Aukce děl z fondu České Spořitelny 2019

Česká spořitelna Vám ve spolupráci s Aukční síní Vltavín předkládá další kolo elektronické aukce uměleckých děl ze svého fondu. Umělecká díla jsou umístěna v depozitáři Aukční síně Vltavín.
Přibližně týden před ukončením aukce, budou díla, která budou aktuálně dražena, převezena na ukázku do Aukční síně Vltavín. Předem upozorňujeme dražitele, že nadrozměrná a těžká díla budou dovezena jen v případě, že se vydraží.

  • Jan Dvořák

    Podzim

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:30

    akryl, lepenka, 1992, 13 x 13 cm, sign. PD J. Dvořák 92, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jan Dvořák

    Ráno v krajině

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:31

    akryl, karton, 28 x 18 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Dvořák

    NaSázavě

    Položka č.: 33

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:32

    akryl, karton, 28 x 18 cm, sign. LD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Dvořák

    Benešovsko

    Položka č.: 34

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:33

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Dvořák

    Jihočeská krajina

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:34

    akryl, lepenka, 117 x 28 cm, sign. LD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jan Dvořák

    Ticho v krajině

    Položka č.: 36

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:35

    olej, deska, 13 x 13 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jan Dvořák

    Jihočeské baroko

    Položka č.: 37

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:36

    kachel - keramika, 13 x 13 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jan Dvořák

    Červánky

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:37

    akryl, deska, 18 x 18 cm, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Dvořák

    Mezi stromy

    Položka č.: 39

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:38

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Dvořák

    Stromy u rybníka

    Položka č.: 40

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:39

    akryl, deska, 18 x 18 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Dvořák

    V podvečeru

    Položka č.: 41

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:40

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Dvořák

    Mizející alej

    Položka č.: 42

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:41

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Dvořák

    Tiché ráno

    Položka č.: 43

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:42

    akryl, deska, 18 x 18 cm, sign. LD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Dvořák

    Letní nálada

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:43

    akryl, deska, 63 x 28 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jan Dvořák

    Předjaří

    Položka č.: 45

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:44

  • Jan Dvořák

    V polích

    Položka č.: 46

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:45

    akryl, lepenka, 1993, 63 x 28 cm, sign. LD J. Dvořák 93, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

  • Jan Dvořák

    Krajina v červánkách

    Položka č.: 47

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:46

    akryl, deska, 1994, 63 x 28 cm, sign. PD J. Dvořák 1994, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

  • Jan Dvořák

    Na hladině rybníka

    Položka č.: 48

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:47

    akryl, lepenka, 63 x 28 cm, sign. LD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

  • Jan Dvořák

    Kytice z Jižních Čech

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:48

    akryl, deska, 13 x 13 cm, sign. LD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Dvořák

    Na samotě

    Položka č.: 50

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:49

    akryl, lepenka, 13 x 13 cm, sign. LD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jan Dvořák

    Listopadová krajina

    Položka č.: 51

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:50

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Váza bílá

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:51

    keramika, v. 15 cm

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Skládaná šedá miska

    Položka č.: 53

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:52

    keramika, průměr 16 cm, kus odlomen

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Květinová bílá miska

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:53

    keramika, průměr 15 cm

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Květinová bílá miska

    Položka č.: 55

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:54

    keramika, průměr 15 cm

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Adolf Liebscher

    Husopaska

    Položka č.: 56

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:55

    reprodukce, tisk, 1903, 72 x 47 cm, sign. PD A. Libescher, protržené plátno

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Pavlík

    Jarní krajina s hříbaty

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:56

    olej, plátno, 60 x 91 cm, sign. PN V. Pavlík

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Náboženský motiv

    Položka č.: 58

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:57

    tkanina, 19 x 27 cm, rám

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • F. Němec

    Blanik

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:58

    olej, kombinovaná technika, lepenka, 35 x 26 cm, sign. PD Němec, rám

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Den

    Položka č.: 60

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:59

    sádra, v. 44 cm

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)