Petr Novotný

    Pohled ze Seminářské zahrady

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:02

    suchá jehla, 1983, 25 x 12 cm, sign. DU Novotný 83, DU věnování: Pí Krejčové upřímně autor, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze a na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Položka č.: 51

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:03

    litografie, 13,2 x 17 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pod Karlovým mostem

    Položka č.: 52

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:04

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Horáček

    Pražský hrad

    Položka č.: 53

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:05

    pastel, papír, 1972, 25,5 x 32 cm, sign. PD Horáček, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bedřich Horálek

    (1913-?)

    Na Karlově mostě

    Položka č.: 54

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:06

    litografie, 33 x 47,5 cm, sign. PD B. Horálek, č. 16/100, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Prašná brána v Praze

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:07

    lept, 21,3 x 16,4 cm, sign. PD Maran, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Císařská louka v Praze

    Položka č.: 56

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:08

    lept, 8,5 x 13,7 cm, sign. PD JKaiser, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Wilhelm Kandler

    (1816-1896)

    Klášter sv. Anežky v Praze

    Položka č.: 57

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:09

    kolorovaná mědirytina, 12,8 x 17 cm, vyryl J. Rybička, vydalo knihkupectví I. L. Kober v Praze, lehce zažloutlý, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Waldherra

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)