Fotografie (168. Aukce) - online část

část 168. aukce, která bude nabízena pouze online. Položky budou ukončovány dle data a času, který je u nich uveden
Předaukční výstava se uskuteční v prostorách AS Vltavín, Masarykovo nábřeží 36, Praha 1.
16. 9. - 20. 9. 2019 | 10-12 a 13-18
23. 9. - 25. 9. 2019 | 10-18
26. 9. 2019 | 10 - 15 hodin
Výsledky budou rozeslány následující pondělí, tj. 30. 9. 2019

SEZNAM AUTORŮ

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    Akt

    Položka č.: 1178

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:21

    digitální fotografie, 2016, 45 x 30 cm, signováno na zadní straně Raszka 2016, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    Kolibřík

    Položka č.: 1179

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:22

    digitální fotografie, 45 x 30 cm, sign. na zadní straně Raszka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    Marsella

    Položka č.: 1180

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:23

    digitální fotografie, 2014, 45 x 30 cm, signováno na zadní straně Raszka 2014, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Reich

    (1942-2009)

    Kuks (z cyklu Bohemia)

    Položka č.: 1181

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:24

    kontakt, fotografie, 1995, 19,5 x 28,2 cm, sign. PD Reich 95

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vasil Stanko

    (1962)

    Kompozice

    Položka č.: 1182

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:25

    bromostříbrná fotografie, 1996, 28,5 x 20 cm, sign. na zadní straně Stanko 1996, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vasil Stanko

    (1962)

    Spolehanie sa jeden na druhého

    Položka č.: 1183

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:26

    bromostříbrná fotografie, 26,6 x 27,2 cm, sign. na zadní straně Vasil Stanko, z cyklu Spoločná domácnosť, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Svatoň

    Bez názvu

    Položka č.: 1184

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:27

    bromostříbrná fotografie, 40,2 x 50 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Svatoň

    Dívka z profilu

    Položka č.: 1185

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:28

    bromostříbrná fotografie, 56 x 39,6 cm, při dolním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Šimek

    (1920-?)

    Bez názvu

    Položka č.: 1186

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:29

    fotografie, 16 x 16 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Šťastný

    (1905-1991)

    Slunečnice

    Položka č.: 1187

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:30

    bromostříbrná fotografie, 23 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Drahotín Šulla

    (1932)

    Oddych

    Položka č.: 1188

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:31

    bromostříbrná fotografie, 30 x 40 cm, sign. na zadní straně Drahotín Šulla, popsáno a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Zahradníček

    Turbína

    Položka č.: 1189

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:32

    fotografie, 17,8 x 23,4 cm, sign. na zadní straně F. Zahradníček, značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

Facebook