Výtvarné umění 19. - 21. století (168. Aukce) - online část

16. 9. - 20. 9. 2019 | 10-12 a 13-18
23. 9. - 25. 9. 2019 | 10-18
26. 9. 2019 | 10 - 15 hodin
Výsledky budou rozeslány následující pondělí, tj. 30. 9. 2019

  • Adolf Zábranský

    (1909-1981)

    Skica

    Položka č.: 829

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:32

    tužka, papír, 39,5 x 27,5 cm, sign. PD A. Zábranský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze, poté prof. W. Nowaka na AVU tamtéž, člen SVU Mánes a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dubiel von Lerach

    Obdařená květy

    Položka č.: 830

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:33

    tempera, papír, 27,5 x 19,5 cm, sign. PN Josef Dubiel von Lerach, Antikvariát Dlážděná, studoval malířství u J. Orlíka, V. Gajdůška a K. Podešvy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Dubiel von Lerach

    Sestry

    Položka č.: 831

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:34

    tempera, papír, 27,5 x 19,5 cm, Antikvariát Dlážděná, studoval malířství u J. Orlíka, V. Gajdůška a K. Podešvy

  • Jan Harant

    (1983)

    Se zmrzlinou

    Položka č.: 832

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:35

    pastel, uhel, papír, 2013, 28 x 21 cm, sign. PD Harant 2013, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Bohumír Bob Hochman

    Položka č.: 833

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:36

    akvarel, tuš, papír, 2008, 70 x 50 cm, sign. PD Bob H 2008, Antikvariát Dlážděná, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumír Bob Hochman

    Kněžka

    Položka č.: 834

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:37

    metalická fixa, papír, 2006, 65 x 48 cm, sign. PD Bob H 2006, Antikvariát Dlážděná, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově

  • Bohumír Bob Hochman

    Múza II.

    Položka č.: 835

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:38

    tuš, papír, 2004, 70 x 50 cm, sign. PD Bob H 2004, Antikvariát Dlážděná, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově

  • Bohumír Bob Hochman

    Múza III.

    Položka č.: 836

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:39

  • Bohumír Bob Hochman

    Můzy (triptych)

    Položka č.: 837

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:40

    3x pastel, papír, 2018, 42 x 29,7/42 x 29,7/42 x 29,7 cm, vše sign. Bob H 2018, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Bohumír Bob Hochman

    Odlesk vln

    Položka č.: 838

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:41

    tuš, papír, 2002, 70 x 50 cm, sign. PD Bob H 2002, LD popsáno autorem, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Chaloupek

    Kahau nosatý

    Položka č.: 839

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:42

    laser print, pastel, 2007, 31 x 21,5 cm, sign. PD JChaloupek 07, č. 4/100, vydáno v sérii 100 výtisků číslovaných 1 až 100, žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Chaloupek

    Kahau nosatý II.

    Položka č.: 840

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:43

    laser print, pastel, 2007, 31 x 21,5 cm, sign. PD JChaloupek 07, č. 3/100, vydáno v sérii 100 výtisků číslovaných 1 až 100, žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Monogramista V. M.

    Položka č.: 841

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:44

    kombinovaná technika, akvarel, papír, 10,3 x 15,4 cm, monogr. PD V. M.

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Monogramista V. M.

    Na trhu

    Položka č.: 842

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:45

    kombinovaná technika, akvarel, papír, 15,5 x 10,2 cm, monogr. PD V. M.

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Hradčany

    Položka č.: 843

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:46

    akvarel, tuš, papír, 1980, 14,5 x 22,4 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 844

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:47

    akvarel, tuš, papír, 1994, 15,5 x 9 cm, sign. LD Horst 94

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    České fialky - Dobrý vodník Vokáč

    Položka č.: 845

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:48

    akvarel, běloba, papír, 18,6 x 22,6 cm, ilustrace ke knize pohádek a jiných vyprávění o středočeských hradech i podhradích: Dagmar Štětinová - České fialky, SNKP 1990, reprodukováno na str. 71, na zadní straně popsáno, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Vodrážky na Odborné výtvarné š…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    České fialky - Jeník Tomuvěř

    Položka č.: 846

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:49

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    České fialky - Švec Daniel a švadlenka Daniela

    Položka č.: 847

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:50

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    České fialky - Truhlář a světýlka

    Položka č.: 848

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:51

    tempera, papír, 15 x 21 cm, ilustrace ke knize pohádek a jiných vyprávění o středočeských hradech i podhradích: Dagmar Štětinová - České fialky, SNKP 1990, reprodukováno na str. 100, na zadní straně popsáno, levý horní roh ohlý, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Vodrážky na Odborné výtvarné škole v…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Klarinetista

    Položka č.: 849

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:52

    koláž, papír, 27 x 17,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Klíč

    Položka č.: 850

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:53

    koláž, papír, 16 x 7 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Pán s kloboukem

    Položka č.: 851

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:54

    koláž, papír, 14,8 x 12,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Uši nůžky

    Položka č.: 852

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:55

    koláž, papír, 1983, 21 x 10,5 cm, monogr. PD ŠB 83, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Vyčítal

    Kompozice ze smetiště

    Položka č.: 853

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:56

    akvarel, tuš, koláž, papír, 15 x 15,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Položka č.: 854

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:57

    lept, 18,3 x 12,8 cm, sign. PD Jan Bauch , rám, č. 16/30, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Citron

    Položka č.: 855

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:58

    lept, 1948, 6,1 x 8,8 cm, sign. PD Beneš 48, č. 1/2, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Hrabačka

    Položka č.: 856

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:59

    lept, 1948, 7,3 x 14,3 cm, sign. PD Beneš 48, č. 2/12, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Kaplička

    Položka č.: 857

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:00

    lept, 1948, 8 x 6,5 cm, sign. PD Beneš 48, č. 2/4, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Obracečka

    Položka č.: 858

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:01

    lept, 1948, 10,8 x 15 cm, sign. PD Beneš 48, č. 1/4, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)