Výtvarné umění 19. - 21. století (168. Aukce)

Předaukční výstava bude probíhat v AS Vltavín, Masarykovo nabř. 36, Praha 1
16. 9. - 20. 9. 2019 | 10-12 a 13-18
23. 9. - 25. 9. 2019 | 10-18
26. 9. 2019 | 10 - 15 hodin
První podání nebo-li limitování probíhá do 26. 9. 2019 do 15:00 hod.
Výsledky budou rozeslány následující den, tj. 27. 9. 2019

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Žlutý motýl

    Položka č.: 511

    Vyvolávací cena: 3.100 CZK (124 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2019 15:00

    litografie, 2016, 40 x 53 cm, sign. PD Špaňhel 2016, č. 40/160

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

  • Eduard Antal

    Kompozícia I.

    Položka č.: 512

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    slepotisk, 2004, 20,5 x 21 cm, sign. PD E. Antal 2004, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Eduard Antal

    Posun I.

    Položka č.: 513

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    slepotisk, 2007, 38 x 37,5 cm, sign. PD E. Antal 2007, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Eduard Antal

    Posun II.

    Položka č.: 514

    slepotisk, 2007, 38 x 37,5 cm, sign. PD E. Antal 2008, antiqari.at Radhošťská

  • Karol Ondreička

    (1944-2003)

    Moře

    Položka č.: 515

    lept, 1987, 20,5 x 20,8 cm, sign. PD Karlo Ondreička 87, autorský tisk, zažloutlý papír, na levém okraji je papír nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

  • Dušan Polakovič

    (1950)

    Problémy s gravitáciou II.

    Položka č.: 516

    lept, 1988, 29 x 21 cm, sign. PD Dušan Polakovič 88, č. 47/100, antiqari.at Radhošťská

  • Dušan Polakovič

    Bonsai

    Položka č.: 517

    lept, 1983, 29,1 x 20,9 cm, sign. PD Dušan Polakovič 83, č. 83/100, dolní levý roh papíru lehce pokrčen, papír nepatrně zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Marilyn Monroe (lila varianta)

    Položka č.: 518

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    serigrafie, 91 x 91 cm, v tisku drobné kazy

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • František Šlegl

    (1921-1979)

    Prosluněná zahrada

    Položka č.: 519

    tapiserie, 70. léta, 87 x 54 cm, prošito na stroji Arachne, tyto jedinečné díla byla označována jako ara dekor (oproti art protis prošívaných na německých strojích), Antikvariát Dlážděná

  • Antonie Jankovcová

    Květina

    Položka č.: 520

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    vypalovaná malba na plochém skle, 1998, 30 x 15 cm, monogr. PD 1998, rám, provedeno drahými kovy a smalty, výpal 600 °C, na zadní straně signováno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Oldřich Žák

    (1900-1983)

    Pieta

    Položka č.: 521

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    závěsný bronzový reliéf, 23 x 25,5 cm, značeno PD v bronzu Žák, rám, práce předního výtvarníka českého Art deco, zlacený rám v rozích mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Horejce a E. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Oldřich Žák

    (1900-1983)

    Dívka v červeném

    Položka č.: 522

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    závěsná skleněná mozaika, 30. léta dvacátého století, 31,5 x 15,3 cm, na zadní straně značeno štítkem s popisem, práce předního výtvarníka českého Art deco, kombinace skla s tepanou mědí, v horní části 3-4 kousky mozaiky chybí, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Horejce a E. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Oldřich Žák

    (1900-1983)

    Dívka s náhrdelníkem

    Položka č.: 523

    závěsná skleněná mozaika, 30. léta dvacátého století, 24,5 x 18,5 cm, rám, práce předního výtvarníka českého Art deco, kombinace skla s tepanou mědí, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Horejce a E. Nováka na VŠUP v Praze

  • Oldřich Žák

    (1900-1983)

    Tvář

    Položka č.: 524

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    závěsná skleněná mozaika, 1936, 36,5 x 27 cm, monogr. PD O. Žák 1936, LD značeno Atelier Tumpach, práce předního výtvarníka českého Art deco, kombinace skla s tepanou mědí, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Horejce a E. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Elen Jilemnická

    Pokus o let

    Položka č.: 525

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    glazovaná keramika, 1980, v. 20 cm, monogr. zespodu E.J., reprodukováno v katalogu 9 žen, galerie Ve věži, Mělník 1981, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Elen Jilemnická

    Zašpiněná sukně

    Položka č.: 526

    Vyvolávací cena: 5.700 CZK (228 €)

    glazovaná keramika, 1984, v. 23 cm, sign. na podstavci E. Jil, zespodu nalepen štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.700 CZK (228 €)

  • Julius Lankáš

    (1909-1991)

    Klečící dívčí akt

    Položka č.: 527

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    pálená hlína, 1940, 45 x 23 x 14 cm, značeno dole v zadní části J. Lankáš 1940, Antikvariát Dlážděná, žák J. Horejce a K. Dvořáka

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jaroslav Vlček

    Kamil Lhoták

    Položka č.: 528

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    fixováno na dřevěné desce, 20 cm, bronzový odlitek sádrového modelu líce oceněného návrhu z veřejné soutěže ČNB na pamětní minci 100. výročí narození Kamila Lhotáka

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Busta

    Položka č.: 529

  • Lenka Stejskalová Skoumalová

    (1978)

    Melancholie

    Položka č.: 530

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    cín, nerez, tavené sklo, 2008, v. 38, základna 60 cm

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)