• Eugen Weidlich

    (1916-1983)

    Kompozice šikmých linií

    Položka č.: 317

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 15:00

    serigrafie, 48 x 33,5 cm, sign. PD Eugen Weidlich, 9/100, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Jiří Salajka

    Položka č.: 316

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    monotyp, 2004, 49,6 x 40 cm, sign. PD Jiří Salajka 2004, při pravém dolním rohu mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium výtvarné výchovy na PedF MU v Brně

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Vladimír Rosol

    (1927)

    Položka č.: 315

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    lept, 49,8 x 49,5 cm, sign. DU V. Rosol, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera na Státní grafické škole v Praze a prof. C. Boudy na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Zdeněk Kučera

    MM 25

    Položka č.: 314

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    sítotisk, 1972, 71,5 x 25 cm, vzadu popsáno, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Navrátila, A. Berana

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Zdeněk Kučera

    BG MM 24

    Položka č.: 313

    sítotisk, 1972, 71 x 25 cm, vzadu popsáno, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Navrátila, A. Berana

  • Zdeněk Kučera

    Perspektiva MM 23

    Položka č.: 312

    sítotisk, 1972, 71 x 44 cm, vzadu popsáno, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Navrátila, A. Berana

  • Stanislav Kolíbal

    (1925)

    Geometrické cvičení

    Položka č.: 311

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    serigrafie, 40 x 30 cm, sign. DU Kolíbal, č. 46/100, žák prof. A. Strnadela a F. Trostera, člen Umělecké besedy, spoluzakladatel skupiny UB 12

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Eduard Antal

    Kompozícia I.

    Položka č.: 310

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Kompozice s písmem

    Položka č.: 309

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    litografie, 1989, 65 x 48 cm, sign. DU K. Vysušil 89, rám, č. 5/30, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Miroslav Štolfa

    (1930-2018)

    Stopy

    Položka č.: 308

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    vypalovaný linoryt, 2000, 22,5 x 17,4 cm, sign. PD Miroslav Štolfa 2000, č. 124/200, vydáno jako PF 2001, doplněno dvojlistem s textem Ludvíka Kundery Stopy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    V hloubi duše

    Položka č.: 307

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Zdeněk Kindl

    Něžná variace (figurativní krajina)

    Položka č.: 306

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    monotyp, papír, 1991, 51,8 x 39,5 cm, sign. PD Kindl 91, 1/1, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • František Hodonský

    Barevná struktura

    Položka č.: 305

    Vyvolávací cena: 2.250 CZK (90 €)

    barevný dřevořez, 2001, 46,5 x 31,3 cm, sign. PD F. Hodonský, 46/60, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.250 CZK (90 €)

  • František Hodonský

    Paprsek

    Položka č.: 304

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    litografie, 1993, 47,5 x 31,8 cm, sign. PD Hodonský 93, 47/70, nepatrně ohnuté rohy papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Stanislav Diviš

    J.CH.M.A.E.

    Položka č.: 303

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    serigrafie, 2002, 42,8 x 30 cm, sign. PD Diviš 2002, č. 27/100, antiqari.at Radhošťská, studium restaurování na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Stanislav Diviš

    Letka

    Položka č.: 302

    serigrafie, 2001, 35 x 27,6 cm, sign. PD Diviš 2001, č. 68/100, antiqari.at Radhošťská, studium restaurování na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví

  • Stanislav Diviš

    Houby

    Položka č.: 301

  • Petr Kožíšek

    (1972)

    Portrét s brýlemi

    Položka č.: 300

    serigrafie, 2005, 44,7 x 30,3 cm, sign. PD Kožíšek 05, a.t., poškozeno, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Petr Kožíšek

    (1972)

    Dívka s náušnicemi

    Položka č.: 299

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    serigrafie, 2006, 41,7 x 29,5 cm, sign. PD Kožíšek 06, a.t., antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Petr Kožíšek

    (1972)

    Ptáček

    Položka č.: 298

    serigrafie, 2007, 41,5 x 31 cm, sign. PD Kožíšek 2007, a.t., antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

  • Vladimír Větrovský

    LABELLEVERTE

    Položka č.: 297

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    litografie, 2012, 40 x 59,6 cm, sign. PD Wladimir 12, č. 3/80, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Vladimír Větrovský

    Velká meditace I

    Položka č.: 296

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    litografie, 2012, 35 x 34,7 cm, sign. PD Wladimir 12, č. 64/70, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Vladimír Větrovský

    Moucha v superpozici

    Položka č.: 295

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Tereza Zichová

    (1992)

    Čekárna I

    Položka č.: 294

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Leona Hlavinková

    (1993)

    Bernie

    Položka č.: 293

    serigrafie, 2016, 65,5 x 87,8 cm, sign. PD L. Hlavinková, č. 12/14, antiqari.at Radhošťská

  • Leona Hlavinková

    (1993)

    Položka č.: 292

    serigrafie, 2016, 61 x 88,5 cm, sign. PD L. Hlavinková, č. 1/7, antiqari.at Radhošťská

  • Markéta Bábková

    (1993)

    V divadle

    Položka č.: 291

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    akvatinta, 2018, 20 x 25 cm, sign. PD M.Bábková, č. 3/15

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Markéta Bábková

    (1993)

    Domov

    Položka č.: 290

    čárový lept, akvatinta, 2018, 20 x 25 cm, sign. PD M.Bábková, č. 8/15

  • Karel Benetka

    Půlnoční osvětlení

    Položka č.: 289

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    olej, sololit, 2004-2009, 49,5 x 34,8 cm, sign. LD benetka, rám, evidováno autorem pod č. 422, zezadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nu…

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Karel Benetka

    Ležící akt

    Položka č.: 288

    olej, sololit, 1995, 28,5 x 48 cm, sign. PD Benetka, rám, evidováno autorem pod č. 297, zezadu na rámu: Original Galerie Tvar Praha, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 19…