Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce)

pouze on-line část sálové aukce

  • Olga Čechová

    (1925)

    Pták a Loďka

    Položka č.: 1411

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:18

    2x lept, 1994 a 1960, 15,8 x 11,8 a 7,5 x 9,3 cm, oba sign. PD Olga Čechová, č. 62/170 a č. 2/6, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení gra…

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Emanuel Ranný ml.

    Položka č.: 1412

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:19

    litografie, 22 x 15 cm, sign. DU Em. Ranný, studium na ŠUŘ v Brně, člen sdružení Q, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Pražský hrad

    Položka č.: 1413

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:20

    lept, 16,5 x 20,8 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, č. 93/150, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Rastislav Michal

    Pražské zákoutí

    Položka č.: 1414

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:21

    litografie, 20,3 x 9,7 cm, sign. PD Michal, č. 59/100, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neznamý autor

    Postavy (fotografie obrazu Kristiana Kodeta)

    Položka č.: 1415

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:22

    fotografie, 17,5 x 23,6 cm

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Neznamý autor

    Totem (fotografie díla Jana Kodeta)

    Položka č.: 1416

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:23

    fotografie, 24 x 17,8 cm

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Neznamý autor

    (1942-2009)

    Položka č.: 1417

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:24

    fotografie, 24 x 17,8 cm, místy poškozený papír

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Neznamý autor

    Rodina (fotografie díla Jana Kodeta)

    Položka č.: 1418

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:25

    fotografie, 24 x 17,8 cm

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Neznamý autor

    Žena (fotografie díla Jana Kodeta)

    Položka č.: 1419

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:26

    fotografie, 24 x 18 cm

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Neznamý autor

    (1942-2009)

    Položka č.: 1420

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:27

    fotografie, 24 x 18 cm

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Neznamý autor

    Postava ženy (fotografie díla Jana Kodeta)

    Položka č.: 1421

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:28

    fotografie, 24 x 18 cm

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Neznamý autor

    (1942-2009)

    Postava (fotografie díla Jana Kodeta)

    Položka č.: 1422

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:29

    fotografie, 24,1 x 18,1 cm

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Neznamý autor

    Ženská postava (fotografie díla Jana Kodeta)

    Položka č.: 1423

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:30

    fotografie, 24 x 17,8 cm

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Neznamý autor

    Sedící (fotografie díla Jana Kodeta)

    Položka č.: 1424

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:31

    fotografie, 24 x 18 cm

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Neznamý autor

    Hledící

    Položka č.: 1425

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:32

    fotografie, 23,7 x 17,8 cm, kontaktní kopie z původních fotografických desek zhotovených Janem Reichem

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Dvě postavy (fotografie díla Jana Kodeta)

    Položka č.: 1426

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:33

    fotografie, 17,8 x 23,8 cm, kontaktní kopie z původních fotografických desek zhotovených Janem Reichem, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Sedící akt

    Položka č.: 1427

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:34

    fotografie, 23,8 x 17,8 cm, kontaktní kopie z původních fotografických desek zhotovených Janem Reichem

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Sedící akt

    Položka č.: 1428

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:35

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Sedící akt v ateliéru

    Položka č.: 1429

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:36

    Aktuální cena: 110 CZK (5 €)

    Hrobka

    Položka č.: 1430

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:37

    fotografie, 23,9 x 18 cm, kontaktní kopie z původních fotografických desek zhotovených Janem Reichem

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Krajina (fotografie obrazu Kristiana Kodeta)

    Položka č.: 1431

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:38

    fotografie, 13,7 x 19,4 cm, vzadu značeno razítkem autora

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    (1942-2009)

    Položka č.: 1432

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:39

    fotografie, 19,9 x 14,5 cm

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Petr Kuba

    Kompozice (PF 1989)

    Položka č.: 1433

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:40

    linoryt, 1988, 14,3 x 9 cm, sign. PD P. Kuba

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Bohumil Franc

    Halda

    Položka č.: 1434

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:41

    litografie, 1961, 23 x 30,9 cm, sign. PD BFranc 1961, č. 1/12, vzadu nalepen štítek ZŠ Běchovická a popsáno, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Franc

    Starý důl

    Položka č.: 1435

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:42

    litografie, 1961, 22,7 x 30 cm, sign. PD B Franc 1961, č. 9/10, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek ZŠ Běchovická a popsáno, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Rudolf Klimovič

    (1917-1990)

    Podobizna Lva Nikolajeviče Tolstého

    Položka č.: 1436

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:43

    suchá jehla, 1955, 22 x 17 cm, sign. PD R. Klimovič 1955, vzadu razítko Ministerstva kultury s popisem a nalepen štítek ZŠ Běchovická, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Lev Nikolajevič Tolstoj

    Položka č.: 1437

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:44

    litografie, 1953, 24 x 18,3 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, vzadu razítko Ministerstva kultury s popisem a nalepen štítek ZŠ Běchovická, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Hudební skladatel Vítězslav Novák

    Položka č.: 1438

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:45

    litografie, 1908, 34,2 x 23,7 cm, sign. LD J T Blažek , č. 7/50, vzadu razítko Ministerstva kultury s popisem a nalepen štítek ZŠ Běchovická, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Práce (cyklus šesti litografií)

    Položka č.: 1439

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:46

    5x litografie, 1944, všechny sign. PD Karel Tondl, chybí litografie č. 2, na obálce razítko Ministerstva kultury s popisem a nalepen štítek ZŠ Běchovická, lehce zašpiněná obálka, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofi…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jaroslav Feyfar

    (1871-1935)

    Sušení sena

    Položka č.: 1440

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:47

    fotografie, kontaktní kopie z původní skleněné desky, 29,3 x 19,5 cm

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)