• Vladimír Komárek

    Pohled v zrcadle

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:31

    dřevoryt, 27,5 x 18,6 cm, sign. DU V. Komárek, č. 34/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Komárek

    Husy

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:32

    suchá jehla, 19,7 x 11,6 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Komárek

    Lavice

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:33

    dřevoryt, 26,2 x 17,4 cm, sign. DU VKomárek, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Komárek

    Dýmka

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:34

    suhá jehla, 22,4 x 11,7 cm, sign. DU VKomárek, č. 19/60, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Vladimír Komárek

    Konvolut 4 novoročenek

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:35

    1x suchá jehla, 3x dřevoryt, všechny signované, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Komárek

    Ruce

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:36

    suchá jehla, 1965, 20 x 35,5 cm, sign. DU V Komárek 65, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Vladimír Komárek

    Husy

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:42

    dřevoryt, 14,5 x 9,5 cm, sign. DU VKomárek , antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Komárek

    Zamyšlený

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:43

    suchá jehla, 18,5 x 28 cm, sign. PD VKomárek , č. 37/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Vladimír Komárek

    Ptáci

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:44

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Vladimír Komárek

    Dva andělé

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:45

    suchá jehla, 1969, 28,7 x 40 cm, sign. DU Vlad. Komárek 69, č. 20/50, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Vladimír Komárek

    Čepice

    Položka č.: 49

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:46

    dřevoryt, 18 x 38, 5 cm, sign. DU V. Komárek, horní rohy zašpiněny od zbytků lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Komárek

    Husy

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:47

    dřevoryt, 15,5 x 31,5 cm, sign. DU V. Komárek, LD přípis: Milé Janičce V. Komárek, papír mírně pomuchlán, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vladimír Komárek

    Dvě vázy

    Položka č.: 45

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:48

    dřevoryt, 16,3 x 29 cm, sign. DU V. Komárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Vladimír Komárek

    Vladimír Komárek: Ilustrační grafika

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 17:49

    tisk, plakát, 77 x 57 cm, sign. DU VKomárek 1977, plakát k výstavě v Památníku národního písemnictví, Praha, červenec-září 1977, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Válek

    Síť

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:00

    reliéfní grafika, 2002, 21,5 x 17,5 cm, sign. PD J. Válek 02, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Válek

    Křoviny

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:01

    reliéfní grafika, 2003, 27 x 24 cm, sign. PD J. Válek 03, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    Meandry

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:02

    reliéfní grafika, 1997, 19 x 24,5 cm, sign, PD J. Válek 97, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Válek

    Trávy

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:03

    reliéfní grafika, 2002, 24,5 x 21 cm, sign. PD J. Válek , autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Válek

    Hlava zasažená hřebíkem

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:05

    ocel, v. 28 cm, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Jaroslav Válek

    Svatý Jiří lovec draků

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:06

    ocel, v. 66 cm, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jaroslav Válek

    Svícen

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:07

    nerez ocel, v. 10,5 cm, zančeno JV, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

  • Jaroslav Válek

    Vývrtka drak

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:08

    kovaná ocel, délka 20 cm cm, značeno JV, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Válek

    Kompozice VII

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:09

    monotyp, 2002, 34 x 26 cm, sign. PD J. Válek 2002, č. 1/1, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    Kompozice VIII

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:10

    monotyp, 2002, 26,5 x 34 cm, sign. PD J. Válek 2002, č. 1/1, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    Kompozice XVI

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:11

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    Papoušek - Nasca

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:12

    slepotisk, 2001, 31 x 15 cm, sign. J. Válek 01, a.t., člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Válek

    Vážka

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:13

    reliéfní grafika, 2003, 16,5 x 23 cm, sign. PD J. Válek 03, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Válek

    Papoušek - Nasca

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:14

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:15

    monotyp, 2002, 34,5 x 26,7 cm, sign. PD J.Válek 2002, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    Kompozice V

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:16

    monotyp, 2002, 34,5 x 26,5 cm, sign. PD J. Válek 2002, č. 1/1, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)