Výtvarné umění 19. - 21. století (168. Aukce) - online část

16. 9. - 20. 9. 2019 | 10-12 a 13-18
23. 9. - 25. 9. 2019 | 10-18
26. 9. 2019 | 10 - 15 hodin
Výsledky budou rozeslány následující pondělí, tj. 30. 9. 2019

    Surealistická tvář

    Položka č.: 617

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:00

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Karel Prášek

    (1950)

    Položka č.: 618

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (148 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:01

    akryl, plátno, 1992, 30 x 27,5 cm, LD monogr. KP 92, rám, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. G. Singiera na École Nationale Supérieure des Beaux-Arts v Paříži, poté studium na École des Beaux-Arts v St. Ouen, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Na Novém Světe

    Položka č.: 619

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:02

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Jana Reinerová

    Zimní ticho

    Položka č.: 620

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:03

    Aktuální cena: 12.500 CZK (500 €)

  • Pierre Spiess

    Kostelík v pohraničí

    Položka č.: 621

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:04

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jaroslav Jerry Svoboda

    Havěť

    Položka č.: 622

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:05

    kombinovaná technika, plátno, 2001, 46,5 x 60 cm, sign. na zadní straně Svoboda 2001, klínový rám, autor o vzniku díla: Náhodný či nenáhodný pohyb hmyzu či havěti kolem nás je jako podobenstvi životních cest některých úspěšných a některých méně a dejme tomu i třeba pošetilých pohybů, jen hlavně aby …

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jaroslav Jerry Svoboda

    Vodník - Sputnik

    Položka č.: 623

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:06

    kombinovaná technika, plátno, 1997, 60,5 x 35,5 cm, sign. na zadní straně Svoboda 2001, klínový rám, autor o vzniku díla: obraz Vodník-Sputnik je z cyklu holografické vize budoucnosti, a je inspirován pohádkou v TV a také vizionářským filmem Strange Days, který předběhl svou dobu a zabýval se holog…

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Klára Trnková

    Babiččino podkroví

    Položka č.: 625

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:08

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Kamila Ženatá

    Černý a bílý kámen

    Položka č.: 626

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:09

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    Studie dvou postav

    Položka č.: 627

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:10

    tužka, papír, 24 x 18 cm, rám, měřen výřez pasparty, Antikvariát Dlážděná, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v ranějším období tvořil v pozdně romantickém stylu, přičemž vycházel z odkazu Josefa Mánesa, později směřoval spíše k secesi

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    V hospodě

    Položka č.: 628

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:11

    tuš, papír, 12 x 10,5 cm, monogr. PD A., rám, Antikvariát Dlážděná, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v ranějším období tvořil v pozdně romantickém stylu, přičemž vycházel z odkazu Josefa Mánesa, později směřoval spíše k secesi

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Hlava ženy (Silvie II.)

    Položka č.: 629

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:12

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Hlava ženy (Silvie)

    Položka č.: 630

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:13

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Sedící muž

    Položka č.: 631

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:14

  • Hugo Boettinger (Dr. Desiderius)?

    (1880-1934)

    Motýlích křídel vánek

    Položka č.: 632

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:15

    akvarel, papír, 37 x 24 cm, monogr. PD, na zadní straně popsáno: z majetku prof. Josefa Lieslera, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Zdenka Braunerová?

    (1862-1934)

    V Roztokách

    Položka č.: 633

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:16

    tuš, papír, 1884, 14,7 x 23 cm, monogr. PD ZB , rám, při okrajích poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Čapek

    Žebračka II

    Položka č.: 634

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:17

    linořez, 13 x 5,6 cm

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Položka č.: 635

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:18

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Emanuel Frinta

    (1896-1970)

    Ležící akt dívky

    Položka č.: 636

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:19

    tužka, papír, 1927, 11,8 x 17 cm, sign. PD Em. Frinta 30. VI 27, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Švabinského, Obrovského a Nechleby na AVU v Praze, prof. Kupky v Paříži

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Emanuel Frinta

    (1896-1970)

    Svlečená

    Položka č.: 637

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:20

    tužka, papír, 1929, 28,7 x 20,3 cm, sign. PD Em. Frinta 7. VIII 29, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Švabinského, Obrovského a Nechleby na AVU v Praze, prof. Kupky v Paříži

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Hlavica

    (1885-1952)

    Komedianti na stromě

    Položka č.: 638

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:21

    akvarel, papír, 1952, 26 x 18,5 cm, sign. LD František Hlavica 1952, Antikvariát Dlážděná, žák H. Schweigera na AVU v Praze, člen Klubu výtvarných umělců Aleš v Brně

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • S. Holeček

    Hory

    Položka č.: 639

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:22

    tuš, papír, 1932, 53 x 39 cm, sign. PD S. Holeček 32, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Jiří Hudeček

    (1909-1990)

    Horská řeka

    Položka č.: 640

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:23

    uhel, papír, 1954, 41 x 56 cm, sign. PD Jiří Hudeček 54, rám

  • Otto Jelen

    (1898-?)

    Dívka s vědry

    Položka č.: 641

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:24

  • Jaroslav Koluch

    (1894-?)

    Karpatská vesnice

    Položka č.: 642

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:25

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Akt muže a ženy

    Položka č.: 643

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:26

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Položka č.: 644

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:27

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Rudolf Lexa

    (1915-2003)

    Procesí

    Položka č.: 645

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:28

    tempera, karton, 1940, 26 x 34 cm, sign. LD R. Lexa 40, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jana Prouzy, po válce žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Spolku výtvarných umělců Marold, Svazz českých výtvarných umělců, Český fond výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jan Malý?

    Březový háj

    Položka č.: 646

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:29

    lavírovaná tuš, papír, 1937, 50 x 43 cm, sign. PD J. Malý 1937, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Mracký

    (1900-1971)

    Velká Deštná - Orlické hory

    Položka č.: 647

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:30