Výtvarné umění 19. - 21. století (168. Aukce) - online část

16. 9. - 20. 9. 2019 | 10-12 a 13-18
23. 9. - 25. 9. 2019 | 10-18
26. 9. 2019 | 10 - 15 hodin
Výsledky budou rozeslány následující pondělí, tj. 30. 9. 2019

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Rodina

    Položka č.: 709

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:32

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumír Jaroněk

    (1866-1933)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 710

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:33

    dřevoryt, 40 x 53,5 cm, sign. PD BJaroněk, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborné řezbářské škole ve Valašském Meziříčí, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, J. U. V. a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Luigi Kasimir

    (1881-1962)

    Wien, Hoher Markt mit der Schottenkirche

    Položka č.: 711

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:34

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Žena s vějířem

    Položka č.: 712

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:35

    litografie, 16,7 x 11,9 cm, PD monogr. RK, rám, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Aristofanos Lysistrata

    Položka č.: 713

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:36

    lept s akvatintou, 1906, 8,8 x 12 cm, rám, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Ch. Ponsard

    Ležící ženský akt

    Položka č.: 714

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:37

    lept, 44 x 88 cm, sign. PD Ponsard, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 715

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:38

    akvatinta, 1914, 35 x 35 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, při okrajích pokrčený, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Mostecká ulice

    Položka č.: 716

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:39

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Pražský hrad od Novotného lávky

    Položka č.: 717

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:40

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Přístavní jeřáb u Notre Dame

    Položka č.: 718

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:41

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Zasněžený sv. Mikuláš

    Položka č.: 719

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:42

  • Jiří Anderle

    Rozhovor

    Položka č.: 720

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:43

    mezzotinta, 1976, 5,2 x 8,5 cm, sign. DU Jiří Anderle 76, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Měsíc v úplňku

    Položka č.: 721

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:44

    lept, 1962, 15,2 x 7,3 cm, sign. PD Balcar 62, pf 1963, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Karel Benetka

    Malá taneční zábava

    Položka č.: 722

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:45

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Tomáš Bím

    Balónové létání I.

    Položka č.: 723

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:46

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Tomáš Bím

    Golfové hřiště

    Položka č.: 724

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:47

  • Cyril Bouda

    Malířské zátiší

    Položka č.: 725

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:48

    litografie, 38,8 x 26,8 cm, sign. PD C. Bouda, 103/200, při dolním okraji mimo tisk natržený papír, v pravém horním rohu na papíře vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Cyril Bouda

    Průčelí Plumlovského zámku

    Položka č.: 726

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:49

    lept, 24,5 x 36,5 cm, sign. PD C. Bouda, rám, autorský tisk, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Karel Demel

    Hudba

    Položka č.: 727

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:50

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Karel Demel

    Koncert

    Položka č.: 728

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:51

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Karel Demel

    Muž s kyticí

    Položka č.: 729

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:52

  • Federico Díaz

    (1971)

    Dravci

    Položka č.: 730

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:53

    litografie, 33,3 x 23,5 cm, sign. PD Federico Diaz, rám, č. 37/80, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Malicha, S. Kolíbala a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Slovenská krajina

    Položka č.: 731

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:54

    litografie, 1963, 20 x 27 cm, sign. PD F. Gross 63, rám, č. 42/50, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    V leže

    Položka č.: 732

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:55

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Nohy

    Položka č.: 733

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:56

    suchá jehla, akvarel, 39,5 x 15,8 cm, sign. PSD Karel Chaba, rám, č. 15/50, soukromé studium

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Ota Janeček

    Položka č.: 734

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:57

  • Ota Janeček

    Stojící postava

    Položka č.: 735

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:58

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Karta

    Položka č.: 736

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:59

    kombinovaná technika, suchá jehla, 1990, 14,6 x 11 cm, sign. PD J. Jíra 90, vytisknuto na dvojlistu - Pamětní list pro účastníky zahájení výstavy knižních dedikací významných autorů z majetku členů Spolku českých bibliofilů, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. R…

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    S červeným mákem v ruce

    Položka č.: 737

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:00

    kombinovaná technika, suchá jehla, 1994, 13,5 x11,5 cm, sign. PD J. Jíra 94, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

  • Ludmila Jiřincová

    Torzo

    Položka č.: 738

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:01

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)