Výtvarné umění 19. - 21. století (168. Aukce) - online část

16. 9. - 20. 9. 2019 | 10-12 a 13-18
23. 9. - 25. 9. 2019 | 10-18
26. 9. 2019 | 10 - 15 hodin
Výsledky budou rozeslány následující pondělí, tj. 30. 9. 2019

  • Monogramista A.K.

    Moře

    Položka č.: 587

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:30

    olej, lepenka, 48 x 67,5 cm, PD monogr. AK., rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Před bouřkou

    Položka č.: 588

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:31

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Položka č.: 589

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:32

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Podzim u řeky

    Položka č.: 590

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:33

    olej plátno, 81 x 65 cm, monogr. LD F. B. , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • V.V. Novák

    (1901-1969)

    Krajina se dvěma rybníky

    Položka č.: 591

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (680 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:34

    olej, plátno, 1964, 75 x 140 cm, sign. LD V.V. Novák 64, rám

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

  • Karel Oberthor

    Strom

    Položka č.: 592

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:35

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jan Bohumil Pospíšil

    (1898-1968)

    Krajina pod sněhem

    Položka č.: 593

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:36

    olej, karton, 1939, 35 x 50 cm, sign. PD Boža Pospíšil 39, rám, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • R. Vejrych

    Podzim v lese

    Položka č.: 594

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:37

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Zdeněk Blažek

    (1904-2000)

    Portrét muže

    Položka č.: 595

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:38

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Karla Dušková

    (1926)

    Alice

    Položka č.: 596

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:39

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Arabští kuřáci

    Položka č.: 597

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:40

    olej, karton, 47,5 x 28 cm, monogr. PD nečitelně, rám, malba zašlá, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Zdeňka Ranná-Samsonová

    (1919-1990)

    Portrét přítelkyně

    Položka č.: 598

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:41

    olej, plátno, deska, 1946, 32 x 25,5 cm, sign. PD Samsonová-Ranná 1946, rám, matka Michala a Emanuela Ranných, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Josef Kadeřábek

    (1915-2002)

    Zátiší s ovocem a sklenicí vína

    Položka č.: 599

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:42

    olej, karton, 26 x 31 cm, sign. LD J. Kadeřábek, rám, Antikvariát Dlážděná, žák. prof. J. Obrovského na AVU v Praze, člen jednoty umělců výtvarných

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jiřina Klimentová

    (1932-1997)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 600

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:43

  • Linda Lišková

    (1924-2008)

    Pestrá kytice

    Položka č.: 601

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:44

    olej, karton, 49 x 35,5 cm, sign. LD L. Lišková, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. E. Filly na VŠUP v Praze, J. Obrovského a K. Mináře na AVU tamtéž, členka Sdružení pražských výtvarných umělců

    Zátiší s vázou růží a ovocem

    Položka č.: 602

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:45

  • Oldřich Oplt

    (1919-2001)

    Zátiší s kyticí

    Položka č.: 603

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:46

    olej, tvrdá lepenka, 1984, 37,5 x 53 cm, sign. PD Oplt 84, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. K. Mináře, V. Rady a V. Pukla na AVU v Praze, člen tvůrčí skupiny Říjen a UB v Praze

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Vilém Plocek

    (1905-2001)

    Bodlák ve váze

    Položka č.: 604

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:47

    kvaš, papír, 1976, 47,5 x 29,5 cm, sign. DU Vilém Plocek 1976, rám, vzadu věnování: Jarmile za vzácné přátelství Vilém 1976, soukromý žák prof. J. Bendy a F. Tichého, člen spolku Purkyně, SVU Mánes

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Položka č.: 605

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:48

  • Ladislav Maria Wagner

    Pozdrav z Yokohamy

    Položka č.: 606

    Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.200 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:49

    Aktuální cena: 80.000 CZK (3.200 €)

  • Jiří Bakala

    Růžová abstrakce

    Položka č.: 607

    Vyvolávací cena: 6.600 CZK (264 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:50

    olej, plátno, 2007, 105 x 75 cm, sign. PD Bakala, rám, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.600 CZK (264 €)

  • Michal Hendrych

    Koruny stromů

    Položka č.: 608

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:51

    akryl, plátno, 52 x 52 cm, sign. PD Hendrych, rám

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Bohumír Bob Hochman

    Kaligrafická můra

    Položka č.: 609

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:52

    email, papír (airbrush, kaligrafická malba), 2002, 45,7 x 34,2 cm, sign. PD Bob H 2002, inspirováno pojmem anorganické bytosti Carlose Castanedy, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově

  • Chládek

    Položka č.: 610

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:53

    olej, sololit, 1988, 38 x 100,5 cm, sign. PD Chládek 88, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Abeille VIII

    Položka č.: 611

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:54

    olej, překližka, 1970, 34,5 x 74,8 cm, sign. PD V. Junek 70, rám, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 90, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Položka č.: 612

    Vyvolávací cena: 9.200 CZK (368 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:55

    Aktuální cena: 9.200 CZK (368 €)

  • Jiří Mrázek

    (1920-2008)

    Ačtyřka2

    Položka č.: 613

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:56

  • Jiří Mrázek

    (1920-2008)

    Barevná kompozice

    Položka č.: 614

    Vyvolávací cena: 5.700 CZK (228 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:57

    Aktuální cena: 5.700 CZK (228 €)

  • Jiří Mrázek

    (1920-2008)

    Položka č.: 615

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:58

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Jiří Mrázek

    (1920-2008)

    Položka č.: 616

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:59

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)