Výtvarné umění 19. - 21. století (168. Aukce) - online část

16. 9. - 20. 9. 2019 | 10-12 a 13-18
23. 9. - 25. 9. 2019 | 10-18
26. 9. 2019 | 10 - 15 hodin
Výsledky budou rozeslány následující pondělí, tj. 30. 9. 2019

  • Robert Sedmík

    (1978)

    Strukturální kompozice I.

    Položka č.: 980

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:03

    random print, 2019, 41,5 x 29,5 cm, sign. na zadní straně Robert Sedmík, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Robert Sedmík

    (1978)

    Strukturální kompozice II.

    Položka č.: 981

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:04

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Robert Sedmík

    (1978)

    Strukturální kompozice III.

    Položka č.: 982

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:05

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jitka Bezúrová

    Rozprávkový strov

    Položka č.: 983

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:06

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karol Felix

    (1961)

    Plamínek

    Položka č.: 984

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:07

    mezzotinta, 1993, 29,5 x 20 cm, sign. PD Karol Felix 93, 97/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod

  • Karol Felix

    (1961)

    Zrno

    Položka č.: 985

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:08

    mezzotinta, 1993, 29,7 x 20,5 cm, sign. PD Karol Felix 93, 97/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod

  • Ladislava Gažiová

    (1981)

    Ptáci v plamenech

    Položka č.: 986

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:09

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jozef Jankovič

    (1937-2017)

    Abstrakce na mřížce (PF 84)

    Položka č.: 987

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:10

    počítačová grafika, 1983, 24 x 32,5 cm, sign. DU Jankovič, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kostky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, skupiny Q

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jozef Jankovič

    (1937-2017)

    Barevná kompozice (PF 81)

    Položka č.: 988

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:11

    počítačová grafika, 1980, 32,5 x 23 cm, sign. DU Jankovič, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kostky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, skupiny Q

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Jozef Jankovič

    (1937-2017)

    Figurální abstrakce (PF 85)

    Položka č.: 989

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:12

    počítačová grafika, 1984, 21 x 20,7 cm, sign. DU Jankovič, na horním levém okraji nepatrná šmouha v oblasti grafiky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kostky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, skupiny Q

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jozef Jankovič

    (1937-2017)

    Kankán (PF 82)

    Položka č.: 991

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:14

    počítačová grafika, 1981, 23,6 x 33 cm, sign. zezadu DU Jankovič, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kostky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, skupiny Q

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jozef Jankovič

    (1937-2017)

    Kompozice ze zelenou rukou (PF 88)

    Položka č.: 992

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:15

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jozef Jankovič

    (1937-2017)

    Muži v plamenech (PF 92)

    Položka č.: 993

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:16

    počítačová grafika, 1991, 19 x 25,8 cm, sign. DU Jankovič, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kostky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, skupiny Q

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jozef Jankovič

    (1937-2017)

    Nohy (PF 82)

    Položka č.: 994

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:17

    počítačová grafika, 1981, 24,2 x 33 cm, sign. zezadu DU Jankovič, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kostky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, skupiny Q

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jozef Jankovič

    (1937-2017)

    Přechod (PF 2002)

    Položka č.: 995

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:18

    počítačová grafika, 2001, 27,5 x 19,5 cm, sign. PD Jankovič, č. 177/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kostky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, skupiny Q

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jozef Jankovič

    (1937-2017)

    Rozpolcenost (PF 93)

    Položka č.: 996

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:19

    počítačová grafika, 1992, 25 x 19,7 cm, sign. DU Jankovič, na horním okraji papíru lehké ušpinění od černé barvy, kousíček levého horního rohu papíru utržen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kostky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, skupiny Q

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jozef Jankovič

    (1937-2017)

    Vysvobození (PF 2001)

    Položka č.: 997

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:20

    počítačová grafika, 2000, 25,4 x 19,5 cm, sign. PD Jankovič, č. 125/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kostky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, skupiny Q

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Tamara Kolenčíková

    Maják

    Položka č.: 998

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:21

    tisk, kombinovaná technika, 1989, 12 x 9 cm, sign. PD T. Kolenčíková 89, autorský tisk, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. R. Fily na SŠUP v Bratislavě a V. Ciglera na VŠVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Tamara Kolenčíková

    Nádej

    Položka č.: 999

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:22

    tisk, kombinovaná technika, 1990, 15,5 x 9 cm, sign. PD T. Kolenčíková 90, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. R. Fily na SŠUP v Bratislavě a V. Ciglera na VŠVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alexej Kraščenič

    Bon pari

    Položka č.: 1000

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:23

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Dušan Pacúch

    Piedestal

    Položka č.: 1001

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:24

    lept, 1991, 31,7 x 24,7 cm, sign. LD Pacúch Dušan 1991, č. 6/100, antiqari.at Radhošťská

  • Mária Rudavská

    Okřídlené postavy

    Položka č.: 1002

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:25

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Gabriel Štrba

    Magnetové pole

    Položka č.: 1003

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:26

    lept, 1988, 49,5 x 31,7 cm, sign. PD G. Štrba 1988, autorský tisk, papír nepatrně zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Gabriel Štrba

    Mimozemšťan

    Položka č.: 1004

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:27

  • Milina Zimková

    (1979)

    Madona zimního slunovratu

    Položka č.: 1005

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:28

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Milina Zimková

    (1979)

    Vianočná královná

    Položka č.: 1006

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:29

  • Albert de Belleroche

    (1864-1944)

    Zátiší s čajovou konvicí

    Položka č.: 1007

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:30

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Walter Conz

    (1872-1947)

    Zámecký park Schwetzinger s jezerem

    Položka č.: 1008

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:31

  • Hanns Fechner

    (1860)

    Portrét dívky

    Položka č.: 1009

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:32

    litografie, 27 x 21,5 cm, PD monogr. na kameni , LD: steindruck v.F. Herrmann, Berlin s 14, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Hans Figura

    (1898-1978)

    Santa Maria della Salute - Benátky

    Položka č.: 1010

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:33

    akvatinta, lept, 1931, 21,1 x 19 cm, vydal: Verlag der Gesellschaft für Vervielfältigende Kunst, Vien , antiqari.at Radhošťská